Taneční škola StandardKlub Praha

Aktuality

Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality

Pages in English Seiten auf Deutsch Paginas en espańol Pages en francais Русский Pagine in italiano Web in lingua latina

Podzimní prázdniny

V čase podzimních prázdnin 28.10.-29.10. (st a čt) je zavřena tělocvična Na Planině a v Karlíně, veškeré tréninky v tyto dny jsou zrušeny.
22.10.2009

Podzimní cena KST Silueta Praha

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/100_8154.JPGO víkendu se v Praze konala postupová a pohárová soutěž, které se zúčástnilo 9 párů - od premiérových startů po zkušené tanečníky tř.B. Po delší době jsem viděla páry v "plném boji" a je příjemné pozorovat velké zlepšení všech párů.Vyšší výkonost jsem neviděla jen já, ale přidali se i porotci a proto si Petr Macháč s Petrou Surynkovou odvezli zlato v C-STT a získali své první F. Ve finále s nimi tančil i Vojta Mazanec s Katkou Krátkou. Semifinále se v této kategorii stalo posledním kolem pro Lukáše Huňka s Eliškou Horákovou,ale osobně bych je hodnotila mnohem výše,škoda... Třetí společná soutěž a třetí místo se povedlo Honzovi Šejblovi s Olgou Vinduškovou v hobby LAT, krásný výsledek, které překvapil i majitele medailí, ve STT si jako bonus přidali semifinále. Veliká spokojenost zavládla i u dalších párů, Pepa Dvořák a Jana Vlasáková si odvezli první finálovou účast v B-STT. Při svém premiérovém startu zazářil Luděk Fialka, zatančil si finále hobby STT a troška smůly přinesla 4.místo a v LAT první nepostupové místo do finále,ale jistě medaile na některé z dalších soutěží čeká. Martin Hejhal s Viki Kalinovou začali s tancem v loňském roce a z cesty na zkušenou se stala semifinálová účast, což jistě potěšilo. Ve tř.D se začíná roztancovávat Nat Měcháček s Evou Rmoutilovou, kteří zatancovali velice kvalitně, přesto se jim stalo osudné 2.kolo. Zkušenosti sbíral Kamil Soudný s Martinou Večeřovou a Honza Krynický s Katkou Kalistovou,ale i od nich se jistě brzy dočkáme postupů.
Párům velice gratuluji a to nejen k výsledkům, ale hlavně ke kvalitnímu a stále se zlepšujícímu tanci, který prezentují ve svých kategoriích. Na soutěži jsem viděla hodně rodinných příslušníků, podpora vždy potěší. Dík patří i členům klubu, kteří přišli na soutěž dříve či zůstali déle a podporovali své kolegy.
Z. Imryšková
12.10.2009

soutěž C-STT v Modřanech v režii našich párů

stupně vítězů
Na postupové soutěži v pražských Modřanech se párům z klubu povedl nevídaný jev, když ze 6 finálových párů hned 3 páry reprezentovaly barvy TŠ Standardklub Praha, přičemč Lukáš Huněk s Eliškou Horákovou obsadili 2. místo a získali tolik ceněnné F-ko pro postup do vyšší třídy. Hned za nimi na stupně vítězů vystoupal taktéž Vojta Mazanec a Katka Krátká, hned po prvním týdnu působení v této výkonostní třídě. Třetím párem na konečném 5. místě byl Petr Macháč a Petra Surynková, kteří si tuto třídu vytančili na konci předchozí sezóny.

Všem párům srdečně gratulujeme, přejeme mnoho obdobných úspěchů v celé sezóně a přejeme brzký zisk B-STT.
01.10.2009

První trénink pro nové tanečníky

Děkujeme za projevený zájem o náš klub a těšíme se na viděnou na tanečním parketu.
První týden tréninku je pro všechny zájemce zdarma!!!
Výuka probíhá úterý a čtvrtek 19-20:30 v ZŠ Na Planině - popis cesty v Kontaktech
S sebou: pánové- volné tmavé kalhoty, triko/košile, sálová/společenská obuv dámy- sukně, tričko, boty na nižším podpatku

Detailní rozpis tréninků pro sezónu 2009/2010.


Nestihli jste nábor a chcete tanec zkusit? Neváhejte, ozvěte se vedoucím klubu a přijďte mezi nás!
Více o náboru členů ...

01.10.2009

Vojta s Katkou mají Céčka!!!

Mame C-STT!Vojta a KatkaVojta Mazanec a Katka Krátka si díky skvělému soutěžnímu a tréninkovému nasazení vytančili třídu C-STT po necelých 5-ti měsících úspěšného účinkování ve třídě D.
Gratulujeme a přejeme, ať jim jejich nasazení a soutěžní úspěchy vydrží i v nové taneční třídě!
29.09.2009

Nábor členů

Nábor členů proběhne v těchto termínech:

30.9.2009 od 17:00 v 1.KPŠA, Pernerova 29/383, Praha 8
1.10.2009 od 19:00 v ZŠ Na Planině, Na Planině 1393, Praha 4

Bližší informace o dopravním spojení do našich sálů naleznete v Kontaktech. Nemusíte chodit v párech, přijímáme i jednotlivce.

Přijďte se nezávazně podívat, jak náš klub funguje!

Více o náboru členů ...

18.09.2009

Rozpis tréninků 2009/2010

Právě začíná nová taneční sezóna a s ní přichází i nový rozpis tréniků. Ve 2. zářijovém týdnu budou téměř všechny tréninky volné. Všechny vedené semináře se rozběhnou od 3. zářijového týdne.
Prosím všechny členy klubu, nechť sledují členské stránky, kde naleznou detailní informace.
01.09.2009

Standardklub v Chorvatsku

Po týdenním pobytu na Makarské riviéře spojeném s vystupováním v rámci kulturního festivalu se naši tanečníci vrátili plni nových dojmů a zážitků. Podívejte se na malý výběr z jejich fotografií. Sledujte naše stránky, brzy zveřejníme další!
1 - trénink před prvním vystoupením, 2 - výlet do města Makarska, 3 - lodí na ostrov Hvar, 4 - první vystoupení v Podgoře, 5 - rafting, 6 - druhé vystoupení v Drvěniku, 7 - formace Chorus line, 8 - Honza s Barčou, 9 - třetí vystoupení v Gradacu, 10 - výlet do Mostaru, 11 - vodopády v Bosně a Hercegovině, 12 - výlet do Dubrovníku

19.08.2009

Fotografie z prvního soustředění Hvozdnice 2009

Soustředění Hvozdnice 2009
Na začátku prázdnin se ve Hvozdnici připravovali naši tanečníci na novou sezónu. Přinášíme vám novou fotogaleri z tohoto soustředění.
19.08.2009

Makarské kulturní léto aneb Standardklub v Chorvastku

tanečníci v Chorvatsku 2008!

Členové TŠ Standardklub Praha přijali již podruhé nabídku organizátorů tradičního festivalu Makarské kulturní léto v Chorvatsku a podílejí se svoji účastí na programu této akce. Druhý srpnový týden 7.8.-16.8. je v letoviscích Makarské riviéry ve znamení sportovního tance v podání 38 tanečníků a členů realizačního týmu. Věříme, že zpět do Čech se odvezeme nejen bronzové opálení, ale inetradiční zážitky.
Oblíbená fotogalerie bude jistě po návratu zveřejněna.
06.08.2009

Klubový přebor 2009 - nová fotogalerie

Přebor 2009
Koncem června se konal klubový přebor. Přinášíme vám novou fotogaleri z této soutěže.

16.07.2009

Vojta s Katkou míří do C-STT

Vojta Mazanec s Katkou Krátkou se ve třídě D ještě ani neohřáli a již mají na svém kontě 3F z pěti potřebných a to během 14 dnů. O víkendu se jim na soutěžích vedlo velmi dobře a vystoupali vždy na stupně vítězů. Přejeme mnoho úspěchů na dalších soutěžích.
21.06.2009

Klubový přebor aneb rozloučení se sezónou

přebor 2008
Přebor TŠ Standardklub Praha je tradičním zakončením taneční sezóny, které se koná od vzniku taneční školy v roce 1946. Taneční páry si mohou porovnat své výkony a zlepšení od minulého roku. Začínající páry mají jedinečnou příležitost vyzkoušet si soutěž a soutěžní atmosféru v krásném prostředí historické budovy Na Marjánce. Zveme tanečníky, rodiče, známé i kamarády, aby přišli konec taneční sezóny oslavit s námi!
Ve středu 24.6.2009 Na Marjánce - Bělohorská 35/262 - 169 00 Praha 6-Břevnov
Podrobné informace
18.06.2009

Další medaile...

V Kladně se o víkendu soutěžilo jak o život... V barvách Standardklubu soutěžilo 9 tanečních párů, přičemž na příčky nejvyšší vystoupaly ve svých kategoriích hned tři páry. Petr macháč a Petra Surynková získali 2. místo a vyšší třídu v D-STT, hned za nimi na 3. místě byl Vojta Mazanavec a Katka Krátká získali navíc první "F" pro postup v D-STT. V kategorii hobby-STT se po maturitní pauze ukázal Natan Měcháček s Evou Rmoutilovou a taktéž si odváželi ceny za 2. místo. Další páry "bojovali statečně" a hned u několika chybělo pověstné jedno místo pro postup do vyššího kola nebo dokonce pro zisk počítaného "F". Třeba se o víkendu usměje kromě sluníčka i štěstíčko a na závěr sezóny všechny páry získají svá vytoužená umístění.
17.06.2009

Petr s Petrou vytančili C-STT!

Mame C-STT!Klobúk a PeťaPetr Macháč s Petrou Surynkovou se o víkendu vydali do Kladna pro efko, které jim chybělo k získání vyšší třídy. Touto soutěží potvrdili skvělou formu, když obsadili 2. místo v kategorii D-STT. Gratulujeme!!! V C-čkách Vám přejeme mnoho úspěchů a radost z tance!
15.06.2009

Mistrovství ČR plesových choreografií

Formace Na krásném modrém Dunaji Formace Fantom
Přidáno fotoalbum ze soutěže!!!
Přidána videa ze soutěže!!!
Na krásném modrém Dunaji a Fantom

V květnu se již tradičně koná Mistrovství české republiky v plesových choreografiích. Letos jsme soutěžili se 2 formacemi ve startovním poli téměř 30 týmů.
Na krásném modrém Dunaji- valčíková formace složená z párů, které většinou loni tleskali (a to velmi hlasitě) na ochozech v roli diváků, za rok se naučili nejen tančit sami, ale i ve formaci, kterou trenéři velmi nápaditě upravili. V průběhu roku dokázali nemožné, při každém vystoupení i soutěže byla formace lepší a MČR je vyvrcholením sezóny.
Fantom - zkušení tanečníci vyměnili romantický Dětský sen, za živého a dravého Fantoma. Naučit se novou choreografii protkanou neomezenými variacemi ve chvílemi zběsilém tempu stálo mnoho úsilí a času, které se ovšem vyplatilo. Celou formaci podtrhují nové kostýmy partnerek, ale i partnerů.
A výsledky? Fantom získal semifinálové umístění a celkové 12. místo, Na krásném modrém Dunaji 20. místo z téměř 30 týmů. Mistrovství bylo otevřené a přijely i zahraniční formace. V rámci českých týmů jsme obsadili výborné 8. a 15.místo.
Za rok v Chrudimi na viděnou!!!
21.05.2009

Vycházející hvězdy v Kutné Hoře

Kutná Hora se již stala tradičním místem, kde se začínající páry bez soutěžní licence utkají o Kutnohorský groš. Letos se výprava skládala z formace valčíku doplněnou o páry absolventů tanečních kurzů a hobby kategorie. A jak vše dopadlo?
Formace v silné konkurenci získala nádherné 4. místo, kdyby byla bývala jedna známka jiná, mohli vystoupat na stupně vítězů. Škoda, že se štěstí nepřiklonilo na naši stranu...
V kategorii absolventů tanečních kurzů zazářil Kamil Soudný s Janou Čáslavskou, kteří se při své premiéře probojovali až do semifinále a obsadili 10 místo ze 46 párů. Výborně si vedl i Ondra Texler a Jana Asterová, jejich "kříže" dávají tušit, že brzy postoupí do dalších kol.
V kategorii dospělí STT startovalo v barvách klubu hned 6 tanečních párů, přičemž tři z nich společně soutěžili poprvé. Luděk Fialka a Andreou Řezníčkovou slavili úspěch semifinálovým umístěním, ve stejném kole tančil i Nat Měcháček s Evou Rmoutilovou, pro ně však bylo toto kolo zklamáním. Do finále se podíval Roman Foud s Klárou Mutinskou a odvezli si ceny za 4.místo. Ná první soutěži Honzy Šejbla s Oli Vinduškovou a druhé soutěži u Adama Lauera s Barčou Vančurovou se jako silné tance ukázaly valčík s quickstepem, když trochu zapracují na waltzu a tangu, výsledky se jistě dostaví. Kamil Soudný s Janou Čáslavskou si zatančili mezi pokročilejšími tanečníky a mají cenné zkušenosti do dalších soutěží.
V LAT části nás reprezentovali 4 páry, konkurenci 38 párů úspěšně bojoval Vojta Mazanec a Dana Fardová, kteří obsadili 13 místo ze 38 párů. Do druhého kola postoupil Luděk a Andreou i více standarní pár Roman s Klárou. Zkušenosti si odvezl Honza s Olí, tešíme se na ně na další soutěži, až nabydou trochu jistoty a prosadí se v konkurenci.

Na všechny soutěžící se můžeme brzy těšit na soutěžích ČSTS ať již v kategorii hobby nebo "D". Přejme jim mnoho úspěchů, ale hlavně, ať je tanec stále baví!
20.05.2009

Květen nejen lásky ale i tance čas

Květnové dny kvapem ubíhají a všichni nabírají sílu po zimním spánku. Některé páry již mají síly více než dost, alespoň té taneční a na soutěžích v Neratovicích sklidily zasloužené úspěchy:
Lukáš Huněk a Eliška Horáková ukázali, že jejich stoupající výkonnost nevidí jen spolutanečníci, ale i porota. O víkendu si vytančili 1. a 2. místo v C-STT a získali tak potřebná "F" pro postup do vyšší třídy.
Tomáš Fukar a Eliška Vnuková mají soutěžní licence do kat. "D" velice čerstvé, přesto porazili téměř všechny zkušenější tanečníky a vytančili si 2. místo v D-STT. Jako bonus přidali 10 místo D-LAT.
Do třetice úspěch standardních párů zaznamenal Jan Květ s Kamilou Brožovou, kteří se s kategorií hobby rozloučili 1. místem a v latině 8. místem.
Ondřej Švec a Eva Moulíková si poprvé zatančili finále v C-LAT. Moc přejeme, aby 4. místo bylo odrazem pro další úspěšné soutěže.
Pověstné štěstíčko nestálo při Karlovi Hejlíkovi a Veronice Netušilové, umístili se těsně před branami finále v B-STT.
Všem párům gratulujeme a přejeme stejné a nebo ještě lepší umístění na dalších soutěžích!
14.05.2009

O kutnohorský groš 2009 - video

O kutnohorský groš 2009 - video Soutěže O kutnohorský groš 2009 se účastnilo mnoho našich tanečníků a také formace Na krásném modrém Dunaji. V početném soutěžním poli devíti formací dospělých skončila těsně za stupni vítězů na 4. místě.
V naší galerii najdete video z vystoupení naší formace.
12.05.2009

Festival tanečního mládí 2009 - fotografie

Festival tanečního mládí 2009 - fotografie Na formační soutěži Festival tanečního mládí 2009 jsme měli hned 2 želízka v ohni: formace Fantom a Na krásném modrém Dunaji. Obsadily krásné 2. a 3. místo. Gratulujeme!
Nyní najdete v naší galerii fotografie z jejich vystoupení.
12.05.2009


|<  <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  >>  >|
 
Obsah stránek
 

Úvod   |   Mapa stránek   |   Kontakt

© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044