Taneční škola StandardKlub Praha

Aktuality

Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality

Pages in English Seiten auf Deutsch Paginas en espańol Pages en francais Русский Pagine in italiano Web in lingua latina

Nové páry vstoupily do bojů o finále

D Hned dva nové páry se o víkendu vydaly na svá první zápolení o finále, body a v brzké budoucnosti jistě i o vyšší třídy. Na soutěži Fuego Cup v Říčanech se představil Martin Minasjan s Helenou Březinovou a Tomáš Vondra s Janou Seidlovou, oba páry se startovaly jak ve standardní, tak v latinsko-americké části soutěže. Přejme jim úspěšnou soutěžní kariéru!
01.11.2012

Podzimní prázdniny ve víru tance

Info Studenti základních a středních škol si budou užívat volna podzimních prázdnin, ale více jak dvě desítky malých tanečníků má program nabitý. Čeká je 5-ti denní soustředění, na kterém zapracují nejen na svém tanečním umění, ale i na celkové fyzické kondici, mezilidských vztazích, teoretických vědomostech... Ale kdo by čekal jen dryl, je na omylu i formou her a zábavy jdou dělat velké pokroky.
24.10.2012

Přebor Taneční školy StandardKlub Praha 2012

Přebor Taneční školy StandardKlub Praha 2012
O víkednu proběhl podzimní Přebor Taneční školy StandardKlub Praha 2012, téměř všichni soutěžní tanečníci si udělali volno a přišli si poměřit síly se svými kamarády. Je to až k nevíře, že letos probíhal již 66. ročník!
A jak vypadal přebor v číslech? Celkem se rozdalo 36 medailí v 6 kategoriích, 3 poháry za kombinaci, krásných 18 růží pro partnerky, porotovalo 5 porotců a o organizaci soutěže se staralo 10 lidí, kterým tímto moc děkujeme. Jejich práce není vidět, ale bez ní by akce nemohla zdárně proběhnout. V neposledním řadě bychom chtěli poděkovat sponzorům, kteří poskytli dary pro vítěze: firma DancePoint poskytla vouchery na taneční potřeby a doplňky, ve studiu Anjirelax mají tanečníci 50% slevu na masáž a od firmy Florentina dostaly partnerky květiny.

Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli, a těšíme se na shledání zase za rok na stejné akci!
16.10.2012

Mezinárodní taneční festival v Ústí nad Labem je za dveřmi.

Info Pojeďte nás podpořit 3.11.2012 na Mezinárodní taneční festival do Ústí nad Labem a zažít nádherný taneční zážitek těch nejlepších z různých disciplín tanečního sportu!!!! Barvy klubu bude hájit formace Z Nového světa a Pavlína Morávková s Luďkem Fialkou v showdance standardních tanců. Více informací na webu festivalu.

Mezinárodní taneční festival se v Ústí nad Labem koná od roku 1969. V rámci festivalu se konají různé soutěže nejen v tanečním sportu. Pořadatelé se snaží skladbu soutěží obměňovat a zpestřují je různými exhibičními vystoupeními.
Tradičním pilířem domácích soutěží je stále soutěž Mistrovství České republiky formací LAT a STT a nově je zařazena do programu soutěž Mistrovství České republiky Showdance LAT a STT.
Pořadatelé se snaží nastartovat rytmus mezinárodních soutěži střídáním latiny, standardu a deseti tanců. Soutěže jsou vyhlašovány Světovou federací tanečního sportu WDSF], a to na úrovni Mistrovství Evropské unie, Mistrovství Evropy a Mistrovství světa.
Od roku 1990 byla vždy u konání festivalu k dispozici Česká televize. Tancování se posunulo k tanečnímu sportu, neboť výkony tanečníků dosahují vrcholné fyzické úrovně, a proto bylo tancování zařazeno do sekce estetických sportů na sportovním kanále České televize (ČT4).
Tím tanečně nejvýznamnějším, co se v poslední době podařilo do Ústí nad Labem dostat, byla při příležitosti 40. ročníku (2009), exhibice Mistrů světa STT Paul Bosco – Silvia Pitton a Stefano di Filippo – Olga Urumová.
Festival navštěvuje řada významných osobností. Dvakrát akci navštívil generální sekretář WDSF Rudi Hubert. Nad ročníkem 2012 převzal záštitu předseda vlády ČR pan Petr Nečas.

09.10.2012

Poprvé na stupni vítězů a hned 1.místo

1 Krásný rozjezd sezóny měl Jakub Kudroň s Aničkou Holanovou, kteří si na soutěži v Kladně poprvé okusili v kategorii standard hobby stupně vítězů a hned si odvezli zlatou medaili!!! Přejeme, aby se Vám na příčkách nejvyšších zalíbilo a často se vraceli pro cenné kovy.
09.10.2012

Přebor Taneční školy StandardKlub Praha

Přebor Taneční školy StandardKlub Praha 2012 Zveme Vás na tradiční soutěž, která se bude konat v sobotu 13. října 2012 od 17 hodin v Sokole Praha Královské Vinohrady. Naši tanečníci tam vzájemně poměří své taneční schopnosti, které se naučili ve všech tancích, jenž jsou u nás vyučovány.

Pozvánku a propozice naleznete zde.

Těšíme se na hojnou účast a napínavé souboje na tanečním parketě!
27.09.2012

První medaile v sezóně 2012/2013

2 První medaile v sezóně 2012/2013 si na soutěži Cena TK LINIE Poděbrady vytančili Natanael Měcháček s Petrou Půlpanovou. Ve třídě LAT-C získali nejen první stříbro za 2. místo, ale také první finálové umístění.

Blahopřejeme!
26.09.2012

Mezinárodní soutěž Prague Open 2012

Mezinárodní soutěž Prague Open 2012 Začátek sezóny je v Praze leckdy i jejím vrcholem, jelikož se koná ojedinělá soutěž Prague Open, kde nechybí účast světových TOP párů. Letos si vedel nich zatančili také tři zástupci ze StandardKlubu. Naše barvy reprezentoval Vojtěch Mazanec s Katkou Krátkou, Nat Měcháček s Evou Rmoutilovou a Luděk Fialka s Pavlínou Morávkovou. Na záznam soutěže se můžete podívat na ČT4 či v archivu Tv a klubová fotogalerie je již také ke shlédnutí.

Všem párům přejeme úspěšnou sezónu a správné naladění formy do dalších bojů o body, finále a vyšší třídy.
15.09.2012

Řecko 2012 - letní dovolená u moře

Řecko 2012 - vystoupení Týden plný pohody u moře, zářícího slunce, dobré zábavy, výborného jídla, pití a také tancování rychle uběhl. Program byl nabitý: vystoupení, workshopy, výlety, nakupování na trzích, grilování a další. Každý si přišel na své. Vládla dobrá nálada.
To byla již pátá letní dovolená u moře s Taneční školou StandardKlub Praha.
Fotografie a videa se zpracovávají. První fotogalerii z vystoupení si můžete prohlédnout právě teď!
27.08.2012

Jedeme k moři!

Už jsme byli dvakrát v Chorvatsku a dvakrát v Itálii (více zde), letos poprvé se podívámě s naší taneční školou i do Řecka!
Čeká nás relax u moře, sluníčko, výlet na Olymp a určitě spousta zábavy. Jako správní tanečníci však nebudeme jen lenošit - chystáme hned několik tanečních vystoupení pod širým nebem v přímořských letoviscích na Olympské riviéře. A nebudou chybět ani taneční workshopy.
09.07.2012

C-LAT pro Luďka Fialku a Pavlínu Morávkovou

C Další z vyšších tříd si v závěru sezóny vytančil Luděk Fialka s Pavlínou Morávkovou, kteří vyladili latinsko-americkou formu a vytančením 3. místa na soutěži Sport Agency Praha Cup 2012 získali tolik potřebné "efko" pro postup do C-LAT. Moc gratulujeme a přejeme, abyste v příští sezóně opět zvládli postup alespoň o 2 třídy jako letos.
17.06.2012

Dětská taneční akademie 2012


http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/m_2012_Akademie.jpg

Dětská taneční akademie 2012 se konala 13.6.2012 v Divadélku Barrandov. Téměř 60 dětí ukázalo svým rodičům a známým, co se za rok naučily. Ze skupinových a párových ukázek sestavily program, jenž trval téměř 1,5 hodiny a celou dobu se bylo nač dívat. K vidění byly nejmenší tanečnice, které nedávno oslavily 3 toky, stejně jako 14-ti leté slečny. Tančilo se na všech úrovních od dětí, které tančí 3 měsíce a měly velkou premiéru po děti, které tančí na soutěžích a vystupování před lidmi jim již nečiní potíže.
Celý podvečer se povedl na výbornou a již nyní se těšíme za rok na další setkání.

Vedení taneční školy moc děkuje všem rodičům a kamarádům, kteří pomáhali s organizací celého programu!!!
15.06.2012

Přebor TŠ StandardKlub Praha aneb rozloučení se sezónou 2012

Info Tradiční soutěž párů naší taneční školy se uskuteční ve středu 27.6.2012 v čase 16-20hod v Sokole Hostivař (ulice U Branek 7)
Věřím, že se všichni přijdete rozloučit se svými kamarády a trenéry a zúčastníte se soutěží ve vaší kategorii.
Podrobné informace
12.06.2012

Tančíme pro dobrou věc!

Naši tanečníci se tanečními ukázkami ve stylu 30. let podíleli na Charitativní fotografické výstavě První republika, jejíž finanční výtěžek bude věnován Klinice dětské hematologie a onkologie v FN Motol.

Charitativní fotografický projekt První republika , jejíž autorem je známý pražský fotograf Angelo Purgert je ohlednutím zpět do období které zdobí krásná móda, účesy, galantnost a dokonalá architektura. Fotografie z tohoto projektu získaly mnoho mezinárodních ocenění od Mezinárodní fotografické federace FIAP. Fotografie z tohoto projektu s názvem „Dáma s psíkem“ byla zařazena do stálé sbírky Národního muzea fotografie České republiky. Projekt byl v roce 2011 zařazen mezi nejúspěšnější projekty české republiky v oblasti kultury a umění. V uplynulých dvou letech proběhlo několik Charitativních fotografických výstav První republika v rámci České republiky a také v zahraničí.

Jsme rádi, že jsme mohli být malou součástí tohoto velkého soukolí, které pracuje pro dobrou věc a vedení klubu děkuje všem osloveným tanečníkům, kteří šli do této akce s chutí a odvedli výbornou práci.
03.06.2012

Nový soutěžní juniorský pár

Soutěžní svět začal o tomto víkendu objevovat další dětský pár. Štěpán s Evičkou se na soutěže již dlouho těšili a konečně se účast podařila. Sbírali první zkušenosti v latinsko-amerických tancích juniorů, kde patří k nejmladším v kategorii. Brzy se na ně můžeme těšit v kombinaci a jistě i standardních tancích.
Držme jim palce!
15.05.2012

Mistrovství České republiky v polce

I český národní tanec má své Mistrovství ČR a této soutěže se zúčastnily hned 3 naše páry v početném 30-ti párovém startovním poli. Roman Foud s Klárou Mutinskou tančili v semifinále a o jediný kříž jim unikl postup do finále, celkově jim patří 8. místo. Luděk Fialka s Pavlínou Morávkovou a Martin Minasjan s Anetou Asklerovou se probojovali do 2. kola a skončili na shodném 16.-19. místě.

Všechny páry zaslouží obdiv, protože málokdo ze sportovního tance ovládá i polku, což je velká škoda, vždyť jde o náš národní tanec. Druhým důvodem je to, že soutěž je fyzicky náročná a přesto naše páry odcházely z parketu s úsměvem na rtech.
13.05.2012

Finále na Mistrovství ČR pro formaci Z Nového světa

Z Nového světa
Formace Z Nového světa o víkendu vytancovala finále na otevřeném Mistrovství České republiky plesových choreografií!

Reportáž ze soutěže.

Během celého dne se na soutěžním parketu vystřídalo přes 30 choreografií a více jak 400 tanečních párů. Do finále se v početné i kvalitní konkurenci plesových choreografií mládeže probojovaly 4 české a 4 zahraniční týmy. Celkově nám patří 7. místo a z českých týmů 3. místo!
Formace podala životní výkon, lépe nikdy nezatancovala!!! Zážitek to byl ohromný, nedá se to popsat, to musíte zažít :)

Pár střípků ze zákulisí:
1, Tato soutěž byla po všech stránkách náročná, pro některé se protáhla i s cestou na téměř 24 hodin!
2, Fraky jsou skvělá věc, děkujeme všem, kteří nám s nimi pomohli. Snad poprvé v životě se pánové oblékali déle než dámy :)
3, Kunkurence byla velká a postup do finále se neobešel bez slz štěstí a hurónského jásotu.
4, Hlady jsme netrpěli. Vlastní čerstvé teplé toasty a perníky, bábovky, mufiny a jiné dobroty od tanečnic nám po celý den dodávaly energii.

Gratulujeme celé formaci a děkujeme za podporu rodinám, kamarádům z klubu a širokému okruhu lidí, kteří se na zdárné přípravě i průběhu soutěže podíleli.

Foto i video zpracováváme, určitě zveřejníme.
08.05.2012

Děti získaly postup na Mistrovství České republiky

3 Dětská formace Piráti z Karibiku brázdí v posledních týdnech taneční parkety na vystoupeních a 1.5. se poprvé zúčastnila soutěže. Na regionálním kole Festivalu tanečního mládí pořádaným Českým svazem učitelů tance si vytančili 3. místo v kategorii plesové choreografie juniorů a získaly postup na Mistrovství České republiky v České Lípě.

V rámci soutěže se konala nepostupová soutěž nejmladších tanečníků a tanečnic v kategoii miniděti, té se zúčastnila naše nejmenší taneční přípravka, krásné malé princezny ve věku 3-6 let nacvičily vystoupení Labutí princezny, které zvládly na výbornou. Oko trenérek a rodičů nezůstalo suché a od poroty si vysloužily 5. místo.

Všechny děti si zaslouží velikou pochvalu. S každým tréninkem jdou rychle výkonostně vzhůru, na soutěži jako tým fungovaly naprosto bezchybně a zvládly netypické podmínky v zákulisí i na parketu, kde panovalo neskutečné horko.

Držme dětem palce na dalších soutěžních kláních!!!
02.05.2012

A-STT pro Nata Měcháčka a Evu Rmoutilovou

A S jarem se v klubu urodilo hodně zisků nových tříd, o nichž jsme psali níže. Postup do 2. nejvyšší možné třídy, tedy A-STT, si vytančil na Mezinárodní ceně Středočeského kraje a města Příbram Natanel Měcháček a Eva Rmoutilová, kteří skončili ve své kategorii na 2. místě a celkový zisk 302/F5 jim zaručil postup mezi "Áčkaře."
Gratulujeme a přejeme, abyste se brzy prosadili i v této nejvíce obsazované kategorii.
30.04.2012

C-STT pro Ondru Texlera a Janu Asterovou

C Na sobotní soutěži v Jesenici si novou třídu vytančili i Ondra s Janou - jejich umístění na příčce nejvyšší jim zajistilo sedmé F-ko a dostatek bodů k zisku Céček! Gratulujeme!
24.04.2012


|<  <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  >>  >|
 
Obsah stránek
 

Úvod   |   Mapa stránek   |   Kontakt

© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044