Výsledky formací

2018

  • MISTROVSTVÍ ČR PLESOVÝCH CHOREOGRAFIÍ 2018
    5.5.2018, Chrudim

    Díky skvělým výkonům se oběma našim formacím podařilo postoupit do FINÁLE - již to je při velké konkurenci obrovský úspěch. Naši formační tanečníci ale při večerním finále o to více zabrali a podařil se jim naprosto skvělý výsledek.

    Umístění:

    4. místo - "SHERLOCK" (kategorie HLAVNÍ - PLESOVÁ PŘEDTANČENÍ)

    6. místo - "PLES V OPEŘE" (kategorie HLAVNÍ - PLESOVÁ PŘEDTANČENÍ)

     

     

     

  • MISTROVSTVÍ ČR PLESOVÝCH CHOREOGRAFIÍ 2018 - regionální kolo pro Prahu a Středočeský kraj
    15.4.2018, Praha

    Veleúspěšná soutěž přinesla našim tanečníkům hned několik postupů na MČR tohoto festivalu.

    Umístění:

    2. místo - "ŠMOULINKY ŠMOULUJOU" (věková kategorie MINIDĚTI) => postup

    3. místo - "WHAT IS WRONG WITH ME" (kategorie JUNIOŘI) => postup

    3. místo - "PLES V OPEŘE" (kategorie HLAVNÍ - PLESOVÁ PŘEDTANČENÍ) => postup

    4. místo - "SHERLOCK" (kategorie HLAVNÍ - PLESOVÁ PŘEDTANČENÍ) => postup

     

     

     

  • CZECH DANCE TOUR - pražské kolo
    8.4.2018, Praha

    Tanečnice a tanečníci nás reprezentovali celkem ve 4 choreografiích, a to jak malé roztomilé princezny, tak dospělí a zkušení "formačáci".

    Umístění:

    1. místo - "SHERLOCK" (kategorii HLAVNÍ - PLESOVÉ CHOREOGRAFIE)

    2. místo - "PLES V OPEŘE" (kategorii HLAVNÍ - PLESOVÉ CHOREOGRAFIE)

    2. místo - "WHAT IS WRONG WITH ME" (kategorie DĚTI - PLESOVÉ CHOREGRAFIE)

    4. místo - "ŠMOULINKY ŠMOULUJOU" (věková kategorie BABY)

     

     

2017

  • EVROPSKÝ POHÁR KREATIVNÍCH FORMACÍ 2017
    2.12.2017, Bratislava

    Při své premiéře v této mezinárodní soutěži formací se náš tým probojoval s choreografií Sherlock až do finále soutěže!

    Umístění:

    • 7. místo - "Sherlock aneb příběhy starého Londýna"

     

     

  • MISTROVSTVÍ ČR PLESOVÝCH CHOREOGRAFIÍ 2017
    7.5.2017, Chrudim

    Stali jsme se opět finalisty Mistrovství ČR plesových choreografií !!!.

    Umístění:

    • 7. místo - "Vášnivý valčík"
    • 9. místo - "Příběh Jokera a Harley Quinn"
    • 10. místo - "Valse de Vienne"

    Na tradiční soutěži formací, která se konala 7. 5. 2017, se formace "Vášnivý valčík" probojovala až do finále hlavní věkové kategorie.
    Radost nám udělaly i další dvě formace "Příběh Jokera a Harley Quinn" a "Valse de Vienne", které skončily v semifinále těsně před branami finálového kola.

     

  • CZECH DANCE TOUR 2017
    1.4.2017, Praha, Chrudim, Mladá Boleslav

    Naše formace startovaly v disciplíně Plesové choreografie a probojovaly se až do finále celorepublikové postupové soutěže.

    Pražské kolo se konalo 1.4.2017 v Praze na Edenu

    Umístění:

    • 2. místo - "Pomáda"  (Junioři)
    • 1. místo - "Valse de Vienne"  (Hlavní kategorie)
    • 2. místo - "Vášnivý valčík"  (Hlavní kategorie)
    • 4. místo - "Příběh Jokera a Harley Quinn"  (Mládež a dospělí)

    Semifinále pro Čechy se konalo 29.4.2017 v Chrudimi.

    Umístění:

    • 4. místo - "Pomáda"  (Junioři)
    • 2. místo - "Vášnivý valčík" (Hlavní kategorie)
    • 3. místo - "Valse de Vienne" (Hlavní kategorie)
    • 7. místo - "Příběh Jokera a Harley Quinn" (Mládež a dospělí)

    Finále soutěže se konalo 21.5.2017 v Mladé Boleslavi:

    Umístění:

    • 5. místo - "Pomáda" (Junioři)
    • 4. místo - "Valse de Vienne" (Hlavní kategorie)
    • 5. místo - "Vášnivý valčík" (Hlavní kategorie)

     

  • FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ 2017
    26.3.2017, Praha

    Pražské kolo FTM se konalo v neděli 26.3.2017. Celkem startovalo šest našich formací ve čtyřech věkových kategoriích. Tančila se disciplína "Plesová předtančení", kde naše formace dosáhly skvělých výsledků :-)

    Umístění:

    • 3. místo - "Z království do divočiny" (Miniděti)
    • 4. místo - "Červená Karkulka" (Děti),
    • 7. místo - "Pomáda" (Junioři)
    • 2. místo - "Valse de Vienne"
    • 3. místo - "Vášnivý valčík"
    • 4. místo - "Příběh Jokera a Harley Quinn" (Mládež a dospělí)

2016

  • MISTROVSTVÍ ČR PLESOVÝCH CHOREOGRAFIÍ 2016
    1.5.2016

    Mistrovství ČR plesových choreografií se tentokrát konalo v neděli 1.5.2016. V početné konkurenci 25 formací jsme se protančili do semifinále.

    Umístění:

    • 13. místo - "Valse de Vienne"
    • 16. místo - "Vášnivý valčík"
    • 22. místo - "James Bond 006"

     

  • FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ 2016
    17.4.2016, Praha

    Regionálního kola FTM v Praze konaného dne 17.4.2016 se účastnily hned 4 naše formace. Do finále se probojovaly dvě z nich :-)

    Umístění:

    • 4. místo - "Vášnivý valčík" 
    • 5. místo - "Valse de Vienne".
    • 9. místo - "James Bond 006" 
    • 10. místo - "Alegria".

     

2015

  • MISTROVSTVÍ ČR PLESOVÝCH CHOREOGRAFIÍ 2015
    1.5.2015, Chrudim

    Dne 1.5.2015 se naše formace probojovala do semifinále Mistrovství ČR plesových choreografií. Juniorská formace krásně obstála i v kategorii dospělých.

    Umístění:

    • 13. místo - "Queen - The Miracle"
    • 20. místo -  "Alegria" (Junioři v Dospělé kat.)

     

  • FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ 2015
    29.3.2015, Praha

    Na soutěži FTM, která se konala 29.3.2015 v Praze vybojovaly juniorské i dospělé formace skvělá místa.

    Umístění:

    • 2. místo - "Alegria" (Junioři) premiérové vystoupení ! 
    • 4. místo - "Queen - The Miracle" (kategorie dospělých)

     

2014

  • MČR PLESOVÝCH CHOREOGRAFIÍ 2014
    3.5.2014, Chrudim

    V roce 2014 bylo Mistrovství plesových choreografií pořádané SUT rozděleno na dva dny. Oba dny jsme byli v semifinále :-)

    V sobotu 3.5.2014 se konalo Mistrovství ČR plesových choreografií

    Umístění:

    • 10. místo - "Kouzelný valčík" 
    • 17. místo - "Queen - The Miracle"

    V neděli 4.5.2014 mistrovství pokračovalo soutěží Czech Open - Plesové choreografie

    Umístění:

    • 15. místo - "Kouzelný valčík" 
    • 17. místo - "Queen- The Miracle"

     

  • FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ 2014
    15.3.2014, Praha

    Podruhé jsme se účastnili na Festivalu tanečního mládí konaném 15.3.2014 v Praze. Vůbec poprvé se zde veřejnosti představila také formace "Queen - The Miracle".

    Umístění:

    • 4. místo - "Kouzelný valčík"
    • 7. místo - "Queen - The Miracle"

     

Výsledky párů

Říjen 2018

  • O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS)
    21.10.2018, Praha

    5.-6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)
    6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - C)

  • Cena Společenského centra Týnec nad Sázavou a TSK SALTA Benešov
    20.10.2018, Týnec nad Sázavou

    1. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - STT - C)
    1. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - LAT - D)
    6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)
    6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - C)

  • Hradec Králové Open 2018
    14.10.2018, Hradec Králové

    22.-23. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - WDSF International Open)
    52.-53. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - WDSF International Open)

  • Podještědský pohár - 49. ročník
    13.10.2018, Liberec

    13. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - taneční liga)
    24. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - taneční liga)

  • Velká cena Tábora 20. ročník
    7.10.2018, Tábor

    2. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - STT - C)
    4. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - STT - D)
    7. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (STT - C)

  • Czech Dance Open Ostrava 2018
    7.10.2018, Ostrava

    37.-43. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - WDSF International Open)
    91.-93. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - WDSF International Open)

Září 2018

  • Fuego Cup
    30.9.2018, Říčany

    2. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-LAT)
    5. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-LAT)
    6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)

  • Plzeň 2018 - GP Parkhotelu Plzeň
    30.9.2018, Plzeň

    1. Michal Kladrubský - Helena Březinová (Pohárová BAM - STT)
    7. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - A)
    8 Michal Kladrubský - Helena Březinová (Pohárová BAM - LAT)

  • GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM - 28.ročník
    29.9.2018, Ústí nad Labem

    11. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - taneční liga)
    20-21. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - taneční liga)

  • O cenu města Neratovic 2018 - 21.ročník
    29.9.2018, Neratovice

    4. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)
    4. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - D)

  • MIA CUP 2018
    28.9.2018, Praha

    2. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-STT)
    7. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-STT)
    13-14. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-LAT)
    15. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-LAT)

  • Velká cena ČECH a Mistrovství ČECH 2018
    22.9.2018, Hradec Králové

    2. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - STT - D)
    4. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - LAT - D)
    6. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (Pohárová - SI - STT - BAM)
    8. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - A)
    8-9. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - STT - C)
    10. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - A)
    16-17. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (Pohárová - STT - EDCB)

  • Prague Open 2018
    16.9.2018, Praha

    72-74. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - WDSF World Open)

  • Prague Open 2018
    15.9.2018, Praha

    40-41. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (STT - WDSF Open Sen II)
    71-73. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - WDSF World Open)

  • Babí léto ve Starleru
    15.9.2018, Brno

    3. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-LAT)
    3. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-STT)
    3. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-STT)
    3. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-LAT)

  • Ghepardo Open
    8.9.2018, Kladno

    7. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - C)
    8. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)

  • Grand prix Teplice 2018
    2.9.2018, Teplice

    5. Michal Kladrubský - Helena Březinová (Pohárová - Mládež + Dospělí - STT)
    6. Michal Kladrubský - Helena Březinová (Pohárová - Mládež + Dospělí - 10T)
    10. Michal Kladrubský - Helena Březinová (Pohárová - Mládež + Dospělí - LAT)
     

Srpen 2018

  • Taneční liga města Olomouce - Memoriál Dr. Hýži 2018
    25.8.2018, Dolany - Véska

    20. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - taneční liga)
    22. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - taneční liga)
    19. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - A)

  • LM Sachsen
    25.8.2018, Schneeberg

     2. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - STT - D)

Červenec 2018

  • Wuppertal - DTV Turniere
    7.7.2018, Wuppertal

    9. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - LAT - B)
    17-18. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - A)

  • Wuppertal - DTV Turniere
    6.7.2018, Wuppertal

    7. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - LAT - B)
    13. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - A)
    17. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - A)

  • WDSF Open Standard Senior II
    6.7.2018, Wuppertal

    103. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (STT - WDSF Open Sen II)

Červen 2018

  • Letní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK AD Praha
    24.6.2018, Praha

    3. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-STT)
    4. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-LAT)
    4. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-STT)
    4. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (STT - D)
    8. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-LAT)
    9-10. Pavel Vitošek - Petra Půlpánová (LAT - B)

  • Trutnov Open 16.ročník
    23.6.2018, Trutnov

    7. Tomáš Korec - Karolína Ladýřová (STT - A)
    16-17. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - A)

  • Letní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK AD Praha
    23.6.2018, Praha

    1. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - STT - D)
    2. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-STT)
    3. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - STT - C)
    3. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - LAT - D)
    6-7. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-LAT)
    7-8. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-LAT)

  • Otevřená šance - Červnová cena
    16.6.2018, Hradec Králové

    3. Honza Kuneš - Adéla Nejedlá (JUN-II-E-LAT)
    4. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-I-E-STT)
    4. Honza Kuneš - Adéla Nejedlá (JUN-II-E-STT)
    4. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-I-E-LAT)
    4. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-II-E-LAT)
    5. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-LAT)
    7. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-STT)
    7. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-LAT)
    7-8. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-STT)
    9-10. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-II-E-STT)
    10. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-I-E-STT)
    10. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-I-E-LAT)
    11. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-II-E-LAT)
    11. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-II-E-STT)

  • Litoměřický kalich
    9.6.2018, Litoměřice

    1. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)
    3. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - D)
    6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - C)
    6-7. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - STT - C)
    8-9. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - A)

  • Cena Posázaví
    9.6.2018, Týnec nad Sázavou

    6. Pavel Vitošek - Petra Půlpánová (LAT - B)

  • Letní pohár města Kladna
    3.6.2018, Kladno

    1. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - STT - D)
    3. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - STT - C)
    4. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-STT)
    4. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-LAT)
    4. Honza Kuneš - Adéla Nejedlá (JUN-II-E-STT)
    6-7. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (STT - D)
    7. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-I-E-STT)
    8. Honza Kuneš - Adéla Nejedlá (JUN-II-E-LAT)
    10. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-STT)
    11. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-I-E-LAT)
    11-12. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-LAT)
    13-15. Tomáš Vaněk a Kristýna Štumpfová (JUN-II-E-STT)
    13-15. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-II-E-STT)
    15. Tomáš Vaněk a Kristýna Štumpfová (JUN-II-E-LAT)
    16-17. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-II-E-LAT)

  • Cena města Příbrami
    2.6.2018, Příbram

    1. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-STT)
    2. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)
    2. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-STT)
    5. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (STT - D)
    6. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-LAT)
    6-7. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-LAT)
    7. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-STT)
    8-9. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-LAT)

  • Super Taneční Liga
    2.6.2018, Praha

    25.-26. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - super taneční liga)

Květen 2018

  • Cena města Vlašimi
    26.5.2018, Vlašim

    2. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)

  • Cena města Holýšova
    26.5.2018, Holýšov

    4. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - pohárová)
    5. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - pohárová)

  • Cena TK Linie
    20.5.2018, Radim ( u Kolína )

    2. Honza Kuneš - Adéla Nejedlá (JUN-II-E-LAT)
    3. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-I-E-LAT)
    3. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-II-E-LAT)
    3. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - D)
    4. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)
    6-8. Tomáš Vaněk a Kristýna Štumpfová (JUN-II-E-STT)
    6-8. Honza Kuneš - Adéla Nejedlá (JUN-II-E-STT)
    7-8. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-I-E-STT)
    8-9. Tomáš Vaněk a Kristýna Štumpfová (JUN-II-E-LAT)
    9. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-I-E-STT)
    11-12. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-II-E-STT)
    11-12. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-II-E-STT)
    11-12. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-I-E-LAT)
    12-13. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-II-E-LAT)

  • O cenu města Neratovic 2018 - 21.ročník
    19.5.2018, Neratovice

    5-6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)
    5. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - D)

  • WDSF International Open Olomouc
    19.5.2018, Olomouc

    47-50. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - WDSF Open)
    56-60. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - WDSF Open)

  • Tábor OPEN 19. ročník
    13.5.2018, Tábor

    4. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)

  • Tábor OPEN 19. ročník
    12.5.2018, Tábor

    3. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)
    5. Pavel Vitošek - Petra Půlpánová (LAT - B)

  • O Hořickou trubičku
    8.5.2018, Hořice

    1. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - STT - D)
    1. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - D)
    5. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)
    8. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (STT - D)

  • Nymburská pečeť
    6.5.2018, Nymburk

    1. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - D)
    1. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - STT - D)
    1. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-STT)
    2. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (STT - D)
    2. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)
    11. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-LAT)

  • SPARTA CUP 2018
    5.5.2018, Praha

    2. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-STT)
    3. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - pohárová)
    11. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-LAT)

  • COOL DANCE - Jarní cena MČ Praha 12 - 13.ročník
    1.5.2018, Praha

    1. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (TPV-JUN-I-LAT)
    2. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-LAT)
    2. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (TPV-JUN-II-LAT)
    3. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-STT)
    3. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-I-E-STT)
    4. Honza Kuneš - Adéla Nejedlá (TPV-JUN-II-LAT)
    4. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (TPV-JUN-I-LAT)
    5. Tomáš Vaněk a Kristýna Štumpfová (TPV-JUN-II-LAT)
    5. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-LAT)
    5. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-STT)
    6. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (TPV-JUN-II-LAT)
    7. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-II-E-STT)
    8. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-I-E-LAT)
    9. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-STT)
    10. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-LAT)
    11. Honza Kuneš - Adéla Nejedlá (JUN-II-E-LAT)
    11. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-I-E-STT)
    12. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-I-E-LAT)
    13-17. Tomáš Vaněk a Kristýna Štumpfová (JUN-II-E-LAT)
    13-17. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-II-E-LAT)
    14. Honza Kuneš - Adéla Nejedlá (JUN-II-E-STT)
    15. Tomáš Vaněk a Kristýna Štumpfová (JUN-II-E-STT)
    16. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-II-E-STT)
    18. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-II-E-LAT)

Duben 2018

  • Memoriál Bohuslava Matiáše
    29.4.2018, Kolín

    4. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - C)
    ...vytančena nová třída LAT B

  • O Pohár Hejtmanky Středočeského kraje
    28.4.2018, Nymburk

    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - LAT - B)
    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - B)
    7. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - A)
    7. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - A)

  • Mistrovství Prahy 2018, Taneční liga Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu
    28.4.2018, Praha

    2. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (TPV-JUN-I-LAT)
    3. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (TPV-JUN-I-LAT)
    3. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (TPV-JUN-II-LAT)
    3. Honza Kuneš - Adéla Nejedlá (TPV-JUN-II-KOMB)
    4. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - C)
    4. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-STT)
    4. Honza Kuneš - Adéla Nejedlá (TPV-JUN-II-LAT)
    4. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (TPV-JUN-II-KOMB)
    5. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (TPV-JUN-II-KOMB)
    5. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (TPV-JUN-II-LAT)
    5. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-LAT)
    6. Tomáš Vaněk a Kristýna Štumpfová (TPV-JUN-II-LAT)
    6. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-I-E-LAT)
    7. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-STT)
    7. Tomáš Vaněk a Kristýna Štumpfová (TPV-JUN-II-KOMB)
    7-8. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-STT)
    8. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-I-E-STT)
    7-10. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-LAT)
    9-10. Tomáš Korec - Karolína Ladýřová (STT - A)
    10-11. Honza Kuneš - Adéla Nejedlá (JUN-II-E-STT)
    12. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-I-E-LAT)
    13-15. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-II-E-STT)
    13-15. Tomáš Vaněk a Kristýna Štumpfová (JUN-II-E-STT)
    14-15. Tomáš Korec - Karolína Ladýřová (STT - taneční liga)
    15. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-II-E-LAT)
    16. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-II-E-STT)
    16-17. Honza Kuneš - Adéla Nejedlá (JUN-II-E-LAT)
    18. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-LAT)
    20-21. Tomáš Vaněk a Kristýna Štumpfová (JUN-II-E-LAT)
    20-21. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (JUN-II-E-LAT)

  • Jarní pohár města Kladna
    22.4.2018, Kladno

    1. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - STT - D)
    3. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (STT - D)
    4. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - D)
    8. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)
    6. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-LAT)
    11. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-STT)
    11-12. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-STT)
    11-12. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-LAT)
    12. Tomáš Vaněk a Kristýna Štumpfová (JUN-II-E-STT)
    13. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-I-E-STT)
    13. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-II-E-STT)
    14-16. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-II-E-LAT)
    14-16. Tomáš Vaněk a Kristýna Štumpfová (JUN-II-E-LAT)
    16. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-I-E-LAT)

  • JARNÍ CENA CHRUDIMĚ
    21.4.2018, Chrudim

    1. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - C)

  • Benátecký pohár - 39. ročník
    21.4.2018, Benátky nad Jizerou

    12. Tomáš Korec - Karolína Ladýřová (STT - A)

  • Táborský pecen 18. ročník
    15.4.2018, Tábor

    1. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - C)
    4. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)
    4. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (Jun-II-E-STT)
    7. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - D)
    8. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)
    8. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (Jun-I-E-STT)
    10. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (Jun-I-E-STT)
    11. Matěj Kuneš - Eliška Pilchová (Jun-II-E-LAT)

  • O KUTNOHORSKÝ GROŠ a Cena města Kutná Hora 2018
    15.4.2018, Kutná Hora

    2. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - pohárová)
    3. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - pohárová)

  • Kladenský pohár 2018 - 6. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky
    14.4.2018, Kladno

    4. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)
    10. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - C)
    11. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - taneční liga)

  • Ghepardo Open 2018 - 3.ročník
    14.4.2018, Kladno

    2. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-STT)
    7. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-LAT)

  • Jarní pohár ASTRA Praha 2018
    8.4.2018, Praha

    1. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - C)
    1. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-STT)
    4. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-LAT)
    10. Honza Kuneš - Adéla Nejedlá (JUN-II-E-STT)
    11-12. Honza Kuneš - Adéla Nejedlá (JUN-II-E-LAT)

  • Jarní pohár ASTRA Praha 2018
    7.4.2018, Praha

    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - B)
    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - B)... ...vytančena nová třída STT A
    4. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - C)
    7. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)
    4. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-STT)
    10-11. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-LAT)
    11-12. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-STT)
    13. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-STT)
    16. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-II-E-LAT)
    17-18. Vítek Boldiš - Kateřina Pechačová (JUN-I-E-LAT)

  • O perníkovou pantofli - 51.ročník
    1.4.2018, Pardubice

    6. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - C)

  • Mistrovství jižních Čech 2018
    1.4.2018, České Budějovice

    2. Honza Kuneš - Adéla Nejedlá (JUN-II-E-STT)
    3. Honza Kuneš - Adéla Nejedlá (JUN-II-E-LAT)
    7-8. Tomáš Korec - Karolína Ladýřová (STT - A)
    10. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - taneční liga)
    16. Tomáš Korec - Karolína Ladýřová (STT - taneční liga)

Březen 2018

  • Dance Time Cup 2018
    25.3.2018, Praha

    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - B)
    3. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - D)
    4. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - C)
    7. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)
    9. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)

  • Velká cena města Kojetína 2018
    25.3.2018, Kojetín

    12. Tomáš Korec - Karolína Ladýřová (STT - A)

  • Plzeňský Blackpool
    24.3.2018, Plzeň

    1. Michal Kladrubský - Helena Březinová (quickstep)
    2. Michal Kladrubský - Helena Březinová (waltz)
    2. Michal Kladrubský - Helena Březinová (tango)
    2. Michal Kladrubský - Helena Březinová (valčík)
    2. Michal Kladrubský - Helena Březinová (slowfox)
    6. Michal Kladrubský - Helena Březinová (samba)
    6. Michal Kladrubský - Helena Březinová (cha-cha)
    6. Michal Kladrubský - Helena Březinová (rumba)
    6. Michal Kladrubský - Helena Březinová (paso doble)
    6. Michal Kladrubský - Helena Březinová (jive)

  • Jarní cena NKC Nové Strašecí
    18.3.2018, Nové Strašecí

    1. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - C)
    2. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)
    4. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - D)

  • Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
    17.3.2018, Ústí nad Labem

    5. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)
    5. Štumpf Jakub - Opatrná Zuzka (TPV-Jun-II-KOMB)
    6. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - C)
    7. Štumpf Jakub - Opatrná Zuzka (TPV-Jun-I-KOMB)
    7. Vaněk Tomáš a Štumpfová Kristýna (TPV-Jun-II-KOMB)
    9-12. Kuneš Jan - Nejedlá Adéla (Jun II-E-STT)
    19-21. Kuneš Jan - Nejedlá Adéla (Jun II-E-LAT)

  • WDSF World Open Standard - Brno Open 2018
    11.3.2018, Brno

    72-76. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT World Open)
    77-80. Tomáš Korec - Karolína Ladýřová (STT World Open)

  • UTSC Casino Wien
    11.3.2018, Oberpullendorf

    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - B)

  • Uhlířskojanovická parketa 2018 - 24. ročník
    10.3.2018, Uhlířské Janovice

    3. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - C)
    5. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)
    5. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)
    6-7. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-STT)
    8. David Šmolík - Dominika Kny (LAT - C)
    8-9. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-II-E-LAT)

  • ATSC Imperial Wien
    10.3.2018, Oberpullendorf

    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - B)
    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - B)
    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - BAM)
    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - B)
    5. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - B)

  • MČR 2018 v tanečním sportu - standardní tance
    4.3.2018, Třinec

    43-45. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - MČR 2018)

  • Chvaletice dětem, aneb....
    3.3.2018, Chvaletice

    5. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - C)

  • Jarní soutěž Tanečního klubu Amicia Dance Praha
    3.3.2018, Praha

    1. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-I+II-E-STT)
    1. Vojta Kačerovský - Tereza Kaločaiová (JUN-I+II-E-LAT)
    3. Tomáš Vaněk - Kristýna Štumpfová (Děti-II-E-KOMB)
    3. Tomáš Vaněk - Kristýna Štumpfová (Jun-I+II-E-STT)
    4. Tomáš Vaněk - Kristýna Štumpfová (Jun-I+II-E-LAT)
    2. Tomáš Vaněk - Kristýna Štumpfová (Dosp-E-LAT)
    5. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (Děti-II-E-KOMB)
    5. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-I+II-E-STT)
    5. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (JUN-I+II-E-LAT)
    3. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (Dosp-E-STT)
    1. Jakub Štumpf - Zuzka Opatrná (Dosp-E-LAT)

Únor 2018

  • Říčanský pohár - 41. ročník
    18.2.2018, Říčany

    3. Kuneš Jan - Nejedlá Adéla (TPV-Jun II-LAT)
    4. Kačerovský Vojtěch - Kaločaiová Tereza (Jun-II-STT-E)
    6. Boldiš Vítek - Pechačová Kateřina (TPV-Jun-I-LAT)
    6. Boldiš Vítek - Pechačová Kateřina (TPV-Jun-II-LAT)
    7. Tomáš Vaněk a Kristýna Štumpfová (TPV-Jun-II-LAT)
    8. Matěj Kuneš a Eliška Pilchová (TPV-Jun-II-LAT)
    8. Kačerovský Vojtěch - Kaločaiová Tereza (Jun-II-LAT-E)
    10. Matěj Kuneš a Eliška Pilchová (TPV-Jun-I-LAT)
    11. Boldiš Vítek - Pechačová Kateřina (Jun-II-STT-E)
    14-15. Boldiš Vítek - Pechačová Kateřina (Jun-II-LAT-E)
    17-18. Boldiš Vítek - Pechačová Kateřina (Jun-I-STT-E)
    22. Boldiš Vítek - Pechačová Kateřina (Jun-I-LAT-E)

  • Říčanský pohár - 41. ročník
    17.2.2018, Říčany

    6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - D)
    9-10. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - B)
    13. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)
    16. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - Taneční Liga)

Leden 2018

  • Cena Hankova domu 4. ročník
    20.1.2018, Dvůr Králové

    6. Pavel Švanda - Karolína Ladýřová (LAT - C)

  • Zimní taneční pohár 2018
    14.1.2018, Praha

    7.- 8. Pavel Švanda - Karolína Ladýřová (LAT - C)

  • Zimní taneční pohár 2018
    13.1.2018, Praha

    5. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - A) - vytančená nová třída M

Prosinec 2017

  • Vánoční cena METRONOM Praha 2017
    17.12.2017, Praha

    3. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - A)
    9. David Šmolík - Dominika Kny (LAT - C)
    10. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)
    25. David Šmolík - Dominika Kny (STT - A)

  • Zimní cena města Příbrami
    10.12.2017, Příbram

    2. Kuneš Jan & Nejedlá Adéla (TPV-Jun-II-STT)
    3. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)
    4. Kuneš Jan & Nejedlá Adéla (TPV-Jun-II-LAT)

  • Kamenický pohár
    9.12.2017, Kamenice u Prahy

    1. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - A)

  • Sport agency cup
    9.12.2017, Praha 8

    6. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)
    7-8. Walter Schorge - Martina Hanáková (STT - D)
    8. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - D)
    8-9. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)

  • Zimní SPARTA CUP 2017
    3.12.2017, Praha

    5. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)
    5. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - Pohárová)
    6. Pavel Vitošek - Petra Půlpánová (LAT - B)
    8-9. Walter Schorge - Martina Hanáková (STT - D)

Listopad 2017

  • Podzimní pohár ASTRA Praha 2017
    25.11.2017, Praha

    1. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - D)
    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (S II - STT - B)
    4. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)

  • Super Taneční liga
    25.11.2017, Brno

    44-46. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - Super Taneční Liga)

  • O CHRUDIMSKOU LOUTKU - TANEČNÍ LIGA
    19.11.2017, Chrudim

    2. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - B)
    9. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - A)
    25. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - Taneční Liga)

  • Podzimní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha
    19.11.2017, Praha

    3. Kuneš Jan - Nejedlá Adéla (TPV-Jun-II-KOMB)
    4. Vaněk Tomáš & Štumpfová Kristýna (TPV-Jun-II-KOMB)
    5. Štumpf Jakub - Stanislavová Laura (TPV-Jun-II-KOMB)
    6. Štumpf Jakub - Stanislavová Laura (TPV-Jun-I-KOMB)
    7. Vaněk Tomáš & Štumpfová Kristýna (TPV-Jun-I-KOMB)

  • Podzimní cena TK AMICIA Dance Praha a KST Silueta Praha
    18.11.2017, Praha

    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - B)
    2. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - B)
    2. Boldiš Vítek - Pechačová Kateřina (TPV-Jun-II-KOMB)
    4. Boldiš Vítek - Pechačová Kateřina (TPV-Jun-I-KOMB)
    7. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - D)
    7. Pavel Švanda - Karolína Ladýřová (LAT - C)
    10. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)

  • O cenu města Jičína
    17.11.2017, Jičín

    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - LAT - C)
    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - C)

  • Vltavský pohár 2017 - soutěž je pořádána za finanční podpory MČ Praha 7
    17.11.2017, Praha

    3. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - B)

  • WDSF International Open Usti nad Labem
    12.11.2017, Ústí nad Labem

    33. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - International Open)

  • Velká cena města Berouna 2017 - 20.ročník
    4.11.2017, Beroun

    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - B)
    1. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - B)
    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - B)

Říjen 2017

  • Hradec Králové International Open Standard 2017
    29.10.2017, Hradec Králové

    34-35. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - International Open)

  • Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizero
    28.10.2017, Mladá Boleslav

    3. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - A)
    21. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - Taneční Liga)

  • O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS)
    22.10.2017, Praha

    3. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - B)
    3. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)
    3. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - D)

  • Velká cena TŠ HES - Praha
    21.10.2017, Praha

    3. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - B)

  • Velká cena Tábora 19. ročník
    21.10.2017, Tábor

    1. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - D)
    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - C)
    2. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)

  • Fuego Cup 2017 - 15. ročník
    15.10.2017, Říčany

    1. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - D)
    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - C)
    7. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)

  • O pohár primátora města Kladna
    14.10.2017, Kladno

    3. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - D)
    4. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)

  • Podještědský pohár - 48. ročník
    14.10.2017, Liberec

    3. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - A)
    5. David Šmolík - Dominika Kny (LAT - C)
    16. David Šmolík - Dominika Kny (STT - A)
    20. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - Taneční Liga)
    27. David Šmolík - Dominika Kny (STT - Taneční Liga)

  • Podzimní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
    8.10.2017, Lysá nad Labem

    7-8. David Šmolík - Dominika Kny (LAT - C)

  • Cena města Týnec nad Sázavou
    7.10.2017, Týnec nad Sázavou

    4. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - A)
    5. David Šmolík - Dominika Kny (LAT - C)
    12. David Šmolík - Dominika Kny (STT - A)

Září 2017

  • České Budějovice Open - 3. ročník
    30.9.2017, České Budějovice

    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - C)
    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - LAT - C)
    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - B)
    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - B)

  • CZECH DANCE OPEN - WDSF International Open STT
    30.9.2017, Ostrava

    29. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - International Open)

  • Poprázdninová cena KTS Příbram
    24.9.2017, Příbram

    5. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - D)

  • COOL DANCE - Modřanská homole 2017 - 14. ročník
    23.9.2017, Praha

    2. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - D)
    2. Vojtěch Kačerovský - Tereza Kaločaiová (STT - Hobby)

  • WORLD OPEN STANDARD - Prague Open 2017
    17.9.2017, Praha

    64. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - International Open)

  • MISTROVSTVÍ ČECH 2017 - tříd D,C,B a seniorů I.,Il
    16.9.2017, Hradec Králové

    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - C)
    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - B)
    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - C)

Srpen 2017

  • Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2017 - Super taneční liga města Olomouce
    26.8.2017, Dolany Véska

    27. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - Taneční Liga)

Červen 2017

  • Letní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha
    25.6.2017, Praha

    3. Kuneš Jan & Nejedlá Adéla (TPV-Jun-II-KOMB)
    4. Boldiš Vítek - Pechačová Kateřina (TPV-Jun-I-KOMB)
    6-7. Vaněk Tomáš & Štumpfová Kristýna (TPV-Jun-I-KOMB)
    9. Štumpf Jakub - Stanislavová Laura (TPV-Jun-I-KOMB)

  • Letní cena TK AMICIA Dance Praha a KST Silueta Praha
    24.6.2017, Praha

    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - C)
    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - C)
    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - C)
    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - LAT - C)

  • Letní pohár města Kladna
    11.6.2017, Kladno

    5. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - B)

  • Cena TSK SALTA Benešov z.s.
    10.6.2017, Týnec nad Sázavou

    6. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)
    10. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - D)

  • Jarní pohár ASTRA Praha 2017- neděle
    4.6.2017, Praha

    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - LAT - C)
    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - C)
    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - C)
    3. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - D)
    5. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - D)
    6. Walter Schorge - Martina Hanáková (STT - D)

  • Cena města Příbrami
    3.6.2017, Příbram

    4. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - D)
    6. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)

  • Jarní pohár ASTRA Praha 2017- sobota
    3.6.2017, Praha

    5. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - D)
    7. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)

Květen 2017

  • Cena Posázaví
    27.5.2017, Týnec nad Sázavou

    7. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)

  • O cenu města Hluk
    27.5.2017, Hluk

    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - C)
    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - C)
    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - C)

  • Tábor OPEN 18. ročník
    21.5.2017, Tábor

    7-8. Walter Schorge - Martina Hanáková (STT - D)
    10-11. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - D)
    15. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)

  • Tábor OPEN 18. ročník
    20.5.2017, Tábor

    2. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)
    9. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - D)

  • OK Dance Open 2017 - WDSF International Open Standard
    20.5.2017, Olomouc

    48. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - International Open)

  • Nymburská pečeť 2017
    14.5.2017, Nymburk

    10. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII - STT - D)
    14-15. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)

  • COOL DANCE - Jarní cena MČ Praha 12 - 12. ročník
    13.5.2017, Praha

    7. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)
    8. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - D)
    13. Walter Schorge - Martina Hanáková (STT - D)

  • O CENU MĚSTA NERATOVIC 2017 - 20.ročník
    7.5.2017, Neratovice

    8-9. Walter Schorge - Martina Hanáková (STT - D)

  • O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT
    7.5.2017, Spytihněv

    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - D)
    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - LAT - D)
    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - C)
    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - C)

  • SPARTA CUP 2017
    6.5.2017, Praha

    4. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - B)
    6. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - Pohárová)
    8. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)
    12. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - D)
    13. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - C)
    16. Walter Schorge - Martina Hanáková (STT - D)

  • Mistrovství Prahy 2017, Super TL Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu
    1.5.2017, Praha

    6. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - B)
    11. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - A)
    36-37. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - Super Taneční Liga)

Duben 2017

  • Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
    23.4.2017, Lysá nad Labem

    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - D)
    3. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - B)
    4. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI - STT - D)
    11. Walter Schorge - Martina Hanáková (STT - D)

  • Poděbradský pohár
    22.4.2017, Poděbrady

    4. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - B)
    9. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - A)

  • Novohradská číše 2017 - 39. ročník - Memoriál Karla Hrušky
    16.4.2017, České Budějovice

    7. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - A)
    16. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - Taneční Liga)

  • Mistrovství jižních Čech 2017 - Velká cena hejtmana Jihočeského kraje
    15.4.2017, České Budějovice

    12. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - A)

  • Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2017
    8.4.2017, Kladno

    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - D)
    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - C)
    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - C)
    12. David Šmolík - Dominika Kny (LAT - C)

  • Táborský pecen 17. ročník
    2.4.2017, Tábor

    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - D)

  • Cena města Vlašimi
    1.4.2017, Vlašim

    3. David Šmolík - Dominika Kny (LAT - C)

Březen 2017

  • Pohár Taneční školy Ivy Langerové
    26.3.2017, Praha

    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - D)
    4. David Šmolík - Dominika Kny (LAT - C)

  • Kladenský pohár 2017 - 5. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky
    25.3.2017, Kladno

    10. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - A)
    23. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - Taneční Liga)

  • Jarní cena NKC Nové Strašecí
    19.3.2017, Nové Strašecí

    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - C)
    4. David Šmolík - Dominika Kny (LAT - C)
    4. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - D)
    16. Filip Medřický - Jana Kellnerová (SI - STT - D)
    30-31. Filip Medřický - Jana Kellnerová (STT - D)

  • Chvaletice dětem, aneb....
    12.3.2017, Chvaletice

    4. David Šmolík - Dominika Kny (LAT - C)

  • Cena TK LINIE
    5.3.2017, Radim u Kolína

    14-15. Filip Medřický - Jana Kellnerová (SI - STT - D)
    24-25. Filip Medřický - Jana Kellnerová (STT - D)

  • Uhlířskojanovická parketa 2017 - 23. ročník
    4.3.2017, Uhlířské Janovice

    4. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - D)
    4. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - C)
    5. David Šmolík - Dominika Kny (LAT - C)

Únor 2017

  • Říčanský pohár 2017 - 40. ročník
    12.2.2017, Říčany

    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - D)
    10-11. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - D)
    10-11. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (STT - D)

Leden 2017

  • Cena Hankova domu
    22.1.2017, Dvůr Králové nad Labem

    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - STT - D)
    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - D)