Nudíte se během karantény vy nebo vaše děti?

Připravili jsme pro vás několik tanečních videí pro inspiraci k tréninku.

Corona Dance pro vás :-)

Nepotřebujete vůbec nic kromě malého prostoru a dobré nálady. 

Zatančit si s vámi mohou samozřejmě i zvířecí členové rodiny. 🙂

CHACHA - základní prvky

Prvním tancem je chacha a několik prvků, které zvládnou dospělí i ty nejmenší děti.

CHACHA - pokročilejší sestava

Dalším videem, které jsme si pro vás během domácího pobytu připravili, je opět chacha, ale tentokrát s Michalem a s mírně pokročilými prvky. Tentokrát už neukazujeme každý prvek zvlášť, ale rovnou celou choreografii. Zkušení tanečníci jistě zvládnou zatančit rovnou, méně zkušeným bude stačit krátce nastudovat kroky a mohou samozřejmě tančit také. 

SAMBA - základní prvky pro nejmenší

Tentokrát zde máme výuku samby a několik základních prvků a pozic rukou, které zvládnou dospělí i nejmenší děti.

Sestavička je určená především pro začátečníky, ale pokročilejší tanečníci a tanečnice ji mohou samozřejmě trénovat také, a to v případě, že dají důraz nejen na kroky, ale i na správné provedení a technické prvky, které znají z hodin.

Baletní průprava

Lektorka Danka natočila pro své svěřence i další zájemce o baletní průpravu krátké video, ve kterém si můžete procvičit baletní pozice rukou a zároveň načerpat pozitivní a pohodovou atmosféru.

Nejen Danka, ale i ostatní lektoři StandardKlubu, vám přejí krásné slunečné Velikonoce a spoustu dobré nálady! 

TANEČKY PRO NEJMENŠÍ - 1. část

S lektorkou Helčou si v tomto videu přijdou na své i ti úplně nejmenší. Pro předškoláky a tanečníky především ve věku 3-5 let zde máme první video, ve kterém se děti mohou společně s lektorkou trošku rozhýbat a zacvičit si, nechybí samozřejmě ani taneční část v rytmu dětských písniček.

RUMBA - základní prvky

Verča si pro své svěřence i další tanečnice a tanečníky všeho druhu připravila opakování základních prvků rumby. Mrkněte na její video z rozkvetlé jarní zahrady a zatančete si společně s ní v rytmu latinsko-amerických tanců.

TANEČKY PRO NEJMENŠÍ - 2. část

Tentokrát si nejmenší tanečnice (a tanečníci) mohou s trenérkou procvičit tělo dalšími prvky a cviky a se šátečky si zatančit na písničku z oblíbené pohádky Ledové království. 🙂

JIVE - pokročilejší sestava

V tomto videu si zdatnější tanečníci mohou na krátké sestavě procvičit další latinsko-americký tanec, a to jive. V sestavě se objevují základní prvky i neomezené variace. S trochou tréninku ji zvládnou určitě všichni. Posílejte nám videa, jak se vám sestava daří!

TANGO - pro páry

První taneční video pro páry, pomocí kterého si mohou páry všech úrovní procvičit krátkou sestavu do tanga i na malém prostoru, je online! 🙂
Nezapomeňte dodržovat všechny principy důležité pro tango a dbát na správné postavení do standardních tanců, aby se vám sestava dařila nejen sólově, ale i ve dvou. 😉

POSILOVÁNÍ - záda a břicho

S lektorkou Valentýnkou si můžete zaposilovat a zpevnit postavu především v oblasti středu těla - beder a bříška. Vali ve videu názorně ukazuje několik jednoduchých cviků s různými stupni obtížnosti. Počet opakování či pořadí cviků je zcela na vás.
Zacvičte si podle našeho videa, fyzická příprava a pevné tělo jsou (nejen) v tanci moc důležité! 😉

WALTZ - základní prvky

Dalším tancem pro malé tanečníky je anglický waltz a jeho základní forma pro začátečníky, kteří si společně s lektorkou Helčou mohou procvičit jednoduchý čtvereček, který děti znají již z hodin.

JIVE - pro páry

Další video pro páry, tentokrát s krátkou navazující sestavou do latinsko-amerického tance jive.
Věříme, že se vám tancování s námi líbí a těšíme se na brzké shledání v tanečních sálech!

Věříme, že s námi pilně trénujete. Brzy se můžete těšit na další videa s dalšími tanci. 

Sledujte tuto stránku nebo náš YouTube taneční kanál.