Juniorský taneční klub

Juniorský taneční klub je sportovní klub pro dětské a juniorské taneční páry. V tanečním klubu vychováváme mladé páry a připravujeme je k soutěžím. 

Součástí klubu jsou i pravidelná dětská soustředění doprovázená zábavným tematickým programem.

Do našeho klubu se mohou hlásit děti, které mají za sebou základní taneční a pohybovou průprava nebo absolvovali kurzy u nás.

Důležitá je pro nás nejen fyzická a taneční příprava Vašeho dítěte, ale také podpora kolektivu a radosti z tance.

ROZPIS TRÉNINKŮ
 

Juniorský taneční klub

Vývoj vašeho dítěte ve světě tance

KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY

lekce 1-2x týdně

  • Formou hry
  • Základní kroky a sestavy
  • Správné držení těla
  • Taneční a pohybová průprava
  • Soustředění

Přehled kurzů

KURZ PRO POKROČILÉ

lekce 2-3x týdně

  • Zábavnou formou
  • Technika
  • Pokročilejší sestavy
  • Držení těla
  • Individuální lekce
  • Soustředění
  • Taneční boty

Přehled kurzů

ČLENSTVÍ V SOUTĚŽNÍM KLUBU

2x týdně seminář
+7 dní v týdnu volné tréninky

  • Technika
  • Fyzická příprava
  • Pokročilé sestavy
  • Správné držení těla
  • Vystupování
  • Soutěže
  • Soustředění
  • Image
  • Taneční boty a oblečení

Přihlášení do klubu

Dětská soustředění

Dětská soustředění

Děti se na našem tanečním soustředění posunou mílovým krokem vpřed v tanci i v jeho projevu, ale také zažijí nezapomenutelné chvíle a skvělou partu kamarádů.

Každé soustředění je tématicky jinak laděné a doprovázené speciálním programem, soutěžemi, hrami a úžasnými kostýmy.

Pro koho je vhodné:
Pro všechny děti, malé, velké, mladší i starší, začátečníky, pokročilé i soutěžní páry.

Na tanečních soustředěních jsou děti rozděleny dle věku a tanečních dovedností do tanečních skupin, aby výuka probíhala co nejkvalitněji. 

Kdy a kde se koná:
2x do roka v průběhu letních a podzimních prázdnin 
v Sedlčanech.

Fotky z minulých soustředění zde.
 

Vojtěch Kačerovský a Tereza Kaločaiová

Taneční třída: STT E, LAT E

 

Výsledky v soutěžích ČSTS

Vítek Boldiš a Kateřina Pechačová

Taneční třída: STT E, LAT E

 

Výsledky v soutěžích ČSTS

Jan Kuneš a Adéla Nejedlá

Taneční třída: STT E, LAT E

 

Výsledky v soutěžích ČSTS

Jakub Štumpf a Zuzana Opatrná

Taneční třída: STT E, LAT E

 

Výsledky v soutěžích ČSTS

Tomáš Vaněk a Kristýna Štumpfová

Taneční třída: STT E, LAT E

 

Výsledky v soutěžích ČSTS

Matěj Kuneš a Eliška Pilchová

Taneční třída: STT E, LAT E