Taneční škola StandardKlub Praha

Aktuality

Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality

Pages in English Seiten auf Deutsch Paginas en espańol Pages en francais Русский Pagine in italiano Web in lingua latina

Fotografie z Mistrovství ČR formací standarních tanců 2008

Mistrovství ČR formací standarních tanců 2008 Nedávno zveřejněný videozáznam z vystupování naší formace na 39. Mezinárodním tanečním festivalu v Ústí nad Labem doplňuje naše nejnovější fotogalerie.
Záznam z Mezinárodního tanečního festivalu v Ústí uvede dne 26.12. ČT 2 ve 14:35.
22.12.2008

Taneční páry opět stanuly na stupních vítězů

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/tr12b.gifTaneční pohár města Senomaty:
Ondra Švec a Eva Moulíková
se v kategorii D-LAT v tříkolové soutěži probojovali do finále, kde obsadili 2. místo. Jejich "skóre" 174 F4 dává tušit, že brzy bude oslava zisku vyšší třídy.
Petr Macháč a Petra Surynková si z téže soutěže odvezli ceny za 3.místo v D-STT, bohužel se jednalo o soutěž pohárovou a potřebné počítaní finále na ně určitě čeká na další soutěži.

Litoměřický kalich:
Tomáš Fukar a Eliška Vnuková jsou nově složeným párem, který na soutěžích pravidělně obsazuje 2. místa a tato soutěž není vyjímkou:)) Ve standardu získali 2. místo a při objevování tajemství latiny obsadili 5. příčku.
Vojtěch Mazanec a Dana Fardová jsou latináři, kteří dnes poprvé vystoupali na stupně vítězů a odváží si 3.místo, poprvé spolu tančili i standard, kde se probojovali do semifinále soutěže.
Natanel Měcháček a Eva Rmoutilová poprvé postoupili semifinále STT a skončili na velmi pěkném 7. místě.
Svoji společnou soutěžní premiéru slavil Adam Lauer a Bára Vančurová, taktéž standardní pár, odvezli si cenné zkušenosti pro další soutěže.
Všem párům děkujeme za výbornou reprezentaci klubu
Zuzana Imryšková
14.12.2008

Soutěžní víkend ve znamení čísla 2!!!

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/tro16_stribro.gifO víkendu se konaly soutěže ve středočeském kraji Vltavský pohár 2008 Praha a Cena TŠ Tengler Kladno 2008, na kterých se úspěšně prezentovaly páry TŠ Standardklub Praha. Tři taneční páry si odvezly ceny a finále za stupně vítězů!!!
Pepa Dvořák a Jana Vlasáková měli velmi úspěšný víkend. Tančili 2 soutěže a vždy vystoupali na pomyslnou "bednu" v sobotu obsadili 3. místo a v neděli dokonce 2.místo. Pro zisk B-STT jim chybí poslední finále.
Petr Macháč a Petra Surynková si v kategorii D-STT vytančili první stupně vítězů a odváželi si z Vltavského poháru ceny za 2. místo. Věřím, že i v latinsko-amerických tancích se brzy dostaví první úspěchy.
Tomáš Fukar a Eliška Vnuková se spolu zúčastnili své první soutěže Hobby-STT na Kladně. Účast ve finále vzbudila u páru radost. Vytančené 2. místo je pro tento pár příslibem pro další soutěže.
Lukáš Huněk a Eliška Horáková byli 2. zástupcem klubu ve finále C-STT, počítané F jim uniklo o jediné místo. Malý kousek chyběl k postupu Vojtovi Mazancovi a Katce Kráké v Hobby-STT. V semifinále dalších kategorií si zatančili Roman Foud a Klára Mutinská, Ondra Švec a Eva Moulíková, Pavel Hrdlička a Katka Kalistová.
Všem párům děkujeme za výbornou reprezentaci. Gratulujeme, do dalších soutěží přejeme stejně dobré anebo ještě lepší výsledky a brzké postupy do vyšších tříd.
Zuzana Imryšková
20.11.2008

Video z vystoupení v paláci Lucerna

Ples Opltovy taneční školy Video z vystoupení formace standardních tanců s choreografií "Na krásném modrém Dunaji" na plese Opltovy taneční školy v paláci Lucerna.
19.11.2008

39. Mezinárodní taneční festival v Ústí nad Labem - Video

Mistrovství ČR formací standardních tanců 2008 Videozáznam z vystoupení naší formace na Mistrovství ČR formací standardních tanců 2008 v Ústí na Labem. Připomeňme, že po velmi dobrém výkonu obsadila naše formace čtvrté místo!
19.11.2008

Nová vystoupení pro sezónu 2008/2009

Fotografie z plesu České pojišťovny a.s.Dovolujeme si klientům pro nadcházející plesovou sezónu nabídnout vystoupení, která byla obohacena o další programy. Vystoupení jsou různorodá, vhodná pro reprezentační plesy firem a institucí, maturitní plesy i pro soukromé společenské akce. Více informací hledejte v sekci Vystoupení nebo přejděte přímo na objednávku vystoupení.
10.11.2008

Předtančení na prodloužené tanečních kurzů

Předtančení na prodloužené tanečních kurzů Fotografie z ukázek latinsko-amerických tanců v podání Petra Macháče a Petry Surynkové a standardních tanců Petra Štukjungera a Markéty Šlesingrové.
09.11.2008

39. Mezinárodní taneční festival v Ústí nad Labem

MTF 2007 MTF 2007

Podzimní dny jsou již po několik desetiletí synonymem pro poslední přípravy formací na Mistrovství České republiky formací konaného v rámci Mezinárodního tanečního festivalu v Ústí nad Labem v letošním roce dne 8.11.2008. Vedle formací je k vidění Mistrovství střední Evropy a Otevřené mistrovství PROFI ve STT a LAT. V krátké historii novodobého formačního tancování v TŠ Standardklub, jsme podruhé splnili kritéria pro účast v soutěži a opět se pojedeme zúčastnit této soutěže. Lístky jsou již několik týdnů beznadějně vyprodané, proto nám můžete držet palečky jen na dálku, ale záznam ze soutěže bude možné shlédnout mezi Vánočními svátky na ČT.
04.11.2008

Aktualizovaná fotoalba párů

Fotoalbum páru Lukáš Huněk - Eliška Horáková Fotoalbum páru Pepa Dvořák - Jana Vlasáková Nové soutěže, soustředění a příběhy najdete v aktualizovaných fotoalbech našich párů.
20.10.2008

Protančený víkend

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/pohar3.gifO víkendu se na soutěže vydali tanečníci třídy D a hobby a nutno říci, že velmi úspěšně. V každé kategorii jsme měli "klubové" zastoupení ve finále :)
Svoji premiéru na stupních vítězů měl Marian Petera a Bára Janebová, kteří si vytančili 3.místo v STT-hobby a jako bonus přidali finále v latině. Gratulujeme a přejeme mnohé další úspěchy.

Šmoulíci aneb Ondra Švec a Eva Moulíková si v sobotu i neděli zatančili finále, výsledkem je v D-LAT 2 x 4. místo a potřebné F-ko. Svoji premiéru ve finále měl také Petr Macháč a Petra Surynková , kteří si odvezli 4. místo v D-STT, stejně jako Tomáš Fukar a Klára Sochová v STT-hobby. Petr Štukjunger a Markéta Šlesingrová se spolu zúčastnili teprve 2 soutěže v kat. D a jen o jediný kříž jim unikl postup do semifinále. Vojta Mazanec a jeho partnerky Katka Krátká a Danka Fardová se do dalších kol neprobojovali, ale doufáme, že úspěch ze soutěže na Siluetě brzy zopakují.
14.10.2008

Podzimní cena KST Silueta Praha

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/dance.jpgRekordní počet párů se zúčastnil pražské soutěže, celkem se prezentovalo 12 tanečních párů v 6 výkonostních kategorií, přičemž některé z párů tancovaly standard i latinu. Celý den bylo možné sledovat výkony našich tanečníků na parketu, které se snažili protancovat přes několikakolový postupový systém postoupit co nejdále. Některé páry získávaly první zkušenosti ve třídách hobby a D, jiné sbíraly body a finále pro posup do vyšší třídy v B a C. Celkové výsledky jsou v odkazu, jelikož by se do zprávy nevešly :))

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/pohar3.gifZa zmínku jistě stojí 3. místo Tomáše Fukara a Kláury Sochové, kteří rozšířili svoji sbírku cenných kovů ze standardu a první finálovou účast Vojty Mazance a Daniely Fardové v latině, přičemž tento pár staroval teprve na své druhé soutěži.

Taneční sezóna je na počátku, věřím, že se na některé z dalších soutěží sejdeme opět v hojném počtu a strávíme spolu příjemný soutěžní den.
05.10.2008

Kladno to je to město... kde se vyhrává

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/tro4.gif Kompletní sbírku stupňů vítězů si doplnil Tomáš Fukar s Klárou Sochovou vítězstvím na soutěži o Pohár primátora města Kladna v kategorii Hobby-STT.
Druhé počítané finále si do sbírky připsal Ondra Švec s Evou Moulíkovou za 5. místo v D-LAT v konkurenci 24 párů. O jediné místo postup do finále téže kategorie unikl Karlu Hejlíkovi a Veronice Netušilové, kteří následně po několika hodinovém čekání nastoupili na B-STT, kde v pro ně nové kategorii zúročili trénink a vyzkoušeli neomezené variace na "bitevním poli." Pověstné štěstíčko chybělo Lukášovi Huňkovi a Elišce Horákové, taktéž o jedno místo nepostoupili do finále C-STT, přestože jejich výkon se mi velice líbil. Další zkušenosti nasbíraly nové soutěžní páry Vojta Mazance s Katkou Krátkou a Natanael Měcháček s Evou Rmoutilovou, v jejich kategorii Hobby STT se tančilo rovnou finále a tak hodnocení poroty mohly vidět na udělených známkách.
Ze soutěže jsem si odvezla příjemné zážitky (neberu-li trochu adrenalinového sportu od Káji a Verči :)) v závodě s časem ), páry se tanečně stále zlepšují, je příjemné sledovat vzájemné povzbuzování při tanci a pomoc v zázemí. A jak se již tradicí stává, hlady jsme díky "domácím kuchařům" netrpěli. Těším se na další soutěžní víkend
Zuzana Imryšková
29.09.2008

Modřanská homole v rukou našich párů

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/pohar3.gifBabí léto neláká jen do přírody, užít poslední teplé dny, ale i na soutěže. V sobotu 27.9. se páry sjely na pražskou soutěž Modřanská homole 2008, kterou si za 3. místo odvezl Tomáš Fukar a Klára Sochová Hobby-STT a o několik hodin později i Karel Hejlík a Veronika Netušilová B-STT. Gratulujeme a přejeme další úspěchy.
Nepopulární 4. příčku ve standardu i latině kategorie hobby obsadil Marian Petera a Bára Janebová, jeli na svoji 2 soutěž a toto umístění je velkým úspěchem. Ondobnou shodu měl Ondra Švec a Eva Moulíková, kteří taktéž jeli svoji 2 soutěž, ale v kategorii D a postoupily do semifinále soutěže ve standardu i latině.
Všechny páry jedou tančit i v neděli, tak jim přejme minimálně stejné nebo ještě větší úspěchy.
27.09.2008

Soutěžní premiéra

Do víru soutěží Českého svazu tanečního sportu náhledly nové páry - Vojtěch Mazanec a Daniela Fardová, Natanael Měcháček a Eva Rmoutilová - které se zúčastnily spolu se zkušenější tanečnicí Katkou Krátkou soutěže Davelský pohár dne 21.9. Do dalších kol nepostoupily, ale sbírka křížků a tréninkové nasazení párů dává tušit, že zanedlouho o nich ještě uslyšíme :))
21.09.2008

1. soutěž sezóny Chvaletický pohár

Klub v celé své krásehttp://www.sktanec.cz/img/Zpravy/tro5.gifSobota s datem 13.9. byla pro 5 párů Standardklubu ve znamení tance, přinesla jim "13" štestí nebo smůlu???
Tomáš Fukar - Klára Sochová : Ve třídě Hobby-STT si poprvé zatančili finále, které se jim velmi povedlo a odvezli si i svoji první medaili za 2. místo. Gratulujeme! Přejeme mnoho dalších úspěchů!
Ondřej Švec-Eva Moulíková: Jejich přechod z latiny na "desetibojaře" a z hobby kategotie hobby do "D" se dnes vyplatil. V LAT tančili ve finále a získali návrh na postup nebo-li "efko" do vyšší kategorie, ve STT postoupili do semifinále... A výsledek? Odvezli si hezké poháry za Nejlepší pár v kombinaci tanců
Marian Petera - Bára Janebová: Měli svoji premiéru na soutěži ČSTS v kategorii hobby. Rodí se z nich další "desítkaři". V LAT postoupili do semifinále soutěže a ve STT jim chybělo jedno jediné místo k postupu do finále soutěže.
Lukáš Huněk- Eliška Horáková : V kategorii C-STT postoupili do semifinále, kde se ve velmi kvalitně obsazené soutěži umístili na první nepostupové příčce do finále, tj. 7. místě.
Roman Foud-Klára Mutinská : Měli svoji společnou premiéru na soutěži ČSTS v kat. D-STT, zatančili velmi hezky, bouhužel snad číslo 13 způsobilo, že do dalších kol se neprobojovali.
13.09.2008

Nová videa formací

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/tro5.gifMistrovství ČR v plesových choreografiích 2008:
      Dětský sen
      Na krásném modrém Dunaji
Makarské kulturní léto 2008, Chorvatsko:
      ABBA
09.09.2008

Video z Chorvatska!!!

Video z Chorvatska!!! Přinášíme první záběry z vystoupení na Makarské riviéře.
06.09.2008

Mistrovství ČR plesových choreografií - Fotografie

Mistrovství České republiky plesových choreografií 2008 Podívejte se na fotografie z mistrovství republiky v Chrudimi, kde soutěžily hned dvě formace standardních tanců z našeho klubu!
16.05.2008

Reprezentační ples Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy

Reprezentační ples Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy Fotogalerie z vystoupení formace v Národním domě na Vinohradech.
15.05.2008

Nymburská pečeť 2008

Nymburská pečeť 2008 Fotogalerie ze soutěže individuálních párů.
15.05.2008


|<  <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  >>  >|
 
Obsah stránek
 

Úvod   |   Mapa stránek   |   Kontakt

© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044