Kurzy v kontextu mimořádných opatření ze dne 10.3.2020

DOBRÝ DEN,

Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY A UZAVŘENÍ ZŠ, SŠ A VŠ PO CELÉ ČR MUSÍME
I MY UDĚLAT OD ZÍTŘEJŠÍHO DNE 11.3. URČITÁ OPATŘENÍ.

V ZŠ Mráčkova (TS Modřany) nedochází k žádným změnám a veškeré kurzy pro děti i dospělé budou probíhat i nadále bez jakýchkoli omezení. Jediným rozdílem bude to, že děti nebudou moci být vyzvedávány z družin, ale budou na kurz docházet samy, případně v doprovodu rodičů. Pokud bude dítě odcházet po lekci samo domů, prosíme u dětí 1.-4. třída o předání lístečku s takovouto informací lektorovi.

V ZŠ Na Planině nám po domluvě dovolili pronájem a ponechání kurzů a seminářů pro dospělé a děti z 2. stupně. OFICIÁLNÍ KURZY PRO DĚTI Z 1. STUPNĚ BUDOU PO DOBU UZAVŘENÍ ZŠ ZRUŠENY, a pokud to bude termínově možné, pokusíme se hodiny nahradit na konci pololetí v měsíci červnu. Tzn. úterní Společenský tanec 1.-2.tř. s lektorkou Valentýnou se do odvolání nekoná (DNEŠNÍ LEKCE PROBĚHNE!), stejně tak čtvrteční Společenský tanec 3.-5.tř. s trenérem Michalem. Zbytek kurzů a seminářů bude probíhat klasicky a bez jakýchkoli omezení.

V případě jakýchkoli změn Vás budeme ihned informovat. Prosíme, seznamte děti s pravidly zvýšené hygieny, dodržujte 14 denní karanténu po návratu z rizikových oblastí, a pokud se necítíte dobře, buďte ohleduplní a na lekce nechoďte.

Děkujeme za pochopení a spolupráci 

Helena Březinová
TŠ StandardKlub Praha