Seznam párů

Nacházíte se zde: Úvod > O nás > Seznam párů

Tomáš Dotzauer - Veronika Bostlová

Taneční třídy: STT - Hobby, LAT - Hobby

Tomáš - Veronika
Stránka páru »

Žádné soutěžní výsledky páru nejsou dostupné.

Michal Grus - Hana Vítová

Taneční třídy: STT - A

Michal - Hana
Stránka páru »

Žádné soutěžní výsledky páru nejsou dostupné.

Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková

Taneční třídy: STT - E, LAT - E

Viktor - Valentýna
Stránka páru »
Nejnovější soutěžní výsledky:

3. místo, O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS) (STT - C, 22.10.2017)
3. místo, O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS) (LAT - D, 22.10.2017)
2. místo, Velká cena Tábora 19. ročník (STT - C, 21.10.2017)
1. místo, Velká cena Tábora 19. ročník (LAT - D, 21.10.2017)
7. místo, Fuego Cup 2017 - 15. ročník (STT - C, 15.10.2017)
1. místo, Fuego Cup 2017 - 15. ročník (LAT - D, 15.10.2017)
3. místo, O pohár primátora města Kladna (LAT - D, 14.10.2017)
4. místo, O pohár primátora města Kladna (STT - C, 14.10.2017)
5. místo, Poprázdninová cena KTS Příbram (LAT - D, 24.09.2017)
2. místo, COOL DANCE - Modřanská homole 2017 - 14. ročník (LAT - D, 23.09.2017)

Vojtěch Kačerovský - Tereza Kaločaiová

Taneční třídy: STT - E, LAT - E

Vojtěch - Tereza
Stránka páru »
Nejnovější soutěžní výsledky:

2. místo, COOL DANCE - Modřanská homole 2017 - 14. ročník (STT - Hobby, 23.09.2017)
4. místo, Cena města Příbrami (Kombinace STT a LAT - E, 18.06.2016)
6. místo, SPARTA CUP 2016 (Kombinace STT a LAT - E, 05.06.2016)
10. místo, SPARTA CUP 2016 (Kombinace STT a LAT - E, 05.06.2016)
11. místo, Nymburská pečeť 2016 (LAT - E, 15.05.2016)
7-8. místo, Nymburská pečeť 2016 (STT - E, 15.05.2016)
8. místo, Cena města Benešova (LAT - E, 14.05.2016)
7. místo, Cena města Benešova (STT - E, 14.05.2016)
13. místo, Říčanský pohár 2016 - 39. ročník (LAT - E, 14.02.2016)
1. místo, Říčanský pohár 2016 - 39. ročník (STT - E, 14.02.2016)

Tomáš Kadlec - Nicola Petáková


Žádné soutěžní výsledky páru nejsou dostupné.

Tomáš Kecl - Lucie Peterková

Taneční třídy: STT - D, LAT - B

Tomáš - Lucie
Stránka páru »
Nejnovější soutěžní výsledky:

4. místo, Jarní cena NKC Nové Strašecí (LAT - B, 20.03.2016)
7. místo, Uhlířskojanovická parketa 2016 (LAT - B, 19.03.2016)
3. místo, Mistrovství Prahy 2016 - tř. DCB (LAT - B, 12.03.2016)
11. místo, Chvaletice dětem, aneb.... (LAT - B, 06.03.2016)
5. místo, Benátecký pohár - 37. ročník (LAT - B, 27.02.2016)
8-9. místo, Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha (LAT - B, 21.02.2016)
5. místo, Říčanský pohár 2016 - 39. ročník (LAT - B, 14.02.2016)
15-16. místo, Memoriál Bohuslava Matiáše (LAT - B, 31.01.2016)
1. místo, Velká cena města Berouna 2015 - 18. ročník (LAT - C, 07.11.2015)
5. místo, Podzimní pohár města Kladna (LAT - C, 01.11.2015)

Michal Kladrubský - Helena Březinová

Taneční třídy: STT - A, LAT - B

Michal - Helena
Fotografie páru »

Stránka páru »
Nejnovější soutěžní výsledky:

2. místo, O CHRUDIMSKOU LOUTKU - TANEČNÍ LIGA (LAT - B, 19.11.2017)
25. místo, O CHRUDIMSKOU LOUTKU - TANEČNÍ LIGA (STT - Pohárová, 19.11.2017)
9. místo, O CHRUDIMSKOU LOUTKU - TANEČNÍ LIGA (STT - A, 19.11.2017)
2. místo, Podzimní cena TK AMICIA Dance Praha a KST Silueta Praha (LAT - B, 18.11.2017)
33. místo, WDSF International Open Usti nad Labem (STT - Pohárová, 12.11.2017)
1. místo, Velká cena města Berouna 2017 - 20.ročník (LAT - B, 07.11.2017)
34-35. místo, Hradec Králové International Open Standard 2017 (STT - Pohárová, 29.10.2017)
3. místo, Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizero (STT - A, 28.10.2017)
21. místo, Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizero (STT - Pohárová, 28.10.2017)
3. místo, O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS) (LAT - B, 22.10.2017)

Luděk Kos - Michaela Langová

Nejnovější soutěžní výsledky:

1. místo, Sezemický pohár: Česká polka (STT - Pohárová, 02.04.2016)

Adam Lauer - Tereza Thompsonová

Taneční třídy: STT - D, LAT - D

Adam - Tereza
Fotografie páru »

Stránka páru »
Nejnovější soutěžní výsledky:

5. místo, Letní cena KST Silueta Praha a TŠ AD Praha (STT - D, 21.06.2015)
2. místo, Jarní cena Chrudimě (STT - D, 30.05.2015)
2. místo, Jarní pohár města Kladna (STT - D, 12.04.2015)
6. místo, Jarní pohár města Kladna (STT - D, 06.04.2014)
6. místo, Mistrovství Prahy 2014 - DCB (STT - D, 29.03.2014)
9. místo, Podzimní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD (STT - D, 16.11.2013)
5. místo, O Zbraslavskou loutku (STT - D, 20.10.2013)
7. místo, Mistrovství Prahy 2013 v tanečním sportu (STT - D, 01.05.2013)
5. místo, Cena Města Stod 2013 (STT - D, 28.04.2013)
6. místo, O perníkovou pantofli - 46.ročník (STT - D, 07.04.2013)

Jiří Markovič - Martina Tůmová

Taneční třídy: STT - D, LAT - D

Jiří - Martina
Stránka páru »
Nejnovější soutěžní výsledky:

17-18. místo, Mistrovství Prahy 2016, TL Dospělí a Velká cena Prahy (STT - D, 23.04.2016)

Filip Medřický - Pavla Formanová

Taneční třídy: LAT - D

Filip - Pavla
Stránka páru »
Nejnovější soutěžní výsledky:

15-17. místo, Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka (LAT - D, 28.09.2014)
15. místo, COOL DANCE - Modřanská homole 2014 - 11.ročník (LAT - D, 27.09.2014)

Filip Medřický - Jana Kellnerová

Taneční třídy: LAT - D

Filip - Jana
Stránka páru »
Nejnovější soutěžní výsledky:

16. místo, Jarní cena NKC Nové Strašecí (STT - D, 19.03.2017)
30-31. místo, Jarní cena NKC Nové Strašecí (STT - D, 19.03.2017)
24-25. místo, Cena TK LINIE (STT - D, 05.03.2017)
14-15. místo, Cena TK LINIE (STT - D, 05.03.2017)
4. místo, Cena Posázaví (STT - D, 11.06.2016)
18. místo, SPARTA CUP 2016 (STT - D, 05.06.2016)
2. místo, Kladenský pohár 2016 - 4. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky (STT - D, 04.06.2016)
12. místo, Cena města Vlašimi (STT - D, 02.04.2016)
22. místo, Mistrovství Prahy 2016 - tř. DCB (STT - D, 12.03.2016)
2. místo, O cenu města Holýšova (STT - Pohárová, 06.03.2016)

Natanael Měcháček - Hana Schwarzová

Taneční třídy: LAT - B

Natanael - Hana
Stránka páru »
Nejnovější soutěžní výsledky:

1. místo, Fuego Cup 2016 (LAT - B, 16.10.2016)
3. místo, Cena města Týnec nad Sázavou (LAT - B, 08.10.2016)
2. místo, Chvaletický pohár (LAT - B, 10.09.2016)
7. místo, Pohár TK AMICIA DANCE PRAHA - PRAHA TANCEM ODĚNÁ (LAT - B, 25.06.2016)
2. místo, Cena města Příbrami (LAT - B, 18.06.2016)
4. místo, Letní pohár města Kladna (LAT - B, 12.06.2016)
3. místo, Cena Posázaví (LAT - B, 11.06.2016)
3. místo, Tábor OPEN 17. ročník (LAT - B, 22.05.2016)
4. místo, Tábor OPEN 17. ročník (LAT - B, 21.05.2016)

Martin Minasjan - Katka Macháčková

Taneční třídy: STT - B, LAT - C

Martin - Katka
Fotografie páru »

Stránka páru »
Nejnovější soutěžní výsledky:

9. místo, Velká cena města Berouna 2015 - 18. ročník (STT - B, 07.11.2015)
6-7. místo, Velká cena města Berouna 2015 - 18. ročník (LAT - C, 07.11.2015)
9. místo, Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha (STT - B, 31.10.2015)
7-8. místo, Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha (LAT - C, 31.10.2015)
4. místo, O cenu města Neratovic 2015 (LAT - C, 28.10.2015)
11. místo, Cena města Týnec nad Sázavou (STT - B, 17.10.2015)
11. místo, O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS) (STT - B, 11.10.2015)
5. místo, O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS) (LAT - C, 11.10.2015)
6. místo, Pohár královského města Slaný (STT - B, 27.09.2015)
12. místo, Pohár královského města Slaný (LAT - C, 27.09.2015)

Jan Mlejnský - Pavla Kamínková

Taneční třídy: STT - D, LAT - D

Jan - Pavla
Stránka páru »
Nejnovější soutěžní výsledky:

2. místo, Podzimní cena TK AMICIA Dance Praha a KST Silueta Praha (STT - B, 18.11.2017)
1. místo, O cenu města Jičína (LAT - C, 17.11.2017)
1. místo, O cenu města Jičína (LAT - C, 17.11.2017)
1. místo, Velká cena města Berouna 2017 - 20.ročník (STT - B, 07.11.2017)
2. místo, Velká cena města Berouna 2017 - 20.ročník (STT - B, 07.11.2017)
1. místo, Velká cena Tábora 19. ročník (LAT - C, 21.10.2017)
2. místo, Fuego Cup 2017 - 15. ročník (LAT - C, 15.10.2017)
2. místo, České Budějovice Open - 3. ročník (STT - B, 30.09.2017)
3. místo, České Budějovice Open - 3. ročník (STT - B, 30.09.2017)
1. místo, České Budějovice Open - 3. ročník (LAT - C, 30.09.2017)

Ota Sandr - Ludmila Dvořáková

Taneční třídy: STT - D, LAT - D

Ota - Ludmila
Stránka páru »
Nejnovější soutěžní výsledky:

10. místo, O perníkové srdce - 24.ročník (LAT - D, 06.11.2016)
5. místo, Velká cena města Berouna 2016 - 19. ročník (LAT - D, 05.11.2016)
11. místo, O Chrudimskou loutku (LAT - D, 28.10.2016)
8. místo, O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS) (LAT - D, 23.10.2016)

Jan Svoboda - Kateřina Pencová

Taneční třídy: STT - D, LAT - D

Jan - Kateřina
Stránka páru »

Žádné soutěžní výsledky páru nejsou dostupné.

Jan Svoboda - Petra Knoblochová

Taneční třídy: STT - D, LAT - D

Jan - Petra
Stránka páru »

Žádné soutěžní výsledky páru nejsou dostupné.

Petr Šíp - Markéta Vondráková

Taneční třídy: STT - Hobby, LAT - Hobby

Petr - Markéta
Stránka páru »

Žádné soutěžní výsledky páru nejsou dostupné.

David Šmolík - Dominika Kny

Taneční třídy: STT - A, LAT - B

David - Dominika
Stránka páru »
Nejnovější soutěžní výsledky:

16. místo, Podještědský pohár - 48. ročník (STT - A, 14.10.2017)
5. místo, Podještědský pohár - 48. ročník (LAT - C, 14.10.2017)
5. místo, Cena města Týnec nad Sázavou (LAT - C, 07.10.2017)
12. místo, Cena města Týnec nad Sázavou (STT - A, 07.10.2017)
12. místo, Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2017 (LAT - C, 08.04.2017)
3. místo, Cena města Vlašimi (LAT - C, 01.04.2017)
4. místo, Pohár Taneční školy Ivy Langerové (LAT - C, 26.03.2017)
4. místo, Jarní cena NKC Nové Strašecí (LAT - C, 19.03.2017)
4. místo, Chvaletice dětem, aneb.... (LAT - C, 12.03.2017)
5. místo, Uhlířskojanovická parketa 2017 - 23. ročník (LAT - C, 04.03.2017)

Petr Štukjunger - Markéta Štukjungerová

Taneční třídy: STT - C, LAT - C

Petr - Markéta
Fotografie páru »

Stránka páru »
Nejnovější soutěžní výsledky:

8. místo, Chvaletický pohár (STT - C, 07.09.2013)
8. místo, O pohár starosty obce Jesenice (STT - C, 26.11.2011)
6. místo, Pohár taneční školy Astra Praha 2011 (STT - C, 19.11.2011)
7. místo, Vltavský pohár 2011 (STT - C, 17.11.2011)
4. místo, Letní cena KTS Silueta Praha a Taneční š. AD Praha (STT - C, 25.06.2011)
10. místo, Sport Agency Praha Cup - 2011 (STT - C, 18.06.2011)
5. místo, Letní pohár Města Kladna (STT - C, 12.06.2011)
1. místo, Litoměřický kalich (STT - C, 11.06.2011)
7-8. místo, Spektrum festival 2011 - 5. ročník (STT - C, 05.06.2011)
7. místo, COOL DANCE 2011 - 3.ročník (STT - C, 04.06.2011)

Lukáš Vávra - Michaela Maršálková

Taneční třídy: STT - C, LAT - D

Lukáš - Michaela
Stránka páru »
Nejnovější soutěžní výsledky:

9. místo, Pohár královského města Slaný (STT - C, 27.09.2015)
8. místo, Pohár královského města Slaný (LAT - D, 27.09.2015)
14. místo, Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka (STT - C, 13.09.2015)
13. místo, Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka (LAT - D, 13.09.2015)

Tomáš Vondra - Daniela Halamková

Taneční třídy: STT - C, LAT - C

Tomáš - Daniela
Stránka páru »
Nejnovější soutěžní výsledky:

7. místo, Letní pohár města Kladna (LAT - C, 12.06.2016)
6. místo, Letní pohár města Kladna (STT - C, 12.06.2016)
2. místo, Cena Posázaví (LAT - C, 11.06.2016)
7. místo, Cena Posázaví (STT - C, 11.06.2016)
4. místo, Cena města Benešova (STT - C, 14.05.2016)
8. místo, Cena města Benešova (LAT - C, 14.05.2016)
14. místo, Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha (LAT - C, 21.02.2016)
10. místo, Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha (STT - C, 21.02.2016)
9. místo, Cena Města Kralovice (LAT - C, 07.02.2016)
5-6. místo, Cena Města Kralovice (STT - C, 07.02.2016)

 

Bývalé páry TŠ StandardKlub Praha

 

Pepa Dvořák - Jana Vlasáková

Taneční třídy dosažené v naší TŠ: STT - A

Pepa - Jana
Fotografie páru »

Stránka páru »
Nejnovější výsledky:

14-15. místo, Trutnov Open 2010 (STT - Pohárová, 27.06.2010)
2. místo, Trutnov Open 2010 (STT - B, 27.06.2010)
4. místo, Letní pohár města Kladna 2010 (STT - B, 13.06.2010)
10. místo, O Ždáský pohár - Taneční liga (STT - B, 06.06.2010)
4. místo, COOL Dance 2010 (STT - B, 05.06.2010)
3. místo, Cena Tš SALTA (STT - B, 29.05.2010) Foto
8. místo, Poděbradský pohár 2010 (STT - B, 08.05.2010)
9-10. místo, Vesna Cup 2010 (STT - B, 18.04.2010)
3. místo, Nymburská pečeť (STT - B, 10.04.2010)
7. místo, Jarní pohár města Kladna 2010 (STT - B, 14.03.2010)

 

Luděk Fialka - Pavlína Morávková

Taneční třídy dosažené v naší TŠ: STT - B, LAT - C

Luděk - Pavlína
Fotografie páru »

Stránka páru »
Nejnovější výsledky:

13. místo, Letní cena KST Silueta Praha a TŠ AD Praha (STT - B, 22.06.2014)
11-13. místo, Letní cena KST Silueta Praha a TŠ AD Praha (LAT - C, 22.06.2014)
6-7. místo, Cena města Příbrami 2014 (STT - B, 07.06.2014)
1. místo, Cena města Příbrami 2014 (LAT - C, 07.06.2014)
9. místo, Cena města Týnec nad Sázavou (STT - B, 12.04.2014)
7-8. místo, Mistrovství Prahy 2014 - DCB (STT - B, 29.03.2014)
10. místo, Mistrovství Prahy 2014 - DCB (LAT - C, 29.03.2014)
13. místo, Kladenský pohár 2014 (STT - B, 02.03.2014)
13. místo, Štít města Sokolova a Mistrovství KVK (STT - Pohárová, 15.12.2013)
4. místo, Štít města Sokolova a Mistrovství KVK (STT - B, 15.12.2013)

 

Tomáš Fukar - Klára Mutinská

Taneční třídy dosažené v naší TŠ: STT - C

Tomáš - Klára
Stránka páru »
Nejnovější výsledky:

1. místo, Memoriál Bohuslava Matiáše 2010 (STT - C, 31.01.2010)
1. místo, Nezbedný Bakalář 2010-Memoriál Dr.V.Černého (STT - C, 16.01.2010)
3. místo, Kladenská vánoční hvězda 2009 (STT - C, 19.12.2009) Foto
8. místo, Pohár města Ústí nad Labem (STT - C, 13.12.2009)
7-9. místo, Pohár TŠ Maestro - 2009 (STT - C, 06.12.2009)
9. místo, Pohár TŠ Astra Praha - 2009 - Lucerna (STT - C, 05.12.2009)
4. místo, O pohár starosty obce Jesenice 2009 (STT - C, 29.11.2009)
1. místo, Podzimní cena KTS Příbram (STT - D, 28.11.2009)
3. místo, Vltavský pohár 2009 (STT - D, 17.11.2009) Foto
2. místo, Cena Posázaví - Posázavský střevíc 2009 (STT - D, 14.11.2009)

 

Martin Hejhal - Tereza Zunová

Taneční třídy dosažené v naší TŠ: STT - B, LAT - A

Martin - Tereza
Fotografie páru »

Stránka páru »
Nejnovější výsledky:

5-6. místo, Podzimní pohár města Kladna (STT - B, 01.11.2015)
9-10. místo, O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS) (STT - B, 11.10.2015)
3. místo, CENA PRASKAČKY (STT - B, 19.09.2015)
8. místo, Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka (LAT - Pohárová, 13.09.2015)
6. místo, Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka (STT - B, 13.09.2015)
5-6. místo, Cena TŠ Salta (STT - B, 17.05.2015)
21-23. místo, Poděbradský pohár 2015 (LAT - A, 02.05.2015)
5. místo, Májová cena (STT - B, 01.05.2015)
20-21. místo, Mistrovství Prahy 2015, TL Dospělí M a VC Prahy (LAT - A, 25.04.2015)
17. místo, Mistrovství Prahy 2015, TL Dospělí M a VC Prahy (STT - B, 25.04.2015)

 

Vojtěch Mazanec - Kateřina Krátká

Taneční třídy dosažené v naší TŠ: STT - A

Vojtěch - Kateřina
Fotografie páru »

Stránka páru »
Nejnovější výsledky:

24-25. místo, Vánoční cena METRONOM Praha (STT - A, 16.12.2012)
27. místo, Kamenický pohár 2012 (STT - A, 01.12.2012)
26. místo, Plzeň 2012 (STT - A, 23.09.2012)
111-120. místo, Prague Open 2012 (STT - Pohárová, 09.09.2012)
18. místo, Otavský pohár SiKO 2012 - 28.ročník (STT - A, 09.06.2012)
12. místo, Cena města Benešova (STT - A, 13.05.2012)
33-35. místo, Poděbradský pohár 2012 (STT - A, 08.05.2012)
37-38. místo, Mistrovství Prahy / TL Dospělí ST,LA/ O pohár KCV (STT - A, 01.05.2012)
11-12. místo, VESNA CUP 2012 (STT - Pohárová, 22.04.2012)
17. místo, Novohradská číše 2012 - 34.ročník (STT - A, 31.03.2012)

 

Natanael Měcháček - Eva Rmoutilová

Taneční třídy dosažené v naší TŠ: STT - A

Natanael - Eva
Fotografie páru »

Stránka páru »
Nejnovější výsledky:

111-120. místo, Prague Open 2012 (STT - Pohárová, 09.09.2012)
24. místo, Cena města Benešova (STT - A, 13.05.2012)
45. místo, Mistrovství Prahy / TL Dospělí ST,LA/ O pohár KCV (STT - A, 01.05.2012)
2. místo, Mezinárodní cena Středočeského kraje a města Příbram (STT - B, 28.04.2012)
2. místo, Jarní pohár města Kladna-Středočeský pohár 2012 (STT - B, 15.04.2012)
8. místo, O cenu TK Linie Poděbrad (STT - B, 04.03.2012)
7-10. místo, Zimní cena TŠ KROK Hradec Králové (STT - B, 11.02.2012)
9. místo, Memoriál Bohuslava Matiáše (STT - B, 05.02.2012)
4. místo, Novoroční cena TŠ KROK Hradec Králové (STT - B, 22.01.2012)
13. místo, Nezbedný bakalář (32.ročník) (STT - B, 14.01.2012)

 

Natanael Měcháček - Petra Půlpánová

Taneční třídy dosažené v naší TŠ: LAT - B

Natanael - Petra
Fotografie páru »

Stránka páru »
Nejnovější výsledky:

17. místo, Memoriál Bohuslava Matiáše (LAT - B, 31.01.2016)
13. místo, COOL DANCE 2015 -Jarní cena MČ Prahy 12 -10.ročník (LAT - B, 16.05.2015)
8. místo, Pohár TK AD Praha (LAT - B, 22.02.2015)
9. místo, Kladenský pohár 2015 -3.ročník-Memoriál R.Ostrůvky (LAT - B, 07.02.2015)
16-19. místo, Memorial Bohuslava Matiáše (LAT - B, 02.02.2014)
17. místo, Vánoční cena TŠ METRONOM 2013 (LAT - B, 22.12.2013)
5. místo, Vánoční cena města Rokycan (LAT - B, 21.12.2013)
15. místo, Poděbradský zvoneček (LAT - B, 01.12.2013)
9. místo, Pohár TK Maestro 2013 (LAT - B, 24.11.2013)
10-11. místo, Fuego Cup 2013 (LAT - B, 19.10.2013)

 

Ondřej Slezák - Kateřina Rydvalová

Taneční třídy dosažené v naší TŠ: STT - C, LAT - D

Ondřej - Kateřina
Fotografie páru »

Stránka páru »
Nejnovější výsledky:

16. místo, Sport Agency Praha Cup - 2011 (STT - C, 18.06.2011)
13-14. místo, Letní pohár Města Kladna (STT - C, 12.06.2011)
11. místo, Spektrum festival 2011 - 5. ročník (STT - C, 05.06.2011)
17-19. místo, Spektrum festival 2011 - 5. ročník (LAT - D, 05.06.2011)
14. místo, COOL DANCE 2011 - 3.ročník (STT - C, 04.06.2011)
7-8. místo, Vesna Cup 2011 - 7. ročník (STT - C, 15.05.2011)
10. místo, Středočeský pohár 2011 (STT - C, 17.04.2011)
7-8. místo, Cena Posázaví-Posázavský střevíc 2011 (STT - C, 02.04.2011)
17. místo, Jarní pohár města Kladna 2011 (STT - C, 27.03.2011)
9-10. místo, Cena KTS Příbram 2011 (STT - C, 20.03.2011)

Celkem 23 současných a 8 bývalých párů.

 


© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044