Taneční škola StandardKlub Praha

Stránka páru Luděk - Pavlína

Nacházíte se zde: Úvod > O nás > Stránka páru Luděk - Pavlína

Pages in English Seiten auf Deutsch Paginas en espańol Pages en francais Русский Pagine in italiano Web in lingua latina

Luděk Fialka - Pavlína Morávková

Bývalý pár TŠ StandarKlub Praha
Taneční třídy dosažené v naší TŠ: STT - B, LAT - C
Luděk - Pavlína
Fotografie páru »


Luděk s Pavlínou spolu tančí od roku 2010. Věnují se jak standardním tancům, tak i latinsko-americkým a také formacím. Jejich tanec lze přiřadit k sopce, s nebývalou energií chrlí nové a nové nápady, vstřebávají všechny informace a válcují taneční soupeře :)
Luděk Fialka
armusrekl [a] centrum.cz
Luděk tancuje od roku 2006.
"Tanec je zdravá zábava, rozvíjí to osobnost a kroky se hodí."
Záliby: šerm, ITC, fantazy, fotbal.
Tanec: zábava, radost
Pavlína Morávková
pavlina.mori [a] centrum.cz
Pavlína tancuje od svých 16-ti let.
Tanec ji baví, v různých formacích se tanci věnuje již od školy.
Záliby: tenis, hokej, umělecká tvorba: grafika(plakáty, letáky apod.), malba (na hedvábí a další)
Tanec: krásný pohyb

Soutěžní výsledky

Rok 2014

13. místo, Letní cena KST Silueta Praha a TŠ AD Praha (STT - B, 22.06.2014)
11-13. místo, Letní cena KST Silueta Praha a TŠ AD Praha (LAT - C, 22.06.2014)
6-7. místo, Cena města Příbrami 2014 (STT - B, 07.06.2014)
1. místo, Cena města Příbrami 2014 (LAT - C, 07.06.2014)
9. místo, Cena města Týnec nad Sázavou (STT - B, 12.04.2014)
7-8. místo, Mistrovství Prahy 2014 - DCB (STT - B, 29.03.2014)
10. místo, Mistrovství Prahy 2014 - DCB (LAT - C, 29.03.2014)
13. místo, Kladenský pohár 2014 (STT - B, 02.03.2014)

Rok 2013

13. místo, Štít města Sokolova a Mistrovství KVK (STT - Pohárová, 15.12.2013)
4. místo, Štít města Sokolova a Mistrovství KVK (STT - B, 15.12.2013)
3. místo, Štít města Sokolova a Mistrovství KVK (LAT - C, 15.12.2013)
16. místo, Podzimní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD (STT - B, 16.11.2013)
12. místo, Podzimní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD (LAT - C, 16.11.2013)
8. místo, Sport Agency Praha Cup 2013 (LAT - C, 16.06.2013)
5. místo, Sport Agency Praha Cup 2013 (STT - B, 16.06.2013)
1. místo, Otavský pohár SIKO 2013 - 29.ročník (STT - B, 15.06.2013)
2. místo, Otavský pohár SIKO 2013 - 29.ročník (LAT - C, 15.06.2013)
13. místo, Poděbradský pohár 2013 v Nymburku (LAT - C, 08.05.2013)
13. místo, Poděbradský pohár 2013 v Nymburku (STT - B, 08.05.2013)
12-13. místo, Mistrovství Prahy 2013 v tanečním sportu (LAT - C, 01.05.2013)
8. místo, Cena města Vlašimi (STT - B, 20.04.2013)
6-7. místo, Cena města Vlašimi (LAT - C, 20.04.2013)

Rok 2012

4. místo, Vánoční cena města Rokycan (STT - B, 22.12.2012)
7. místo, Vánoční cena města Rokycan (LAT - C, 22.12.2012)
9. místo, Vánoční cena města Rokycan (STT - Pohárová, 22.12.2012)
11. místo, Podzimní pohár města Kladna (STT - B, 14.10.2012)
6-7. místo, Podzimní pohár města Kladna (LAT - C, 14.10.2012)
111-120. místo, Prague Open 2012 (STT - Pohárová, 09.09.2012)
14. místo, Letní cena KST Silueta Praha a Taneční školy AD (LAT - C, 23.06.2012)
13. místo, Sport Agency Praha Cup - 6.ročník (STT - B, 16.06.2012)
3. místo, Sport Agency Praha Cup - 6.ročník (LAT - D, 16.06.2012)
16. místo, Letní pohár města Kladna (STT - B, 03.06.2012)
10-12. místo, Letní pohár města Kladna (LAT - D, 03.06.2012)
5. místo, Cena TŠ SALTA (LAT - D, 02.06.2012)
13. místo, Cena TŠ SALTA (STT - B, 02.06.2012)
9-10. místo, Jarní pohár města Kladna-Středočeský pohár 2012 (LAT - D, 15.04.2012)
7-8. místo, Dětský festival sportovního tance (LAT - D, 25.03.2012)
4. místo, Mistrovství Prahy DCB - 2012 (STT - C, 25.02.2012)
9. místo, Mistrovství Prahy DCB - 2012 (LAT - D, 25.02.2012)
3. místo, Říčanský pohár - 35. ročník (STT - C, 19.02.2012) Foto
9-10. místo, Říčanský pohár - 35. ročník (LAT - D, 19.02.2012)

Rok 2011

2. místo, Vánoční cena města Rokycan (STT - C, 17.12.2011) Foto
4. místo, Vánoční cena města Rokycan (LAT - D, 17.12.2011)
2. místo, Velká cena města Sušice - XI. ročník (STT - C, 10.12.2011) Foto
3. místo, Velká cena města Sušice - XI. ročník (LAT - D, 10.12.2011) Foto
2. místo, Pohár taneční školy Astra Praha 2011 (STT - C, 19.11.2011)
5. místo, Pohár taneční školy Astra Praha 2011 (LAT - D, 19.11.2011)
9. místo, Vltavský pohár 2011 (STT - C, 17.11.2011)
5. místo, Vltavský pohár 2011 (LAT - D, 17.11.2011)
2. místo, NIVEA CUP (LAT - D, 13.11.2011) Foto
7. místo, NIVEA CUP (STT - C, 13.11.2011)
11-12. místo, HRADEC KRÁLOVÉ OPEN 2011 - WDSF OPEN (STT - C, 12.11.2011)
8. místo, HRADEC KRÁLOVÉ OPEN 2011 - WDSF OPEN (LAT - D, 12.11.2011)
5-6. místo, Mistrovství západních Čech ve sportovních tancích (STT - C, 30.10.2011)
4. místo, Mistrovství západních Čech ve sportovních tancích (LAT - D, 30.10.2011)
6. místo, Fuego Cup 2011 (STT - C, 23.10.2011)
11. místo, Fuego Cup 2011 (LAT - D, 23.10.2011)
8. místo, Podzimní pohár města Kladna (STT - C, 17.10.2011)
10. místo, Podzimní pohár města Kladna (LAT - D, 17.10.2011)
12. místo, Podzimní cena KTS Silueta Praha a Taneční školy AD (STT - C, 15.10.2011)
4. místo, Podzimní cena KTS Silueta Praha a Taneční školy AD (LAT - D, 15.10.2011)
6. místo, O zbraslavskou loutku (STT - C, 01.10.2011)
4. místo, O zbraslavskou loutku (LAT - D, 01.10.2011)
5. místo, O pohár primátora Města Kladna - 8.ročník (STT - C, 28.09.2011)
1. místo, O pohár primátora Města Kladna - 8.ročník (LAT - D, 28.09.2011)
11. místo, Cena TK LINIE Poděbrady (LAT - D, 18.09.2011)
5. místo, Cena TK LINIE Poděbrady (STT - C, 18.09.2011)
8. místo, Sport Agency Praha Cup - 2011 (STT - C, 18.06.2011)
9-10. místo, Sport Agency Praha Cup - 2011 (LAT - D, 18.06.2011)
9-10. místo, Letní pohár Města Kladna (STT - C, 12.06.2011)
7-8. místo, Letní pohár Města Kladna (LAT - D, 12.06.2011)
13. místo, Spektrum festival 2011 - 5. ročník (STT - C, 05.06.2011)
11-12. místo, Spektrum festival 2011 - 5. ročník (LAT - D, 05.06.2011)
6. místo, COOL DANCE 2011 - 3.ročník (STT - C, 04.06.2011)
8. místo, Cena TŠ SALTA (STT - C, 28.05.2011)
3. místo, Cena TŠ SALTA (LAT - D, 28.05.2011)
4. místo, Tábor OPEN 12. ročník (LAT - D, 21.05.2011)
1. místo, Tábor OPEN 12. ročník (STT - C, 21.05.2011) Foto
7-8. místo, Vesna Cup 2011 - 7. ročník (STT - C, 15.05.2011)
10. místo, Vesna Cup 2011 - 7. ročník (LAT - D, 15.05.2011)
14. místo, Poděbradský pohár 2011 (STT - C, 07.05.2011)
7. místo, Poděbradský pohár 2011 (LAT - D, 07.05.2011)
18-21. místo, Mistrovství České republiky v polce (LAT - Pohárová, 01.05.2011)
5. místo, Dětský festival sportovního tance (STT - C, 30.04.2011)
2. místo, Dětský festival sportovního tance (LAT - D, 30.04.2011) Foto
5. místo, Středočeský pohár 2011 (STT - C, 17.04.2011)
7. místo, Jesenický pohár 2011 (STT - C, 10.04.2011)
16. místo, Jesenický pohár 2011 (LAT - D, 10.04.2011)
6. místo, Nymburská pečeť 2011 (STT - C, 09.04.2011)
14-15. místo, Nymburská pečeť 2011 (LAT - D, 09.04.2011)
4. místo, Jarní cena KC DUO 2011 (STT - C, 03.04.2011)
12. místo, Jarní cena KC DUO 2011 (LAT - D, 03.04.2011)
8-9. místo, Mistrovství Prahy DCB-2011 (STT - C, 26.02.2011)
6-7. místo, Říčanský pohár 2011 (STT - C, 20.02.2011)
28-29. místo, Říčanský pohár 2011 (LAT - D, 20.02.2011)
8. místo, Memoriál Bohuslava Matiáše 2011 (STT - C, 30.01.2011)
21-22. místo, Memoriál Bohuslava Matiáše 2011 (LAT - D, 30.01.2011)
2. místo, Nezbedný bakalář 2011 (STT - D, 15.01.2011)

Rok 2010

10-11. místo, Vánoční cena TŠ KROK Hradec Králové (LAT - D, 12.12.2010)
8. místo, Vánoční cena TŠ KROK Hradec Králové (STT - D, 12.12.2010)
1. místo, Poděbradský zvoneček 2010 (STT - D, 11.12.2010)
10-11. místo, Pohár Tš MAESTRO 2010 (LAT - D, 05.12.2010)
6. místo, Pohár Tš MAESTRO 2010 (STT - D, 05.12.2010)
3. místo, Podzimní pohár města Kladna 2010 (STT - D, 21.11.2010) Foto
12. místo, Pohár TŠ Astra Praha (LAT - D, 20.11.2010)
6. místo, Pohár TŠ Astra Praha (STT - D, 20.11.2010)
11-12. místo, Podzimní cena města Příbrami (STT - D, 17.11.2010)
16-17. místo, O pohár starosty obce Jesenice (LAT - D, 14.11.2010)
7-10. místo, O pohár starosty obce Jesenice (STT - D, 14.11.2010)
11-12. místo, O zbraslavskou loutku-Přebor České obce sokolské (LAT - D, 07.11.2010)
3. místo, O zbraslavskou loutku-Přebor České obce sokolské (STT - D, 07.11.2010)
13. místo, Velká cena města Berouna 2010 (LAT - D, 06.11.2010)
7-8. místo, Velká cena města Berouna 2010 (STT - D, 06.11.2010)
7. místo, Vltavský pohár 2010 (STT - D, 30.10.2010)
20. místo, Vltavský pohár 2010 (LAT - D, 30.10.2010)
16-17. místo, FUEGO CUP 2010 (LAT - D, 24.10.2010)
4. místo, FUEGO CUP 2010 (STT - D, 24.10.2010)
28. místo, Podzimní cena KTS Silueta Praha a Tš AD (LAT - D, 16.10.2010)
5. místo, Podzimní cena KTS Silueta Praha a Tš AD (STT - D, 16.10.2010)
20-22. místo, O pohár primátora města Kladna (LAT - D, 28.09.2010)
18-19. místo, O pohár primátora města Kladna (STT - D, 28.09.2010)
10. místo, Letní pohár města Kladna 2010 (LAT - Hobby, 13.06.2010)
3. místo, Letní pohár města Kladna 2010 (STT - Hobby, 13.06.2010)
7. místo, Nymburská pečeť (STT - Hobby, 10.04.2010)
12-14. místo, Nymburská pečeť (LAT - Hobby, 10.04.2010)

 


Vyberte pár, který chcete zobrazit:
 
Obsah stránek
 

Úvod   |   Mapa stránek   |   Kontakt

© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044