Taneční škola StandardKlub Praha

Aktuality

Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality

Pages in English Seiten auf Deutsch Paginas en espańol Pages en francais Русский Pagine in italiano Web in lingua latina

Mistrovství Prahy DCB - 2008

Mistrovství Prahy DCB - 2008 Fotogalerie ze soutěže individuálních párů.
15.05.2008

O Kutnohorský groš

Klub v celé své kráseNa konci prodlouženého víkendu se opět v Kutné Hoře konala soutěž formací a pohárová soutěž v LAT a STT, jako bonus byla zařazena soutěž absolventů tanečních kurzů. Prostředí bylo opět příjemné a organizace na známku 1* :)) Možná i z tohoto důvodu tanečníci předvedli nádherné výkony. Sešli se zde již zkušené páry stejně jako páry, pro které byla tato soutěž jejich premiérovým startem. A jak vše dopadlo? To se dozvíte během pár dnů na těchto stránkách... :))
13.05.2008

Jsme FINALISTÉ MISTROVSTVÍ ČR v plesových choreografiích!!!

Dne 1.5.2007 se v Chrudimi konalo otevřené Mistrovsvtí ČR v Plesových choreografiích. Zúčastnilo 21 týmů, barvy TŠ Standardklub hájili obě soutěžní formace a jejich doprovod z řad rodinných příslušníků a členů klubu.
F Na Krásném modrém Dunaji jela "na zkušenou", jelikož byla složena převážně ze začínajících párů. Jejich umístění je šťastné i nešťastné, o pouhý vlásek jim unikl postup do semifinále, obsadili 14. místo.Jedná se vůbec o nejlepší umítění této formace v její 10-leté historii.
F Dětský sen byla nasazena rovnou do semifinále, kde zatančila životní výkon a právem postoupila do finále, spolu s dalšímí 2 týmy z ČR a 4 týmy se Slovenka. Celkové 7. místo je v konkurenci velice kvalitních a zkušených týmů velkým úspěchem.
Děkujeme všem,kteří nás celou sezónu podporovali. Obrovské DĚKUJEME posílá celá formace členům doprovodu, kteří vytvořili úžasnou atmosféru, až chvílemi nebylo slyšet hudbu:) Povzbudili jste tanečníky k fenomenálnímu výkonu.
MČR 2008 MČR 2008 MČR 2008 MČR 2008
Více fotografií...

03.05.2008

Karel s Verčou vytančili třídu B-STT

Mame B-STT!Karel Hejlík s Veronikou Netušilovou se o víkendu vydali pro posledních 5 bodů, které jim chyběli k zisku vyšší třídy do Týnce nad Sázavou. Nejenže bodíky získali, ale potvrdili i v silné konkurenci skvělou formu, když obsadili 3. místo C-STT.
Gratulujeme!!! V B-čkách Vám přejeme mnoho úspěchů, radost z tance a pevné nervy při učení neomezených variací :)) Karlovi speciálně i štěstíčko u maturity.
03.05.2008

Přijeli, viděli, zatančili ... a 4 páry 4 poháry odvezli!!!

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/tro5.gifSoutěž v Týnci nad Sázavou by se dala pracovně nazvat "Pohárové žně Standardklubu." Trocha čísel: Zúčastnili se 4 taneční páry ve 3 kategoriích a odvezli si 4 poháry a 8 medailí !!!
Karel Hejlík- Veronika Netušilová: 3.místo C-STT a zisk nové třídy B.
Pepa Dvořák-Jana Vlasáková: 2.místo C-STT a zisk 2F.
Ondřej Švec - Eva Moulíková: 2. místo Hobby LAT
Honza Květ - Hana Urbanová: 3. místo Hobby STT

Moc gratulujeme, byla radost koukat na Vaše tancování!!! Podobné skóre by se mohlo opakovat častěji :)))
03.05.2008

Vzhůru k B-čkám...

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/tro5.gifhttp://www.sktanec.cz/img/Zpravy/tro4.gif Karel Hejlík s Veronikou Netušilovou si o víkendu nedali odpočinek, ale vrhli se do soutěžních klání, z nichž vždy vzešli s hlavou vztyčenou a vystoupali na stupně vítězů. V Příbrami nedali soupeřům šanci, když si se součtem umístění 5 odvezli krásné 1. místo. Z Mistrovství Prahy si odvezli medaile za 2. místo o a jako bonus přidali semifinále v latině. Na svém kontě mají 6 finálí a posledních 5 bodíků chybí k zisku vyšší třídy B-STT.
Gratulujeme a poslední soutěž si užijte plnými doušky!!!
28.04.2008

Vesna Cup 20.4.2008

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/tro5.gifV neděli se v nedalekém Kladně konal další ročník soutěže Vesna Cup, kam zavítaly i naše páry. Příjemným překvapením bylo, když jsem při svém příjezdu spatřila standardní páry v latinském oblečení. A jak vše dopadlo??
Pepa Dvořák- Jana Vlasáková - 2. místo C-STT a první F na jejich kontě. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.
Karel Hejlík - Veronika Netušilová - 4.místo C-STT doplněné o F již 4. v pořadí (Že by osudové čtyřky? :)) ) a semifinále D-LAT
Lukáš Huněk - Eliška Horáková a jejich osudové jedničky: 1. nepostupující do finále (7-9. místo) C-STT, 1. soutěž v LAT a zisk 1 bodíku na své konto.
21.04.2008

To nejlepší z formace

To nejlepší z formace aneb výběr těch nejlepších snímků formace za dva roky jejího účinkování na vystoupeních a soutěžích včetně mistrovství republiky přinášíme doplněný a ve více jak dvojnásobném rozsahu. Fotogalerie
23.02.2008


|<  <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  >>  >|
 
Obsah stránek
 

Úvod   |   Mapa stránek   |   Kontakt

© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044