Naši lektoři

Pavel a Veronika Vitoškovi

Motto: "Milujeme tanec."

Specializace:
Standardní tance


Zkušenosti:  
Od roku 2005 byli Pavel i Veronika pravidelnými účastníky Mistrovství České republiky ve standardních tancích, mezinárodních soutěží doma i v zahraničí. Za své největší úspěchy považují finálová umístění na soutěžích WDSF v Maďarsku, Rakousku i na Slovensku. Spolupracují se špičkovými trenéry ze zahraničí.
 

Michal Kladrubský a Helena Březinová

Motto: "Nesnažíme se být lepší než ostatní, chceme být lepší než my sami."

Specializace:
Standardní a Latinsko-americké tance


Zkušenosti:  
Od roku 2018 držitelé nejvyšší standardní taneční třídy. Stále pracují na svém rozvoji a aktivně bojují v prvních desítkách taneční ligy ČSTS. Úspěšně startují i na mezinárodních soutěžích WDSF.

Marek Hrstka a Albina Hrstka Zaytseva

Motto: Marek: "Když nejde o život, jde o ho…"

Specializace:
Latinsko-americké tance, Flamenco, Karibské tance


Zkušenosti:
Výuka v zahraničí, trenérská praxe více než 10 let, majitelé zábavně-vzdělávacího projektu Hýbeme dětmi, spolupráce s předními špičkovými trenéry: Carolin Smith, Sergey Surkov.

Podívejte se na video.
 

Michal a Klára Drhovi

Motto: "Don't Dream your Life, live your Dreams."

Specializace:
Standardní a Latinskoamerické tance

Zkušenosti:
Michal a Klára jsou Vicemistři ČR standardních tanců a 2. Vicemistři Světa Profesionálů v deseti tancích pro rok 2017. V tomto samém roce se také zúčastnili World games ve Wroclavi a umístili se mezi TOP 48 na nejprestižnější světové taneční soutěži Grand Slam German open Championship Stuttgart. Jejich další velké úspěchy jsou například 2. Vicemistři ČR Showdance pro rok 2013 a čtvrtfinalisté ME ve standardních tancích v roce 2015.

Podívejte se na video.

 

Pavlína Morávková (Pája)

Motto: "Tanči a žij své sny, když budeš chtít, tak to dokážeš!"
 
Vedu tyto kurzy:
Juniorský sportovní klub, Společenský tanec 1.-2. třída, Společenský tanec 3.-5. třída začátečníci a pokročilí, Taneční a pohybová průprava 3-5 let, Společenský tanec 6.-9. třída pokročilí, Hobby Club, Dětská formace.


Taneční zkušenosti:
Tanci se věnuji od svých 3 let, společenskému tanci od svých 15 let. Tanec se stal nejen mým koníčkem, ale i prací, kterou miluji. Od roku 2010 působím v Taneční škole StandardKlub Praha jako lektorka tanečních kroužků, lekcí a seminářů pro děti i dospělé a jako choreografka tanečních vystoupení a formací, se kterými se pravidelně účastním Mistrovství České republiky v Plesových choreografiích. 
 

Karolína Ladýřová (Kája)

Motto: “Stay positive, work hard and make it happen.”  

Vedu tyto kurzy:
Juniorský sportovní klub, Latino dance pro dívky 1.-2. třída a 3.-5. třída, Latino dance pro ženy, Společenský tanec pro dospělé, Latina 6.-9. třída pokročilí, Baletní průprava.


Taneční zkušenosti:
K tanci jsem se poprvé dostala v 5 letech a prošla jsem různými tanečními styly (balet, disco tanec, společenský tanec). Standardní a latinskoamerické tance se staly mou láskou, a proto jsem se jim začala věnovat naplno. Jsem aktivní tanečnice, která se účastní párových i formačních soutěží a vystoupení v ČR i v zahraničí. Velmi mě baví kombinovat například balet s latinskoamerickými tanci v rámci choreografií.

Mariana Drekslerová (Mája)

Motto: “The only place, where success comes before work is in the dictionary.”

Vedu tyto kurzy:
Společenský tanec 1.-2. třída, Společenský tanec 6.-9. třída začátečníci, Latino dance pro dívky 6.-9. třída.


Taneční zkušenosti:
1,5 roku aktivního soutěžního tancování a vytančení třídy A ve standardních tancích, aktivní tanečnice.