Partneři

Nacházíte se zde: Úvod > O nás > Partneři

Taneční škola Star

Taneční škola Star se zabývá především výukou společesnkého tance a to jak pro mládež, tak i pro dospělé a dokonce i děti, a to hned v několika jazycích, mezi nimiž nechybí ani jazyk anglický. Díky profesionálnímu a kreativnímu zázemí se stále otevírají nové taneční kurzy s nejrůznějším zaměřením a pro různorodou společnost, jako například: latinsko-americké tance pro ženy, kurz paso doble apod.
    Další specialitou Taneční školy Star je pořádání společenských akcí na klíč a zajišťování zábavního tanečního programu pro nejrůznější akce a události. Díky spolehlivým a profesionálním partnerům, může škola nabídnout mnoho dalších služeb, a to například: kosmetické poradenství, školu líčení, originální společenské oděvy šité na míru aj.
    Pro absolventy kurzů TŠ Star nabízíme slevu 15%.

Taneční skupina EFK

Taneční skupina EFK z malého jihočeského města Milevska funguje od roku 2006. Zaměřuje se na novodobé taneční styly, které vznikali na pouliční scéně tedy street-dance. Za dobu svého působení se skupina rozrostla z původních 10-ti členů na současných 100. Získala mnoho úspěchů a ocenění jak v České republice, tak v zahraničí - mistři ČR 2009, vicemistři ČR 2011 a již tři roky v řadě mistři regionu (Jižní čechy a Vysočina).
    Naše spolupráce začala v roce 2013, kdy jsme společně vyrazili na letní dovolenou v Řecku a vystupovali se společným večerním programem na akcích pod širým nebem. Od té doby se pravidelně setkáváme a navzájem si předáváme zkušenosti z našich tanečních stylů.

Cestovní kancelář Iríny Tours

Cestovní kancelář Iríny Tours z Příbrami organizuje již přes 20 let individuální i skupinové zájezdy do Řecka na Olympskou riviéru.
Díky Iríny Tours jezdíme v létě k moři, kde vystupujeme na večerních vystoupeních pod širým nebem. Propagujeme tak českou kulturu i za hranicemi naší země. Na tyto akce velmi rádi zveme i další taneční i netaneční skupiny.

Wellness studio BEL CORPO

Ve spolupráci s wellness studiem BEL CORPO pořádáme taneční kroužky pro předškolní děti a cvičení matek s dětmi v Praze na Barrandově. Kroužky jsou vedeny zkušenými lektorkami z naší taneční školy. Více o kroužcích se dozvíte v sekci Kroužky pro děti.

BENEFIT PLUS

BENEFIT PLUS je program volitelných zaměstnaneckých benefitů spravovaný prostřednictvím internetové aplikace. V rámci této aplikace, kterou je možné si pro zjednodušení představit jako specifický internetový obchod s benefity, má každý zaměstnanec přístup ke všem firemním benefitům a v rámci přiděleného rozpočtu si muže "nakupovat" nejrůznější služby nebo objednávat interní benefity.
Taneční škola StandardKlub se zapojila do tohoto programu a nabízí v něm své taneční kurzy.

Staňte se našimi partnery

Nabízíte produkty či služby a chtěli byste podpořit jejich propagaci?
Naše spolupráce může mít nejrůznější formy založené na bázi vzájemné výměny a podpory produktů či služeb.
Rádi uvítáme Vaše nabídky na partnerství!
 


© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044