POZVÁNKA NA KLUBOVÝ PŘEBOR

Již v lednu nás čeká parádní akce, a to další ročník tradiční klubové soutěže - přeboru pro děti a dospělé, kde se všichni opět potkáme a užijeme si společně radost z tance.

Taneční soutěž se koná v neděli 14.1. 2024 v tělocvičně ZŠ Profesora Švejcara v Modřanech.

Jedná se o akci, na které vystoupí téměř všichni naši účastníci - děti, které chodí na společenské tance, budou soutěžit ve vybraných tancích (vše bude spravedlivě rozděleno dle věkových a výkonnostních kategorií). Předškoláci, gymnastky a juniorská formace předvedou vystoupení, která si aktuálně chystají, abyste viděli, jaký pokrok u nás děti za první semestr tohoto školního roku udělaly. Kromě vystoupení dětí uvidíte také ukázky profesionálních tanečních párů, soutěžní formaci našich dospělých tanečníků nebo třeba show našich šikovných ladies. Všichni již na svá vystoupení a soutěžení pilně trénují. 🙂

Jedná se o velkou akci klubu, a tak se těšíme, že se nás tam sejde co nejvíce (můžete pozvat všechny babičky, dědečky, strýčky, tetičky, sourozence, kamarády apod.) ať vytvoříme nejen pro děti, ale i pro sebe hezkou taneční atmosféru.

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE O AKCI (klikněte s zvolte dole záložku):