Taneční škola StandardKlub Praha

Aktuality

Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality

Pages in English Seiten auf Deutsch Paginas en espańol Pages en francais Русский Pagine in italiano Web in lingua latina

B-STT pro Mariana Peteru a Báru Janebovou

B Marian s Bárou se o víkendu vydali pro poslední F-ko, které jim chybělo k zisku vyšší třídy. Nedělní umístění na druhé příčce přineslo poslední F-ko a novu třídu plnou neomezených variací! Gratulujeme!
23.04.2012

C-LAT pro Nata Měcháčka a Petru Půlpánovou

C O víkendu se Natanael Měcháček a Petra Půlpánová vydali pro poslední body pro postup do vyšší třídy do města perníku, tedy do Pardubic. Z početného pole 24 párů se protančili do finále, které jim zajistilo zisk C-LAT.
Gratulujeme! A přejeme, ať si brzy osvojíte paso doble.
02.04.2012

Dětské páry objevují soutěžní taneční svět

2 O víkendu si první taneční zkušenost ze soutěže odvezli Štěpán s Verunkou, kteří si v Letech u Čimelic vytančili 2. místo v kategorii junior LAT. Soutěžní trému vystřídala obrovská radost z pohárů a přibyla chuť do další práce a zlepšování. Oběma veliká gratulace!!! A již nyní se těšíme, až se k nim na dalších soutěžích přidá Evička se Štěpánem.
01.04.2012

Malí Piráti z Karibiku vyráží do světa

Nová formace dětí Piráti z Karibiku vyrazila do světa. Premiéru měla 30.3. v KC Novodvorská na plese ZŠ Jílovská a hned v následujícím týdnu zakončí plesovou sezónu na Plese Standardklubu a Opltovy taneční školy.
Formace vznikla na přání dětí, které ji s nadšením a chutí pilně trénovaly na soustředění a trénincích. Děti ve formaci mají standardní tance waltz, tango a valčík, které nejsou zrovna jednoduchou záležitostí, ale zvládají je na výbornou. A pokud nadšení do práce vydrží, tak je čekají třeba i soutěže...
01.04.2012

Setkání bývalých i současných členů StandardKlubu

Info Milí taneční i netaneční přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na ples, který se uskuteční 4. 4. v KD Ládví od 19:30.
Tuto akci bychom chtěli pojmout jako setkání bývalých i současných členů StandardKlubu a jejich přátel, partnerů atd.

Vstupenky je možné objednat na emailu info@sktanec.cz.
Vstupenka stojí pouze 100Kč!

Přijďte se pobavit a zavzpomínat za doprovodu hudby a tance. Těšíme se na Vás!!!
30.03.2012

Dvě zlata do sbírky!

1 O víkendu se do soutěžního reje vydaly 2 páry - Natanael Měcháček s Petrou Půlpánovou v latině a Ondřej Texler s Janou Asterovou ve standardu. Ani jeden z párů nezaváhal a ukázal, že je ve své kategorii na vrcholu výkonnosti. Oba si odvezly krásná první místa a již jen malý kousek chybí pro zisk vyšší třídy. Gratulujeme!!!
20.03.2012

Z Nového světa ve fotogralerii

Z Nového světa ve fotogralerii Tématem nové fotogalerie je formace Z Nového světa, neváhejte a prohlédněte si fotografie od Romana Fouda, které shrnují dění na Reprezenatčním plese sester.
20.03.2012

Libochovice naším druhým domovem

Malebné městečko Libochovice se stává naším druhým domovem. Jeden týden jsme tam jeli na vystoupení s formací Tango Apasionado a show ukázkami, což sklidilo u publika velký úspěch. Další týden městečko obsadili malí tanečníci, kteří se kromě nových tanečních kroků učili pirátskou formaci a zlepšovali koordinační a kondiční dovednosti. A o budoucím víkendu děti vystřídají dospělí tanečníci, kteří pro změnu budou pronikat do tajů latiny. Pro některé to bude první seznámení se soustředěním, ale většina párů se na víkendová soustředění sjíždí pravidelně.
A možná se do Libochovic do konce sezóny ještě vrátíme...
06.03.2012

Latináři opět sbírají finále

Natanael Měcháček s Petrou Půlpánovou se rozjeli plnou parou vstříc třídě C v latinsko-amerických tancích. Poslední dvě soutěže ukázaly, že i ve StandardKlubu se tančí latina. Nat s Petrou se s přehledem probojovali do finále soutěže a získali tolik potřebná "F" pro zisk vyšší třídy. Tak ještě 2x...
29.02.2012

Vyšší třídy pro Martina s Kájou a Luďka s Pavlínou

Martin Zavadil - Karolína Čamková Luděk Fialka - Pavlína Morávková Soutěž Mistrovství Prahy asi navždy zůstane v paměti dvou našich párů a to Martina Zavadila s Karolínou Čamkovou a Luďka Fialky s Pavlínou Morávkovou. Oba páry se probojovaly do finále soutěže a zde získaly poslední potřebné bodíky pro zisk C-STT a B-STT. Martinovi a Káje přejeme, ať jim nový slowfoxtrot jde stejně jako ostatní tance a Luděk s Pavlínou ať co nejdříve ochočí neomezené variace, které na ně v STT-B čekají.

Jak se zdá brzy budeme zisk vyšší třídy slavit i s Ondřejem Texlerem a Janou Asterovou, kteří v novém roce stojí vždy na stupni vítězů.
28.02.2012

Fotogalerie Vánoční bowling

Fotogalerie Vánoční bowling V prosinci 2011 proběhl vánoční večírek členů StandardKlub Praha. Tanečníci tentokrát (vyjímečně) netancovali, ale zahráli si bowling.

Fotografie z večírku najdete v této fotogalerii.
27.02.2012

Opět jsme se rozrostli...

Za pár měsíců se dočkáme jara, ale StandardKlub se jak jarní příroda rozrůstá už teď...

Hned dvěma párům se po víkendu rozrostla sbírka finálí. Ondra Texler s Janou Asterovou poprvé vyhráli kategorii STT-D! A Luděk Fialka s Pavlínkou Morávkovou skončili taktéž ve standardu na "bedně" a odnesli si krásné 3. místo ve třídě C. Gratulujeme!!! Pod čarou podotýkám, že soutěž v Říčanech byla velice kvalitně i kvantitativně obsazena.

Rozrostli jsme se o nový soutěžní pár a to Filipa Medřického a Markétu Vondrákovou.

Zájemců o tanec stále přibývá a tak jsme jim vyšli vstříct a otevřeli nové kurzy. Jeden se koná v Karlíně pro dospělé páry, kde si tanečníci osvojují základy tanců pro plesy a jiné společenské akce a druhý pro děti v ZŠ Na Planině, kam přijímáme především zájemce z 1. stupně ZŠ. Kurzy se teprve rozjíždí a pokud máte chuť, přidejte se k nám!
20.02.2012

Tango Apasionado

Foto: Formace "Tango Apasionado" Svou premiéru měla 10. února nová formace standardních tanců "Tango Apasionado". Bylo to na 12. Plese Odborů Sokolovské uhelné a.s. v Chodově u Kalrových Varů.
Jak již název napovídá, jedná se o choreografii v rytmu tanga. Hudební doprovod tvoří skladba Libertango od dámského smyčcového kvarteta Bond.
Kromě úchvatné show v podání zkušených tanečních párů diváci ocení i zbrusu nové kostými a výrazné doplňky speciálně navržené pro tuto formaci.

Fotografie z vystoupení naleznete již nyní v této fotogalerii.

K dispozici je také video z vystoupení.
13.02.2012

Jarní prázdniny

Info Blíží se jarní prázdniny a proto v následujících týdnech odpadají některé tréninky:
6.2. - 12.2. - veškeré tréninky na Planině
13.2. - 19.2. - veškeré tréninky v Karlíně a v Hostivaři

Užijte si volno!
05.02.2012

Mistrovství ČR v latině bude v televizi

Nenechte si ujít záznam Mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích 2012 na ČT4Sport. Premiéra: neděle 22. 1. v 21:30, opakování: úterý 24. 1. v 07:55, čtvrtek 26. 1. po půlnoci v 04:10, čtvrtek 2. 2. 2012 v 07:05
22.01.2012

Finále pro Honzu a Martinu

Pohar 3 První finále si na své konto připsal Honza Svoboda a Martina Tůmová. Před Vánoci ve finále tančili a na první soutěži v roce 2012 si jej již připsali do výsledků. Gratulujeme a přejeme, ať se brzy sbírka rozšíří na potřebných 5 finálí pro postup do vyšší třidy.
16.01.2012

Moře teplo a sluníčko

Foto: To nejlepší z Kalábrie 2011 Venku se sice teplota pohybuje kolem 0°C, ale v nové fotogalerii se můžete alespoň ve vzpomínkách ohřát u moře a sluníčka. Připravili jsme pro Vás sérii fotek z festivalu Roztančené léto v italské Kalábrii 2011.

Letos v létě nás čeká nová destinace a to Řecko, pro členy klubu jsou bližší informace na členských stránkách.
14.01.2012

Tanečních 15 minut televizní slávy

Tanečníci své umění předvádí nejen živému publiku, ale občas se podaří dostat se i ke všem divákům do bytu prostřednictvím televizní obrazovky. Naše současné i bývalé tanečníky jste mohli vidět v seriálu Vyprávěj v dílu Prodloužená. Druhou záležitostí byla reklama pro Kodak. K dispozici je i oficiální záznam z natáčení. Pokud nemáte při dlouhých zimních večer mnoho práce, můžete počítat, kolik "našich" tváří poznáte.
07.01.2012

Předvánoční radost

1 Předčasný dárek k Vánocům si nadělily naše páry na posledních soutěžích tohoto roku.
Natanael Měcháček s Evou Rmoutilovou bodovali hned dvakrát a kromě 1. a 3. příčky získaly také hned dvě Fka do třídy B ve standardních tancích! Luděk Fialka s Pavlínou Morávkovou nezůstali pozadu a spolu se stříbrnou medailí vybojovali již třetí finále ve třídě STT-C. Poprvé do finále i když zatím bez Fka se podívali i Jan Svoboda s Martinou Tůmovou v latině. Nezahálely však ani další naše páry.
Všem párům gratulujeme a přejeme hodně soutěžních úspěchů i v novém roce!!!
21.12.2011

Prosincové stupně vítězů

Pohar 2 Na prosincových soutěžích se hned několik našich párů protančilo na stupně vítězů. Své první F-ko v latině si vytančil Natanael Měcháček s Petrou Půlpanovou. Eduard Kulhánek s Martinou Talichovou získali stříbro jak ve standardu, tak v latině. Konečně Luděk Fialka s Pavlínou Morávkovou získali 2. a 3. příčku, bohužel bez vytouženéch F-ek.
Všem párům gratulujme!!!
15.12.2011


|<  <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  >>  >|
 
Obsah stránek
 

Úvod   |   Mapa stránek   |   Kontakt

© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044