Naši lektoři

Ivo Šimáček a Kateřina Bendová

Motto: "Tanec je vírem energie, který je utvářen interakcí mezi hudbou, vědomím a duší, a to vše vyjádřeno tělem. Tato přirozenost tělo aktivuje, vědomí fascinuje a duši naplňuje."

Specializace:
Standardní tance

Zkušenosti:
Ivo a Katka:
Finalisté Mistrovství světa 2019 v Kanadě Sen 2. 
Finalisté GOC Stuttgart 2018 Sen2. 
Mistři České republiky v letech 2018 a 2019 Sen2.
Tančí spolu od roku 2016 a stále pracují na rozvoji svém i párů ve spolupráci se špičkovými trenéry (Donatas Vezelis, Lasse Odegaard, Raimonds Pisevs …)

Ivo: třída M Stt, A lat – finalista MČR dospělých 1992, Mistr ČR Sen1 v letech 2006, 2007, 2009.

Katka: třida M Stt, B Lat - finalista MČR Sen1 v letech 2011, semifinalista Mistrovství Austrálie profesionálů 2011.
 

Štěpán Dostál

Motto: "Miluj tanec v sobě a ne sebe v tanci."

Specializace:
Standardní a latinsko-americké tance

Zkušenosti:  
Štěpán je jedním z nejúspěšnějších tanečníků deseti tanců u nás. Je semifinalistou v latinsko-amerických tancích, finalistou standardního MČR kategorie dospělí a druhým vicemistrem kombinace 10 tanců. Mimo jiné je mistrem Irska všech tří disciplín v kategorii Junior I.

Štěpán se neustále vzdělává v roli tanečníka i trenéra, aby své svěřence mohl vést co nejlépe. Od září 2020 u nás vede semináře latinsko-amerických tanců pro soutěžní páry.

Podívejte se na video.

Michal Kladrubský a Helena Březinová

Motto: "Nesnažíme se být lepší než ostatní, chceme být lepší než my sami."

Specializace:
Standardní a Latinsko-americké tance

Zkušenosti:  
Od roku 2018 držitelé nejvyšší standardní taneční třídy. Stále pracují na svém rozvoji a aktivně bojují v prvních desítkách taneční ligy ČSTS. Úspěšně startují i na mezinárodních soutěžích WDSF. Již několik let se věnují výuce dětských i dospělých tanečníků.

Michal a Klára Drhovi

Motto: "Don't Dream your Life, live your Dreams."

Specializace:
Standardní a Latinskoamerické tance

Zkušenosti:
Michal a Klára jsou Vicemistři ČR standardních tanců a 2. Vicemistři Světa Profesionálů v deseti tancích pro rok 2017. V tomto samém roce se také umístili mezi TOP 48 na nejprestižnější světové taneční soutěži Grand Slam German Open Championship Stuttgart. Nyní se věnují tanci především jako trenéři standardní oblasti a jako tanečníci profesionální divize.

Působí v klubu jako externí lektoři.

Podívejte se na video.

Valentýna Jehličková

Motto: "Netančíme jen proto, abychom byli lepší, než ostatní. Tančíme proto, abychom byli lepší, než my sami."

Specializace:
Standardní a latinsko-americké tance

Zkušenosti:
Valentýna je aktivní tanečnice, která sama vyrostla pod křídly StandardKlubu, a tak přesně ví, co a jak u nás chodí. Se svým bratrem a zároveň tanečním partnerem postupují v tanečních třídách stále výše a nyní bude předávat své zkušenosti dalším malým tanečníkům a tanečnicím.
 

Jiří Markovič

Motto: "Žiju si tancem, tančím si životem..."

Specializace: kurzy pro děti

Zkušenosti:  
Jirka je Mistr ČR plesových choreografií, má vytančenou taneční třídu B ve standardních tancích a je pravidelným účastníkem MČR v párové polce. V klubu se věnuje zejména dětským kurzům společenského tance a formacím. Pravidelně spoluorganizuje dětská a juniorská soustředění. S vedením dětí má více než 20 let zkušeností.

Kristýna Nevrlá

Motto: "Jenom jedno ti brání nedosáhnout svého vysněného cíle, strach ze selhání."

Specializace:
Týna u nás vede kurz baletní a gymnastické průpravy, ale také klasické společenské tance pro děti.

Zkušenosti:  
Kristýna tančí již od 11 let. Původně se věnovala kombinaci standardních i latinsko-amerických tanců, nyní aktivně soutěží pouze ve standardních tancích. Je všeobecně pohybově nadaná, možná i proto aktuálně studuje FTVS na Univerzitě Karlově v Praze.

Helena Březinová

Motto: "When you feel sad, dance."

Specializace:
Standardní a latinsko-americké tance

Zkušenosti:
Helča je lektorka kurzů pro děti i dospělé s mnohaletými zkušenostmi. Tanci se věnuje již od dětských let až do dnes, kdy se svým partnerem Michalem aktivně závodí na té nejvyšší úrovni a na soutěžích hrdě reprezentuje TŠ StandardKlub Praha, kde úspěšně působí už mnoho let.

Michal Kladrubský

Motto: "Nesnažíme se být lepší než ostatní, chceme být lepší než my sami."

Specializace:
Standardní a latinsko-americké tance

Zkušenosti:
Michal je lektor kurzů pro děti i dospělé a zároveň aktivní tanečník nejvyšší mezinárodní třídy, semifinalista Taneční ligy ve STT. Samotnému tanci se věnuje od svých 17 let, v posledních letech se zaměřil také na výuku kurzů a výchovu párů, a to s velmi dobrými výsledky.
 

Barbora Matějková

Motto: "Tančit umí každý, přidej se k nám a poznej nové kamarády."

Specializace:
Standardní a latinsko-americké tance

Zkušenosti:  
Barča je dvojnásobná mistryně České republiky v plesových choreografiích a vítězkou mnoha tuzemských i zahraničních soutěží. Tančí již od dětských let a má vytančenou druhou nejvyšší třídu. Bára vede kurzy pro děti i dospělé.

Magdalena Plíhalová

Motto: “Just Dance like nobody’s watching.”

Specializace:
Standardní a latinsko-americké tance

Majda tančí již od dětských let, dříve tančila závodně, a to pod křídly StandardKlubu, nyní se věnuje formacím, se kterými se několikrát účastnila MČR. Při výuce dětí klade důraz na to, aby je tanec bavil a aby si latinu a standard zamilovaly stejně jako ona.

Veronika Bostlová

Motto: "Dance to express not to impress."

Specializace:
Standardní a latinsko-americké tance

Zkušenosti: 
Verča je milá a usměvavá lektorka kurzů pro děti, která ve svých mladších letech také prošla našimi kurzy. Nyní se tanci věnuje ve formaci pro dospělé, se kterou slaví úspěchy u nás i v zahraničí.

Danka Pechačová

Motto: "Tanec je pro mě kousek duše světa."

Specializace:
Baletní průprava

Zkušenosti: 
Danka miluje tanec nejvíc asi v podobě baletu a moderny. Tančí s přestávkami od dětství a stále se učí v rámci seminářů a individuálních lekcí. Na svých lekcích s dětmi se věnuje jak základům baletu, tak volné taneční improvizaci a nácviku jednoduchých choreografií. Jejím přáním je, aby tanec děti hlavně bavil, ale také aby se učily základy techniky, které by pak mohly rozvíjet v pokročilejších kurzech.

Jana Obrusníková

Moto: „Tanec je komunikace mezi tělem a duší. Vyjadřuje to, na co slova nestačí.“

Specializace:
Standardní a latinsko-americké tance

Zkušenosti:
Janča vyrostla pod našimi křídly. Účastnila se také dětské formace a stále si rozšiřuje znalosti na seminářích pro mládež i dospělé. Tanec ji moc baví a je ráda, když to samé vidí i u svých svěřenců.