Taneční škola StandardKlub Praha

Aktuality

Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality

Pages in English Seiten auf Deutsch Paginas en espańol Pages en francais Русский Pagine in italiano Web in lingua latina

Soustředíme se na soustředění

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/t7.gifFotoreport z prvního soustředění letošních prázdnin, další nás čekají... Červencový běh byl ve znamení latinsko-amerických tanců pro začínající páry.
26.07.2011

Najdete nás na pláži :)


Již tradiční akcí klubu je letní zájezd do zahraničí na taneční festival, kde prezentujeme krásu sportovnímu tance v rozličných destinací. Letos je naším cílem slunná italská Kalábrie a festival pod názvem Roztančené léto. Kromě vystoupení nás čeká koupání, pláže, workshopy ve stylu latino dance a hlavně úžasný týden s kamarády. Letos trháme v účasti rekordy a jede nás hned 40. Tak nám držte palce, ať vše vyjde na výbornou.

Vzpomínky a ukázky nejen z loňského ročníku najdete ve videogalerii a fotbgalerii.
29.06.2011

Zastavil se čas!!!!

Přidána fotogalerie z vystoupení
Nacházíme se v čase Adiny Mandlové, Oldřicha Nového, jsme v příjemné kavárně v centru Prahy a ... A samozřejmě nesmí chybět tanec!

Podobná akce se opravdu konala a jsme rádi, že se naši tanečníci zhostili netradičních tanečních vystoupeních ve stylizaci 30. let s profesionalitou a elánem. Návštěvníci akce mohli shlédnout lindy hop, charleston, foxtrot a tango, tak jak jej tančili naši prarodiče a praprarodiče.
28.06.2011

Poslední soutěžní víkend

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/pohar3.gifPoslední soutěžní víkend před prázdninami je za námi a jak dopadl? opět nechyběly stupně vítezů :) Adam Lauer s Terezou Thompsonovou se s kategorií hobby loučí na stupních vítězů. O víkendu si vytančili krásné 3.místo a přidali tak další diplomy do své rozrůstající se sbírky.
GRATULUJEME

Ondra Texler s Janou Asterovou se několik týdnů odhodlávali ke startu v kategorii D. Na poslední soutěži jsme je mohli spatřit a to hned v několika kolech, jelikož se při své premiéře podívali až do finále soutěže.
Pověstná smůla se opět přilepila na Petra Štukjungera s Markétou Šlésingrovou, jejich prokletím je první nepostupové místo, umístění, které neodstává F... Tentokrát si na ně sedla druhá varianta, byť 4. místo je velmi krásné. Ale s kontem 3F a soustředěními přes léto jsem pevně přesvědčena, že v nové sezóně nedají soupeřům šanci.
Ono prokleté místo si vybral i Natan Měcháček s Evou Rmoutilovou, kteří pro změnu byli prvním nepostupovým párem do finále.
Odvahu sebral Vojta Mazanec s Kačkou Krátkou, kteří se vydali na soutěž BAM s mezinárodní účastí do Trutnova. Umístili se v semifinále soutěže.
27.06.2011

Pavel s Verčou se protančili ke společnému životu

Závěr června se stal nejkrásnějším dnem pro Pavla s Veronikou, kteří společné taneční kroky spojili ve společný život a řekli si své ANO.Jak ty jemu, tak on Tobě,
věrni buďte v každé době.
Jeden druhého si važte,
stále s láskou žít se snažte.
Láska největší je dar,
buďte navždy šťastný pár!

25.06.2011

Klubový přebor 2011

Klubový přebor se koná již tento pátek v SPŠE Panská (Panská 3) v čase 17-19:30. Těšíme se na Vaši účast v řadách diváků i tanečníků!!!

Klubový přebor Blíží se konec taneční sezóny a s ním i Klubový přebor, tradiční klubová soutěž, která se uskuteční v pátek 17. června v podvečerních hodninách v prostorech v Panské ulici.
Soutěžit v LAT a STT se bude v několika kategoriích. Pro zpestření nahlédneme pod pokličku dalších sportů jako je šerm či bojové umění. A v neposlední řadě se můžete těšit na dětskou taneční formaci.
Členové klubu se mohou přihlásit na členských stránkách.
Fotografie z minulých ročníků: 2007, 2009, 2010

Zveme všechny členy, jejich rodiče a známé!
Přijďte s námi oslavit konec taneční sezóny 2010/2011!
Pozvánka

14.06.2011

Klubové soupravy

Konečně jsme se dočkali, aneb klubové soupravy jsou na světě! Pro nedočkavce a pro ty, co je chtějí mít už o prázdninách (např. do Itálie), kontaktujte Markétu/Měsíčka. Kvůli časovému vytížení tiskárny je tato možnost pouze do 9.6. večer. Podrobnosti se dozvíte na mailu. Druhá možnost objednání klubových souprav bude během září.
08.06.2011

C-LAT pro Petra a Markétu aneb vzestup latiny

Mame C-STT!http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/C603.gif Petr Štukjunger a Markéta Šlesingrová se v této sezóně tanci věnují na více jak 100% a v poslední době sklízejí vavříny na soutěžích. Kromě dalšího finále ve standardu si připsali i vítězství v latině a zisk pátého F jim zajistil postup do C-LAT.

Moc gratulujeme!!! A po zpracování paso doble se opět těšíme na viděnou na soutěžním parketu.

V latině obecně jsou v klubu velké pokroky, po zisku C-LAT Vojty a Evy se nám blýská na lepší časy i u dalších párů, například se na bednu o víkendu probojoval také Luděk Fialka s Pavlínou Morávkovou a získali krásné 3.místo. I další tanenčníci se po úspěšných maturitách opět vrhli do tanečního reje.
30.05.2011

Nová formace dětí

Tancujeme s láskou a přehledemDěti z taneční přípravky jsou moc a moc šikovné. Během roku k malým tanečnicím přibyli i tanečníci a kromě osvojení základních tanečních dovedností se nyní připravují na svoje první taneční vystoupení. Nacvičují společnou formaci pod názvem Tancujeme s láskou a přehledem, formace je složená hned z několika tanců, ať již standardních nebo latinsko-amerických a na rozdíl od většiny dospělých tanečníků děti ovládly i polku.

Zveme všechny, kteří chtějí formaci vidět, na školní akademii ZŠ Na Planině a na závěrečnou klubovou soutěž Přebor TŠ Standardklub Praha.
27.05.2011

Úspěšná soutěž v Táboře a C-LAT pro Vojtu s Evou

Mame C-LAT! http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/C603.gifVojta Mazanec s Evou Rmoutilovou se v poslední době pořádně obuli do trénování latiny a jejich rapidní zlepšení bylo po zásluze odměněno. Soutěž v Táboře byla pro Vojtu a Evu jejich poslední ve třídě D, ziskem 2. místa a posledního pátého F se stali držiteli třídy C-LAT. Po řádném natrénovanání Paso doble se na ně můžeme opět těšit na soutěžním parketu.

První finále si na konto připsal Luděk Fialka s Pavlínkou Morávkovou ve standardu C a to hned vítěžstvím!! Petr Štukjunger a Markéta Šlésingrová je však ještě trumfli. Vyhráli v latině D a ještě získali 2. místo ve standardu C. Myslím, že brzy budeme opět psát radostnou zprávu o zisku vyšších tříd...
Nezahálel ani Natanael Měcháček s Evou Rmoutilovou, kteří se poprvé ve třídě STT-B probojovali až do finále a papírově důležité Fko jim uteklo o jediné místo.

GRATULUJEME.
23.05.2011

Soustředění se blíží

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/t7.gif I letos jsme pro naše taneční páry nachystali letní soustředění několika tanečních úrovní. Je příjemné vědět, že se páry tanci věnují i o prázdninách a stále na sobě pracují. Z "nováčků" se stávají soutěžní páry a ze soutěžních párů držitelé vyšších a vyšších tanečních tříd a kdo ví, třeba z nich časem budou i Mistři... Kromě tance zvládáme i příjemné večerní grilování, pyžamový půlnoční practise, másážní seance a další lotroviny, které nás aktuálně napadnou :)

Bližší informace pro členy na členských stránkách.
23.05.2011

PRVNÍ - soutěž, finále i stupně vítězů

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/tro16_stribro.gif Taneční páry ze Standardklubu mají za sebou další úspěšný víkend.
Největší úspěch zaznamenal Marian Petera s Bárou Janebovou , kteří si v C-STT zatancovali první finále, poprvé vystoupali na 2. post stupňů vítězů a poprvé si odvezli F do sbírky. V sobotu na Praze jim toto skóre nestačilo a tak si jej v neděli v Kladně zopakovali. Takže mají 2 x 2. místo a k tomu 2 F na kontě.
První stupně vítězů a s tím spojené 3. místo si na soutěži v Praze odvezl Adam Lauer a Terka Thompsonová z STT-hobby .
Poprvé se soutěžního klání účastnil Pavel Buřil a Iveta Tollingerová , kteří tak rozšíříli řady soutěžních párů. Jeli na soutěž do Kutné Hory, kde se probojovali do finále standardních tanců a odvezli si nádherné 4. místo a v latině skončili těsně před branami finále na 9.místě .

K výše zmíněným prvním úspěchům musíme určitě přidat Vojtu Mazance s Evou Rmoutilovou , kteří si na soutěži v Kladně vytancovali 3. místo a F v D-LAT a již jim tak chybí pouze jediné F zisku vyšší třídy.

Všem párům velice gratulujeme a přejeme, aby z prvních úspěchů byly další a další a další... a aby Vás tancování i nadále bavilo.
16.05.2011

Finále pro naše páry ze všech koutů Čech

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/tro16_stribro.gif Na posledních soutěžích pokračují naše páry v získávání ocenění a finálových umístění.
O velikonoční sobotě si Vojta Mazanec s Evou Rmoutilovou vyrazili zatančit do Českých Budějovic a zvítězili v latinsko-amerických tancích kategorie D.
O tomto víkendu si v Ústí nad Labem Luděk Fialka s Pavlínou Morávkovou vytančili stříbrnou medaili a první latinářské Fko v kategorii D.
Ve stejný den, avšak v Praze na soutěži O pohár KC Vltavská, si 2. místo a první finále ve třídě C standardních tanců vytančili i Petr Štukjunger s Markétou Šlesingrovou.

Všem párům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů na dalších soutěžích!
04.05.2011

Mistrovství ČR plesových choreografií

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/Foud.cz_18189a.jpg

Z brusu nová standardní formace Z Nového světa se poprvé rozjela na soutěžní klání a to hned na jednu z nejkrásnějších a nejvíce obsazenou soutěž, jednalo se o Mistrovtsví České republiky v plesových choreografií, které se opět pořádalo v sále Muzea Chrudim.
Celodenní (více jak 14-ti hodinový) maraton začínal těsně po sedmé hodině ranní srazem všech účastníků, opozdilci koupili chutnou snídani ostatním a vesele se vyrazilo. V samotné Chrudimi běželo vše jak na drátkách-prezence, prostorová zkouška, líčení (které se měnilo až v maskování), nástupy... Celý tým pracoval jak kdyby se podobných akcí účatsnil běžně- s plným soustředěním, ale legrace nechyběla.
Po slavnostním nástupu nás čekala předkola, která jsme zvládli a s přehledem postoupili do semifinále soutěže, stejně jako vzrůstající kvalita týmů stoupal i výkony formace. Formace překvapila i samotné trenéry, kteří zamačkávali slzu, protože předvedla výkony o kterých se jim ani nesnilo.
Finále se pro nás letos již nekonalo, obsadily jej velmi dobré týmy ze Slovenska a Hlinska, ALE!!! první nepostupové 8.místo z více jak dvou desítek týmů je pro nás velkým úspěchem. Těší nás "sebrané" kříže Slovákům a kladné ohlasy odborníků. Výsledek je výzvou i závazkem pro příští rok a motivací pro další práci. Pevně věříme, že za rok ve finále na shledanou!

Video a fotografie určitě zvěřejníme, čekáme na jejich dodání organizátory soutěže.
03.05.2011

Krásné Velikonoce

Krásné Velikonoce Láska Zeleného čtvrtku, víra Velkého pátku, naděje Bílé soboty a požehnanost Velikonoční neděle, ať Vás posílí a naplní klidem a důvěrou. Příjemné prožití Velikonočních svátků přeje TŠ Standardklub Praha

PS: Milí tanečníci, v době Velikonoc se sice otevírají poklady, ale zavírají sály. Bližší informace naleznete na členských stránkách.
18.04.2011

C-LAT jsou pro Štukyho a Měsíčka za dveřmi

O víkendu nejen Štuky s Měsíčkem nelenili a vyrazili na taneční soutěže. V sobotu si odvezli ze soutěže v D-LAT 1.místo a v neděli 4.místo, což je o to hezčí umístění, že jim na konto přibyly 2F a již jen kousíček chybí pro zisk C-LAT. Držme jim palce!
Doufám, že další úspěchy latinářů jsou za dveřmi :))
18.04.2011

Jana s Ondrou se rozloučili s hobby ve velkém stylu

Ondra Texler s Janou Asterovou byli od počátku roku 2011 postrach soupeřů v kategorii hobby standardních tanců. Během šesti startů získali šest medailí a poslední dvě zlaté! Nyní se pouští do bojů o zisk finálí a vyšších tříd. Držme jim palce!!!
12.04.2011

Martin s Karolínou si odvezli z prvních D-STT stříbro

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/tro16_stribro.gif Martin Zavadil s Karolínou Čamkovou se po zisku několika zlatých medailí v kategorii hobby rozhodli pro postup do třídy D. O tom že dobře udělali, svědčí výsledky jejich prvního startu v Nymburku. Jasně soupeřům ukázali, že mají skvělou formu, nezalekli se "papírově" lepších párů a vytančili si 2. místo. Přejme jim, ať se finále a bodíky rychle sypou a Martin s Kájou brzy tančí v třídě C.
12.04.2011

Report ze soutěže Cena Posázaví - Posázavský střevíc 2011

Report ze soutěže Soutěže Cena Posázaví - Posázavský střevíc 2011, která se konala v Týnci nad Sázavou, se zúčastnilo hned několik našich párů. Podívejte se, jak se jim dařilo v dalším z reportů ze soutěží.
07.04.2011

Report ze soustředění LAT - Libochovice 2011

O minulém víkendu proběhlo v Libochovicích soustředění latinsko-amerických tanců. Program byl skutečně nabitý, tancovalo se od rána do večera, ale zbyl čas i na zábavu v partě. Podívejte se na report, tentokráte nikoliv soutěžní, ale popisující dění právě na tomto soustředění.
Report ze soustředění

31.03.2011


|<  <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  >>  >|
 
Obsah stránek
 

Úvod   |   Mapa stránek   |   Kontakt

© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044