Taneční škola StandardKlub Praha

Aktuality

Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality

Pages in English Seiten auf Deutsch Paginas en espańol Pages en francais Русский Pagine in italiano Web in lingua latina

Ve dnech 28. - 30. října máme zavřeno

Dne 28. října je státní svátek a 29. - 30. října jsou podzimní prázdniny. Z toho důvodu jsou veškeré naše semináře a volné tréninky v těchto dnech zrušeny.
Užijte si volné dny!
18.10.2013

Formace - nábor členů

Info Hledáme nové zájemce o tancování v našich formacích.
Pokud máte chuť a čas, neváhejte se přihlásit přímo u vedoucích školy!

V této sezóně pokračujeme v tradici formačního tancování ve StandardKlubu, která je stejně stará jako klub samotný. Budeme mít opět 2 formační týmy:
Formace I - pro začínající formační tanečníky - v pondělí 18:30-19:30
Formace II - pro pokročilé formační tanečníky - ve čtvrtek 19:45-21:00
Oba týmy budou trénovat formace standardních tanců. Tréninky budou probíhat v sálech na Planině, Praha 4.
02.09.2013

Fotogalerie: Mistrovství ČR plesových choreografií 2013

Fotogalerie: Mistrovství ČR plesových choreografií 2013 Hned dvě formace repreentovaly naši taneční školu na Mistrovství republiky plesových choreografií v Chrudimi dne 4.5.2013. Podívejte se na fotogalerii z této výborné soutěže.
10.07.2013

1. Taneční akademie TŠ StandardKlub Praha


1. Taneční akademie TŠ StandardKlub Praha

Ve středu 26. června od 18hod proběhne 1. Taneční akademie TŠ StandardKlub Praha, přehlídka vystoupení našich dětských a dospělých párů a formací.
V jeho průběhu proběhne i soutěž o nejlepší ukázku a kostým. Pro tanečníky, kteří pojedou s námi v létě do Řecka, to bude zároveň generálka na jejich vystoupení.

Obě akce se uskuteční ve společenském sále TJ Sokolo Hostivař, U Branek 674/7,Praha 10-Hostivař.
Informace o tom, jak se tam dostanete, naleznete zde.

Akce jsou otevřené pro veřejnost. Nezapomeňte pozvat své rodiče a známé!
Přijďte podpořit své kamarády a rouzloučit se společně s námi s taneční sezónou!

17.06.2013

Dětský přebor

V úterý 25. června od 16:30hod proběhne Dětský přebor TŠ StandardKlub Praha, kde budou soutěžit i vystupovat naše dětské páry.
Přebor se uskuteční ve společenském sále TJ Sokolo Hostivař, U Branek 674/7, Praha 10-Hostivař. Informace o tom, jak se tam dostanete, naleznete zde.

Neváhejte a přijďte se podívat a podpořit naše nejmenší tanečníky!
16.06.2013

C-STT pro Martina s Helčou

C C-STT pro Martina s Helčou Martin Minasjan s Helčou Březinovou si v Kladně ziskem 2. místa vytančili třídu C ve standardních tancích.

Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v nové třídě!!!
15.06.2013

Zrušené tréninky a Dětská taneční akademie

Z důvodu povodní v Praze a s tím spojených rozsáhlých dopravních komplikací, jsou od pondělí zrušené tréninky. O dalším vývoji Vás budeme informovat pomocí SK mailu a na členských stránkách.

Ze stejných důvodů je zrušena Dětská taneční akademie, která se měla konat ve čtvrtek 6.6. na Barrandově.

Děkujeme za pochopení a přejeme, aby se Vás velká voda dotkla co možná nejméně.
02.06.2013

Finále pro Martina s Helčou

2 Velmi úspěšně pokračují ve svém tažení za vyšší třídou Martin Minasjan s Helenou Březinovou. Ve standardních tancích si ziskem 2. místa v Příbrami a v Neratovicích vytančili další dvě finálová umístění a k zisku vyšší třidy jim chybí už jen jedno jeidné.
Nezahálejí však ani v kategorii latinsko-amerických tanců, kde se na ně konečně usmálo štěstí a z Nového Strašecí si odvezli nejen stříbrné medaile, ale i první Fko do sbírky.
Gratulujeme!
15.05.2013

Další medaile do sbírky

Pohar 2 Taneční pár Martin Minasjan s Helenou Březinovou sbírá jednu medaili za druhou. Na Ceně města Stod získali stříbro za standardní tance a již druhé F-ko pro postup do vyšší taneční třídy. Na stejné soutěži přidali i bronz z latiny.
O týden dříve ve Vlašimi si vytančili v latině rovněž bronz. Brzy se na ně určitě usměje štěstí a spolu s medailemi si odnesou F-ka i za latinsko-americké tance.
Gratulujeme!
30.04.2013

Fotogalerie: Jarní soustředění LAT Libochovice 2013

Fotogalerie: Jarní soustředění LAT Libochovice 2013 Na jaře pravidelně vyrážíme na víkendová soustředění latinsko-amerických tanců do Libochovic. Letos se konalo pod vedením výborného trénéra Jindry Činčury. Podívejte se na fotogalerii z tohoto soustředění.
30.04.2013

První místo a první finále

1 Martin Minasjan s Helenou Březinovou si v neděli na Středočeském poháru 2013 vytančili 1. místo a připsali si své první finále v kategorii STT-D.
Gratulujeme!
Těšíme se, že stejných výsledků brzy dosáhnout i v latinsko-amerických tancích, jak naznačují jejich výsledky z posledních soutěží.
16.04.2013

Úspěšný víkend

2 O minulém víkendi proběhlo několik soutěží a nechyběli na nich ani zástupci z řad našich párů.
Nejlepší umístění zíksali Jakub Kudroň s Annou Holanovou, kteří po 6. místě v sobotu v neděli zabojovali a vytančili si krásné 2. místo.
Výborné výkony předvedl i Adam Lauer s Terezou Thompsonovou, kteří absolvovali rovněž dvě soutěže a v sobotu se protančili až do finále.
Oběma párům blahopřejeme!
10.04.2013

Soutěžní Velikonoce

Pohar 1 Velikonoce jsou sice svátky jara, ale tanečníci neznají odpočinku a tančí a tančí... Martin Minasjan s Helenou Březinovou se 31. března rozjeli do Jižních Čech, aby v Budějovocích předvedli své taneční umění. A vyplatilo se. Získali hned dvě medaile, konkrétně zlatou ve standardních a stříbrnou v latinsko-amerických tancích.
Gratulujeme!!!
02.04.2013

Jarní prázdniny

V příštích týdnech budou v Praze probíhat jarní prázdniny. Z tohoto důvodu budou zrušeny následující tréninky:

PO 11.2. - ČT 14.2. - zrušeny všechny tréninky na Planině
ÚT 19.2. - zrušen trénink v Karlíně
ST 20.2. - zrušen trénink v Hostivaři
Tréninky v Panské zůstávají dle rozpisu.

Hezké prázdniny!
04.02.2013

LAT-B pro Natana s Petrou

B Natanael Měcháček s Petrou Půlpánovou si na soutěži v Kolíně vytančili postup do třídy LAT-B! Potvrdili tak skvělou formu získanou pilným tréninkem.

Gratulujeme k výborným výsledkům a přejeme mnoho štěstí v nové třídě!!!
04.02.2013

Řecko 2013

Odezvy na zájezd do Řecka v loňském roce byly velmi kladné. Užili jsme si sluníčko, moře, výlety, ale také krásná vystoupení pod širým nebem.

Proto jsme se i letos rozhodli vyrazit na Olympskou riviéru do městečka Leptokárie na pobřeží Egejského moře.

Největší novinkou letošního zájezdu je jeho prodloužení na 11 nocí!

Pokud byste se chtěli podívat, jak jsme jezdili k moři v minulých létech, navštivte tuto stránku.
Video z vystoupení v Řecku v loňském roce naleznete zde.
03.02.2013

Tréninky o Vánocích

Info Během vánočního volna ve školách platí upravený rozvrh tréninků. Více najdete v členské sekci.
21.12.2012

Soutěžní víkend

Do blízké Příbrami v sobotu vyrazilo hned 7 párů, aby bojovalo o zisk cenných bodů a finálí pro postup do vyššší třídy. Ve finále barvy klubu hájil Martin Minasjan s Helenou Březinovou a Pavel Buřil s Ivetou Tollingerovou, pro které se jednalo o první finále ve třídě D-STT. Všem zúčastněným přejeme úspěšnou cestu taneční sezónou.
25.11.2012

Soustředíme se na soustředění

Téměř tři desítky tanečníků se o víkendu sejdou v malebném městečku Libochovicích, aby zde strávili nejen příjemné chvíle s přáteli a kamarády, ale především se věnovali tanci. Pod vedením zkušených trenérů se budou věnovat standardním tancům, ale taktéž si vyslechnou přednášky o efektivnosti tréninku, navodí soutěžní atmosféru na practise a rozhýbou celé tělo v pohybové průpravě. Přejeme všem příjemný víkend!
16.11.2012

Formace otevřela plesovou sezónu!

Info Formace během plesové sezóny otevírají mnohé významné společenské akce, tradiční 1. vystoupení proběhlo na prodloužené Opltovy taneční školy, kde se představili účastníci MČR plesových choreografií s formací Z Nového světa.

Letos jsme pro zájemce přichystali hned několik novinek! Více se dočtete v sekci vystoupení. V případě Vašeho zájmu o naše projekty nás neváhejte kontaktovat!
11.11.2012


|<  <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  >>  >|
 
Obsah stránek
 

Úvod   |   Mapa stránek   |   Kontakt

© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044