SRPNOVÉ PŘÍMĚSTSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Vzhledem k tomu, že nám složitá covidová situace letos nepřála natolik, abychom během školního roku stihli natancovat všechno, co jsme si naplánovali, rozhodli jsme se letos uspořádat také PŘÍMĚSTSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ, kde všechno hravě doženeme.

Zváni jsou všichni naši tanečníci, v případě volných míst se mohou hlásit i děti z jiných tanečních škol. Prázdninová pauza je přeci jen dlouhá, taneční lekce nám začínají opět až v druhé půlce září, takže kdo už by se nemohl nové sezóny dočkat, i pro něj je soustředění, které proběhne poslední srpnový týden, ideální volbou. ?

Termín: po 23.8. - čt 26.8. 2021

Místo: TS Modřany (v případě přihlášení velkého počtu účastníků je možná změna místa konání)

Cena: 2.000 Kč/os.

Bližší popis: Každodenní program od 8:30 hod. ráno do 17 hod. odpoledne, kdy nám děti cestou do práce odevzdáte v tanečním studiu a po po práci si je opět vyzvednete. Součástí programu jsou vedené taneční semináře, rozcvičky, practisy, posilování, strečink a další taneční i netaneční vyžití. Stravu si účastníci zařizují sami (v tanečním sále bude možnost využít pro ohřev stravy mikrovlnnou troubu).

S sebou: Taneční oblečení a obuv (i na převlečení), sportovní oblečení a obuv na ven i dovnitř, švihadlo, karimatka, dostatek pití i jídla na svačiny a oběd.

Pro přihlášení na akci pište na info@sktanec.cz.

Na všechny se už teď moc těšíme! ?