Příměstské soustředění pro Předškoláky


Milí rodiče, milé děti,

dovolujeme si vás pozvat na LETNÍ LEKCE PŘEDŠKOLÁKŮ, které letos proběhnou koncem srpna v našem oblíbeném Tanečním studiu Modřany.

Taneční sezóna s pravidelnými kurzy začíná na přelomu září a října, a proto jsme se rozhodli pro vás uspořádat ještě během srpna tzv. "příměstské minisoustředění", na kterém si děti budou moci zařádit s kamarády v rámci tanečních i netanečních aktivit během čtyř parádních dnů.

Soustředění je určeno jak pro děti, které se pravidelně účastní našich lekcí i přes rok, tak i pro nové zájemce či jakékoli začátečníky, kteří mají chuť si během letních dnů přijít zatančit. Náplní hodin bude kromě vyřádění dětí pomocí různých tanečních stylů a prvků také práce na zlepšení pružnosti, koordinace, motoriky a rovnováhy jedinců, práce ve skupině a hlavně zábava. Při pěkném počasí budeme část hodin trávit také venku.

Abychom vám zjednodušili logistiku, rozhodli jsme se akci pojmout jako klasický celodenní přímětský tábor, to znamená, že nám děti odevzdáte ráno cestou do práce mezi 8:30 - 9:00 hod., vyzvedávání bude možné od 16:30 do 17:00 hod.

Lekce proběhnou od pondělí 19.8. do čtvrtku 22.8. 2024. Veškeré "školkové aktivity" zvládneme improvizovaně zařídit i v našem tanečním studiu. Např. případný odpočinek/spaní po obědě proběhne na karimatkách.

Cena za všechny čtyři dny je 2.800 Kč/osobu, případně si lze zaplatit dny samostatně za 900 Kč/den. V ceně není zahrnutá strava, tu si účastníci zařižují sami, případně se na změně domluvíme operativně dle aktuální situace po ukončení přihlašování.

Akce se bude konat při minimálním počtu 5 účastníků.

Přihlášení a uhrazení platby musí být uskutečněno nejpozději do 31.7. 2024.

 

Na všechny tancechtivé děti se těšíme na tanečním parketu a přejeme krásné jarní a letní dny! ?

přihlásit