Taneční škola StandardKlub Praha

Partneři

Nacházíte se zde: Úvod > O nás > Partneři

Pages in English Seiten auf Deutsch Paginas en espańol Pages en francais Русский Pagine in italiano Web in lingua latina

Taneční škola Star

Taneční škola Star se zabývá především výukou společesnkého tance a to jak pro mládež, tak i pro dospělé a dokonce i děti, a to hned v několika jazycích, mezi nimiž nechybí ani jazyk anglický. Díky profesionálnímu a kreativnímu zázemí se stále otevírají nové taneční kurzy s nejrůznějším zaměřením a pro různorodou společnost, jako například: latinsko-americké tance pro ženy, kurz paso doble apod.
    Další specialitou Taneční školy Star je pořádání společenských akcí na klíč a zajišťování zábavního tanečního programu pro nejrůznější akce a události. Díky spolehlivým a profesionálním partnerům, může škola nabídnout mnoho dalších služeb, a to například: kosmetické poradenství, školu líčení, originální společenské oděvy šité na míru aj.
    Pro absolventy kurzů TŠ Star nabízíme slevu 15%.

Taneční skupina EFK

Taneční skupina EFK z malého jihočeského města Milevska funguje od roku 2006. Zaměřuje se na novodobé taneční styly, které vznikali na pouliční scéně tedy street-dance. Za dobu svého působení se skupina rozrostla z původních 10-ti členů na současných 100. Získala mnoho úspěchů a ocenění jak v České republice, tak v zahraničí - mistři ČR 2009, vicemistři ČR 2011 a již tři roky v řadě mistři regionu (Jižní čechy a Vysočina).
    Naše spolupráce začala v roce 2013, kdy jsme společně vyrazili na letní dovolenou v Řecku a vystupovali se společným večerním programem na akcích pod širým nebem. Od té doby se pravidelně setkáváme a navzájem si předáváme zkušenosti z našich tanečních stylů.

Cestovní kancelář Iríny Tours

Cestovní kancelář Iríny Tours z Příbrami organizuje již přes 20 let individuální i skupinové zájezdy do Řecka na Olympskou riviéru.
Díky Iríny Tours jezdíme v létě k moři, kde vystupujeme na večerních vystoupeních pod širým nebem. Propagujeme tak českou kulturu i za hranicemi naší země. Na tyto akce velmi rádi zveme i další taneční i netaneční skupiny.

Wellness studio BEL CORPO

Ve spolupráci s wellness studiem BEL CORPO pořádáme taneční kroužky pro předškolní děti a cvičení matek s dětmi v Praze na Barrandově. Kroužky jsou vedeny zkušenými lektorkami z naší taneční školy. Více o kroužcích se dozvíte v sekci Kroužky pro děti.

BENEFIT PLUS

BENEFIT PLUS je program volitelných zaměstnaneckých benefitů spravovaný prostřednictvím internetové aplikace. V rámci této aplikace, kterou je možné si pro zjednodušení představit jako specifický internetový obchod s benefity, má každý zaměstnanec přístup ke všem firemním benefitům a v rámci přiděleného rozpočtu si muže "nakupovat" nejrůznější služby nebo objednávat interní benefity.
Taneční škola StandardKlub se zapojila do tohoto programu a nabízí v něm své taneční kurzy.

Staňte se našimi partnery

Nabízíte produkty či služby a chtěli byste podpořit jejich propagaci?
Naše spolupráce může mít nejrůznější formy založené na bázi vzájemné výměny a podpory produktů či služeb.
Rádi uvítáme Vaše nabídky na partnerství!
 
Obsah stránek
 

Úvod   |   Mapa stránek   |   Kontakt

© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044