Taneční škola StandardKlub Praha

Aktuality

Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality

Pages in English Seiten auf Deutsch Paginas en espańol Pages en francais Русский Pagine in italiano Web in lingua latina

Mistrovství ČR plesových choreografií

Chrudim 2008 Chrudim 2007 Chrudim 2006
Pro formace přichází druhý soutěžní vrchol sezóny a to Mistrovství ČR v Chrudimi dne 1.5.2009 . Zveme všechny členy a příynivce klubu, kteří chtějí shlédnout zajímavou soutěž, která je k vidění jen jednou do roka a zároveň povzbudit týmy TŠ Standardklub, aby jeli s námi.

Loni nebylo přes hlasitý projev kamarádů téměř slyšet hudbu, na tanečníky působil potlesk jak elixír života - předvedli famózní výkony. Bude se letos situace opakovat, obhájíme nebo vylepšíme finálové a hraniční postupové umístění???


Informace pro doprovod

Zpravodaj od pořadatelů


Sledujte prosím stránky s dalšími informacemi.
23.04.2009

Festival tanečního mládí 2009 - video

Video FTM 2009 - formace Fantom Video FTM 2009 - formace Na krásném modrém Dunaji V naší galerii najdete i videa z vystoupení našich formací (Fantom, Na krásném modrém Dunaji).
22.04.2009

Vojta s Katkou vyhráli Mistrovství Jižních Čech v kombinaci!

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/tro4.gifProdloužený velikonoční víkend většina tanečníků trávila zaslouženým odpočinkem. Nezmarem se ukázal Vojta Mazance s Katkou Krátkou, který si v domácím prostředí Jižních Čech zatančil na českobudějovickém parketu a s naprostou převahou jedniček si vytancovali 1. místo v kombinaci STT a LAT tanců. Gratulujeme a přejeme i nadále podobné úspěchy.
16.04.2009

Z víkendu si vezeme všechny cenné kovy

Tanečníkům se v různých kategoriích o víkendu podařilo vybojovat celou barevnou škálu cenných kovů v Nymburce, Jesenici, Sadově a Praze.Nejúspěšnjším párem víkendu byl Jan Květ a Kamila Brpžová, kteří si v obou dnech vytancovali medaile v početně obsazené kategorii Hobby STT. V Nymburce obsadili 2.místo a druhý den v Jesenici si ještě o příčku polepšili. Roman Foud a Klára Mutinská získali 2. místo ve STT na soutěži v Sadově.Moc gratulujeme
Do víru finále se vydal poprvé do v B-STT Karel Hejlík s Veronikou Netušilovou, jediné místo je dělilo od zisku F. Ve finále své kategorie D-STT si zatančil i Petr Macháč a Petra Surynková. Věříme, že brzy přidají další F do sbírky a přiblíží se na dosah vyšší třídy. Své drápky vystrčili i latináři Ondřej Svec a Eva Moulíková v C-LAT, kteří získávají první zkušenosti ve vyšší třídě, držme jim palce, ať se brzy prosadí. Dvě velké premiéry měly páry Tomáš Fukar s Eliškou Vnukovou a Jan Svoboda s Eliškou Fialovou. Tomáš s Eliškou se po zisku série medailí v kategorii Hobby vydali mezi registrované páry a jistě o nich brzy uslyšíme i v této třídě. Jan s Eliškou měli v neděli svoji soutěžní premiéru, podle křížků mohli posoudit, na čem mají zapracovat, přesto nechybělo moc a probojovali se do dalších kol ve STT i LAT.

V Praze probíhalo regionální kolo celostátní soutěže Festival tanečního mládí. Tato soutěž se zřejmě zařadí mezi hororové zážitky tanečníků, kteří zaslouží metál za pevné nervy a výdrž. Prostorová zkouška byla v ranních hodinách a samostná soutěž naší kategorie proběhla téměr po 12-ti!!! hodinách čekání!!! Nemluvě o organizaci průběhu soutěže i samotného zázemí. Sice jsme obsadili 2. místo s Fantomem a 3. místo s valčíkovou formací, ale medaile asi negativní zážitky nevyváží. O to více se nyní těšíme na 1. květen na Mistrovství ČR formací, odkud si každý rok odvážíme příjemné zážitky.
06.04.2009

Fotografie ze soustředění Hvozdnice jaro 2009

Soustředění Hvozdnice jaro 2009 Minulý víkend se v naší oblíbené Hvozdnici konalo klubové soutředění standardních a latinsko-amerických tanců. Fotky ze soustředění najdete v naší poslední fotogalerii.
04.04.2009

Benefiční taneční večer Hvězdy tančí pro Náruč

Benefiční taneční večer Hvězdy tančí pro Náruč Dne 18. dubna 2009 ve 20 hodin proběhne ve Sportovní hale Bios v Dobřichovicích u Prahy benefiční taneční večer s názvem Hvězdy tančí pro Náruč. Skvělé taneční páry, formace a jiné taneční soubory svým vystoupením podpoří Občanské sdružení Náruč, které prostřednictvím mnoha svých aktivit podporuje děti a dospělé s kombinovaným postižením (více viz plakát, www.os-naruc.cz).
      Kromě standardní formace s názvem Fantom členů TŠ Standardklub uvidíte vystoupení vynikajících tanečníků standardních a latinskoamerických tanců – např. vicemistrů ČR ve standardních tancích Martina Houšky a Andrey Třeštikové, mistrů ČR v kategorii Senior Dušana a Michaely Sofkových, vynikajících tanečníků juniorské kategorie Jiřího Grosse a Terezy Šimáčkové, dalších tanečníků nejvyšších výkonnostních tříd Jana Ondera a Lucie Hunčárové, Pavla Vitoška a Veroniky Menšíkové, Jiřího Lišky a Mirky Petrov. V programu vystoupí také juniorská formace z KST Silueta Praha, tanečníci na vozíku a taneční skupina Moták a TaPoT. Speciálním hostem večera jsou vítězové III. řady Stardance – když hvězdy tančí Jan Onder a Dana Batulková. Celým večerem bude provázet paní Valérie Zawadská.
      Přijďte se podívat na pěkné tancování a podpořit činnost Občanského sdružení Náruč!
01.04.2009

Festival tanečního mládí - soutěž formací

Dne 5.4. se ve Společenském sále SOU Praha 9 (ulice Učňovská 1) uskuteční další ročník regionálního kola v soutěži formací PLESOVÁ PŘEDTANČENÍ, PARKETOVÉ TANEČNÍ KOMPOZICE, SHOW PŘEDTANČENÍ, STREET DANCE PŘEDTANČENÍ, DISCO DANCE PŘEDTANČENÍ. Vítěz v kategorii plesová předtančení je automaticky nasazen do semifinále Mistrovství ČR. Zveme všechny příznivce našeho klubu, aby se přišli nejen podívat, ale i podpořit choreografie Fantom, která slaví svoji soutěžní premiéru, a Na krásném modrém Dunaji, která má svoji předmistrovskou generálku s upravenou choregrifií.
HARMONOGRAM: 08.00 otevření sálu 08.30 – 12.00 prezence 08.30 – 13.00 prostorové zkoušky 13.30 zahájení soutěže 19.30 předpokládaný konec soutěže
Pro soutěžící zveřejníme detailnější zprávu až dostaneme informace od pořadatele.
31.03.2009

Nemůžete nás o víkendu nalézt na soutěžích???

Březen na parket vlezem. Poslední březnový víkend patří mezi jeden z mála, kdy není žádný pár na soutěži. Pročpak??? V malebné vesničce nedaleko Prahy se koná již tradiční jarní soustředění. Až "po střechu" jsme naplnili ubytovací kapacitu, tanečníci si poradili s poměrně velkou marodkou partnerek... všichni odjíždíme s tím, že si víkend užijeme, něčemu novému se přiučíme, nové páry se začlení do kolektivu a zkrátka si odvezeme další nezapomenutelné zážitky.
O tom jak jsme se měli Vám jistě povypráví fotogalerie, která se na stránkách brzy objeví.
27.03.2009

Fotografie z Mistrovství PRAHY DCB - 2009

Mistrovství PRAHY DCB - 2009 Soutěž, které se zúčastnilo 160 tanečních párů, probíhala v pražském KD Ládví. V barvách Standardklubu soutěžilo 9 tanečních párů v 7 kategoriích. Fotografie ze soutěže si můžete prohlédnout v nové fotogalerii.
18.03.2009

Vojta s Danou mají z Kladna 2x zlato

Další soutěž ve středočeském kraji se konala v Kladně, kde se soutěžilo o Jarní pohár. Po sobotním formačním soustředění je obdivuhodné, že 5 tanečních párů ještě našlo sílu pro nedělní soutěž. A jaké bylo jejich umístění?stupně vítězů
Bezesporu nejúspěšnějším párem byl Vojta Mazanec a Daniela Fardová, kteří nedali soupeřům šanci a naprosto suveréně si za hlasité podpory ostatních členů klubu vytančili 1. místo ve standardu i latině kategorie Hobby
a rozšílřili tak sbírku cenných kovů.
Ve finále standardu je z klubu doplnil Natan Měcháček s Evou Rmoutilovou, kteří se po zdravotní pauze vrátili přímo na soutěžní parket.
Úspěšnými a zároveň i trochu smutnými byli desetibojaři Petr Macháč a Petra Surynková tř. "D" spolu se standardním párem Lukáš Huněk a Eliška Horáková tř. "C", kterým postup do finále unikl o pouhé jedno postupové místo. V nejvyšší kategorii B-STT se Karel Hejlík s Veronikou měli obdobnou smůlu, chyběl jim jediný kříž k postupu do semifinále, probojovali se však do první poloviny soutěžního pole, které čítalo 30 tanečních párů.
09.03.2009

Březen, za kamna vlezem? Pro Standardklub neplatí!

Březen na parket vlezem. Výše zmíněná pranostika by se dala upravit "Březen, na parket vlezem." Většina tanečníků z klubu bude plně vytížená, nejen na tréninku a víkendových soustředěních, kdy vrcholí příprava formací na květnové Mistrovsví České republiky, ale taktéž na vystoupeních doznívající plesové sezóny a samozřejmě i soutěží individuálních párů. Svoji premiéru bude mít nová soutěžní formace Fantom, již 21.3. března na Kvetinovém plese sdružení průmyslových podniků a společnosti regionu Chomutovska. Některé z párů zažijí netradiční vystoupení na Mezinárodním veletrhu fiktivních firem na pražském holešovickém výstavišti. Svůj velký den budou mít i maturanti Gymnázia Thomasse Manna, s nimiž již několik měsídů připravujeme skupinové předtanční. Přejme všem tanečníkům, ať jim nemoc nebo úraz nezkříží plány v druhé polovině taneční sezóny a ať se veškeré akce podaří minimálně na výbornou.
09.03.2009

To nejlepší z Chorvatska

To nejlepší z Chorvatska Výběr těch nejlepších fotografií z programu naší taneční školy připraveného pro festival Makarské kultuní léto 2008 naleznete v nejnovější fotogalerii.
19.02.2009

Fotografie z vystoupení v Národním domě na Vinohradech

Zimní ples tanečních kurzů ND Vinohrady Prohlédněte si fotografie formace Dětský sen na Zimním plese tanečních kurzů ND Vinohrady.
19.02.2009

Mistrovství Prahy

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/09_02_MistrovstviPrahy.jpgNetradičního Valentýna zažilo 160 tanečních párů, když se rozhodly přijet na soutěž do pražského KD Ládví. V barvách Standardklubu soutěžilo 9 tanečních párů v 7 kategoriích. Jejich výsledky můžete shlédnout na webu. Nejen výsledky hovoří za tanečníky, ale přístup ke kolegům z klubu, mnohem lépe se tančí za potlesku a povzbuzování, které bylo z "našeho" koutku velice dobře slyšet. Příjemná byla i atmosféra v šatně, kde se líčilo, česalo, ale i jedlo a povídalo.
Velice mě při pohledu na startovní listinu potěšil počet přihlášených párů, ve většině kategorií se jejich počet pohyboval nad 20 startujícími, proto již samotný postup do dalšího kola byl úspěchem, což se povedlo většině zúčatnených, o to větší byla radost 4 párů z účasti ve finále.
Na příčku nejvyšší vystoupal Tomáš Fukar s Eliškou Vnukovou ve STT-hobby a jako bonus si přidali 4. místo v LAT.
Na pomyslnou bednu vystoupal ještě Marian Petera s Bárou Janebovou, při zisku 3. místa ve STT-hobby a zatančili si i semifinále LAT.
Velmi hezkou premiéru oslavil Honza Květ s novou partnerkou Kamilou Brožovou, při zisku 4.místa ve STT-hobby. Ve stejné kategorii se do finále probojoval Vojtěch Mazanec s Danou Fardovou, latinsko-americký pár, který se nyní prodadil i ve STT, v LAT se jim již bohužel tolik nedařilo a o jediný křížek jim unikl postup.
Dalším premiérovým startem byla soutěž C-LAT pro Ondru Švece s Evou Moulíkovou, jejich postup do semifinále, dává příslib brzkému zisku vyšších příček.
Dalšími semifinalisty byl i Karel Hejlík a Veronika Netušilová v B-STT D-LAT, Lukáš Huněk a Eliška Horáková C-STT, Petr Macháč a Petra Surynková D-LAT D-STT. Adam Lauer s Bárou Vančurovou jeli na zkušenou a jistě i oni brzy postoupí do dalších kol.
Zuzana Imryšková
15.02.2009

Poprvé na bedně!!!

stupně vítězů O víkendu se slavily hned dvakrát premiérové stupně vítězů!!!
V sobotu se Roman Foud s Klárou Mutinskou zúčastnili soutěže Zimní cena TŠ Duha, Česká Lípa, kde přes tři kola postoupili do finále a obsadili konečné 3. místo.
V neděli se pro změnu na jih Čech rozjel Natanael Měcháček s Evou Rmoutilovou na soutěž O Táborský pecen, kde nedali soupeřům šanci a z 20 možných známek měli 19x hodnocení 1!!!! Tudíž je odměny za 1.místo neminuly.

Oběma párům moc gratulujeme a na dalších soutěžích přejeme obdobné výsledky.
10.02.2009

Víkend: 2 + 2 + (2x2) = 32 Nerozumíte? Čtěte...

2 Víkend v našem klubu rozhodně nepatřil mezi odpočinkové. Celkem 32 tanečníků se věnovalo tanci v různých podobách a opět hlavní roli hrálo číslo 2. Jak to?

2: V sobotu odpoledne se obě standardní formace, čítající celkem 31 lidí, vydaly na cestu po české zemi, Valčík do relativně blízké Mladé Boleslavi a Dětský sen putoval až k východním hranicím do Klášterce nad Ohří, aby svým uměním potěšily návštěvníky plesů pořádaných v těchto městech. Diváky jsme tancem nadchli, aplaus jsme si užili a všichni jsme odjížděli s pozitivními pocity.

2: Ondra Švec s Evou Moulíkovou měli během večera hned dvě vystoupení, tančili formaci a o hodinu později rozvířili parket v latinsko-amerických tancích.

2x2: V neděli si malý bonus nad rámec formací dal Vojta Mazanec s partnerkami Dankou Fardovou a Katkou Krátkou, kteří vyrazili tančit do Kolína. Dle výsledků rozhodně nelze říci, který z párů je lepší, jelikož Vojta vytančil 2. místo ve STT s Katkou i LAT s Dankou. GRATULUJEME!!!
Všem tanečníkům děkujeme za další protančený víkend se Standardklubem!
01.02.2009

Přístup na členské stránky klubu

Napiš! Jste členy klubu a nemáte přístup na členské stránky??? Důvody mohou býti dva: 1, Neodevzdal/a jsi přihlášku a dotazník. 2, Špatně nebo nečitelně uvedený e-mail. Prosím, kontaktujte webmastera členských stránek Petra Štukjungera nebo vedoucí klubu Zuzanu Imryškovou .

Na členských stránkách naleznete interní informace včetně nově chystaných akcí do druhé poloviny sezóny a na prázdniny, byla by škoda o ně přijít.
22.01.2009

C-LAT získali Ondra a Eva

Mame C-LAT!Šmoulové tančí...První soutěž roku 2009 byla velice úspěšná pro naše Šmoulíky aneb Ondru Švece a Evu Moulíkovou, kteří si v Rakovníku v konkurenci téměř tří desítek párů vytančili 1. místo, páté finále a získali třídu C-LAT. Přejeme mnoho tanečních úspěchů v nové třídě a věříme, že si brzy zatančíte neomezené variace ve třídě B.
17.01.2009

B-STT jako vánoční dárek

Pepa a Jana mají B-STT!Mame B-STT!Na poslední soutěži roku 2008 Vánoční cena Metronom Praha si Pepa Dvořák s Janou Vlasákovou vytančili naprosto jasným prvním místem vyšší kategorii B-STT. Gratulujeme a přejeme v nové kategorii i novém roce mnoho úspěchů.
11.01.2009

Zimní ples žáků tanečního mistra Zdeňka Chytrého

Zimní ples žáků tanečního mistra Zdeňka Chytrého Video z vystoupení formace standardních tanců s choreografií "Na krásném modrém Dunaji" na zimním plese žáků tanečního mistra Zdeňka Chytrého v Národním domě na Vinohradech.
06.01.2009


|<  <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  >>  >|
 
Obsah stránek
 

Úvod   |   Mapa stránek   |   Kontakt

© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044