Taneční škola StandardKlub Praha

Aktuality

Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality

Pages in English Seiten auf Deutsch Paginas en espańol Pages en francais Русский Pagine in italiano Web in lingua latina

Medailová sklizeň pro naše páry

Na soutěži Letní pohár města Kladna 2010 obsadili naše páry stupně vítězů hned ve čtyřech kategoriích.
Asi největší radost měli Petr Macháč a Petra Surynková, kteří získali nejen 2. místo v kategorii STT-C, ale také 5. finále a tedy postup do třídy STT-B.
V kategorii STT-B se ve výborné formě předvedl Vojta Mazanec s Katkou Krátkou, kteří si vytančili 3. místo.
Kategorii STT-Hobby kraloval Martin Hejhal s Viktorií Kalinovou. V této kategorii vyhráli letos již počtvrté a přidali ještě 3. místo v LAT.
Z teprve druhé společné soutěže si Luděk Fialka s Pavlínou Morávkovou odvezli krásné 3. místo za STT-Hobby a přidali ješte desátou příčku v LAT.
Těsně před stupni vítězů skončili Pepa Dvořák s Janou Vlasákovou a Marian Peteta s Bárou Janebovou. Cenné soutěžní zkušenosti sbíral i nadějný pár Ondra Texler s Janou Asterovou.
17.06.2010

Hobby double a dvě F-ka

stupně vítězůNa soutěži Spektrum festival 2010, která se konala 6. června v Praze opět bodovaly naše páry.
Martin Hejhal s Vikrotií Kalinovou nedali v STT ani LAT ve své kategorii nikomu šanci a odvezli si Hobby-double - dvě první místa.
Marian Petera s Barborou Janebovou bodovali ve třídě STT-D na 3. místě.
Další finálové F-ko do sbírky si v kategorii STT-C připsali Petr Macháč s Petrou Surynkovou.
Jen o kousek F-ko uniklo Natanelu Měcháčkovi s Evou Rmoutilovou.
17.06.2010

3x3 pro naše páry!

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/pohar3.gif Tři páry, tři kategorie, tři třetí místa. To byla soutěž Cena Tš SALTA v Benešově.
V kategorii STT-B stanuli na stupních vítězů Pepa Dvořák s Janou Vlasákovou a získali 3. místo.
Petr Macháč s Petrou Surynkovou získali 3. místo a další body a finále do své sbírky v kategorii STT-C.
V latině bodoval Vojta Mazanec s Evou Rmoutilovou a odvezli si rovněž skvělé 3. místo.
Vojta Mazanec soutěžil i v kategorii STT-B, tentokrát s Kateřinou Krátkou, stejně tak Eva Rmoutilová si zatančila standard v kategorii STT-C s Natanaelem Měcháčkem. Po delší pauze si soutěžní atmosféru vyzkoušeli i Petr Štukjunger a Markéta Šlesingrová.
17.06.2010

Bronz z latiny pro Vojtu a Evu

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/pohar3.gifVojta Mazanec a Eva Rmoutilová se o víkendu rozjeli do jižních Čech a předvedli, že jejich výkonost jde vzhůru. Ve své kategorii D-LAT si vytančili 3. příčku! Gratulujeme!!!
28.05.2010

Festival Internazionale del Gargano

Tanečníci z formace ABBA se 18.5. vydali na dobrodružnou pouť do jižní Itálie, kde se uskutečnil další ročník Mezinárodního soutěžního uměleckého festivalu s názvem "Felicita" nebo-li Štěstí. Odvezli jsme si neskutečné zážitky jak v kladném, tak bohužel i záporném smyslu a věřte, na tento týden nikdy nezapomeneme.

Setkali jsme se mnohými známými osobnostmi jak z české, tak mezinárodní scény a byli přítomni finále soutěže krásy Miss princess of the world. Na festivalu se sešlo 12 národností včetně pro Evropany exotičtějších zemích jako je Kyrgystán nebo Argentina, nejen proto byla vystoupení velice rozličná.

Standardklub Praha se prezentoval formací ABBA a sólovými ukázkami tanga a rumby. Velice nás potěšil potlesk diváků, kterým jsme se líbili a kladné odezvy přicházeli ze všech možných fundovaných i laických stran. Jsme rádi, že jsme mohli Českou republiku reprezentovat právě v oblasti sportovního tance.

Brzy festival přiblížíme i ve foto a video dokumentaci :)
Italie 2010 Itálie 2010
28.05.2010

3x Zlatá medaile v rámci turné Taneční skupina roku

Formace Na krásném modrém Dunaji završila sezónu ziskem 3 zlatých medailí a titulem Mistr České republiky ve standardních formacích v rámci turné Taneční skupina roku!!!

Medailistům gratulujeme a přejeme obdobné úspěchy v dalších formacích, které připravujeme pro další sezónu.
Trenéři děkují všem, kteří vypomohli při náhlé velké marodce v základním týmu a přejí úspěšný závěr školního roku maturantům i vysokoškolákům.
18.05.2010

Fotografie z Mistrovství ČR plesových choreografií 2010

Fotografie z Mistrovství ČR plesových choreografií 2010 Podívejte se na fotografie z vystoupení formace "La Luna" na mistrovství ČR. Další fotografie najdete v naší galerii.
09.05.2010

Mistrovství ČR plesových choreografií 2010

Hned dvě taneční formace se v letošní sezóně účastní soutěží. Ta nojvější z nich formace La Luna se na První Máj zúčastnila ve zbrusu nových kostýmech Mistrovství ČR v plesových choreografií, ve vysoké konkurenci českých a slovenských týmů se probojovala do semifinále, kde obsadila nádherné 13. místo . Tanečníci i trenéři vydali ze sebe maximum a oslava 6 tanečních párů ve složení Petr Štukjunger _ Markéta Šlésingrová, Natan Měcháček- Eva Rmoutilová, Honza Květ-Kamila Brožová, Luděk Fialka-Pavlína Morávková, Martin Hejhal-Viki Kalinová, Ondřej Slezák-Katka Rydvalová nesměla chybět.

Odborná umělecká porota vysoce ohodnotila i kostýmy tanečníků, před námi se umístil pouze slovenský tým.

Gratulujeme!!!!
MČR Chrudim 2010 MČR Chrudim 2010 MČR Chrudim 2010 MČR Chrudim 2010
04.05.2010

Mistrovství ČR v polce 2010

Hned dva páry se poprvé v novodobé historii klubu zúčastnily Mistrovství ČR v polce, tedy našem národním tanci. V konkurenci téměř 40 párů se Martin Hejhal s Viki Kalinovou probojoval do 2. kola a Vojtovi Mazancovi s Evou Rmoutilovou unikl postup o jediný kříž.
Oba páry úspěšně soutěží ve standardních a latinsko-amerických tancích a toto Mistrovství bylo příjemným zpestřením "běžných" soutěžích.
04.05.2010

Umělecký mezinárodní festival Gargano

Již za necelé 2 měsíce se uskuteční umělecký soutěžní festival La Felicita na poloostrově Gargano v Itálii, je nám ctí, že jsme dostali od organizátorů festivalu pozvání a budeme Českou republiku reprezentovat v oblasti společenského tance. Na festival vezeme program složený z ukázek standardních, latinsko-amerických tanců a formace

Motem letošního ročníku je "Felicita" = "Štěstí". Přejme jej všem účinkujícím při účasti na této akci.
09.04.2010

Taneční skupina roku 2010

Taneční skupina roku 2010 je turné, na kterém se představují rozličné taneční žánry a nejlepší z nejlepších se utkají ve velkém televizním finále na podzim roku 2010. Regionálního kola pro Prahu a střední Čechy se zúčastnilo přes 1000 tanečníků včetně naší formace Na krásném modrém Dunaji a věřte, že program byl opravdu pestrý. Dalšího kola na konci dubna se zúčastní nejlepší týmy z celých Čech a náš tým nebude mezi nominovanými chybět!!! Přejme formaci mnohé úspěchy, postup do celorepublikového finále a obdobně skvělé nasazení fyzické i psychické, které předvedli v základním kole!
09.04.2010

Velikonoční prázdniny

Z důvodu Velikonočních prázdnin je zrušen trénink na Planině ve čtvrtek 1.4. a pondělí 5.4.
31.03.2010

Březen na soustředění vlezem...

O prvním březnovém víkendu nezůstáváme za kamny, ale vyrážíme na soustředění do Českého Brodu v rytmu latinsko-amerických tanců. O tom jak jsme se měli se určitě dozvíte po víkendu :))

Tanečníci, vezměte všechno a ještě něco navíc :)
04.03.2010

Jarní prázdniny - zrušené tréninky

V době jarních prázdnin jsou zrušeny všechny tréninky v následujících dnech:
Na Planině - pondělí 1. března až čtvrtek 4. března
Karlín - středa 10. března

Více informací na členských stránkách.
28.02.2010

Máme další pár třídy C-STT

Mame C-STT! http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/vysl599_velkea.jpgNatanael Měcháček s Evou Rmoutilovou vyrazili na Zimní cenu TŠ Krok do Hradce Králové s jasným cílem, po předchozím vítězství v Říčanech chtěli získat cenné "F" a získat vyšší třídu...
Tento cíl nejen splnili, ale dokonce v početné čtyřkolové soutěži nedali soupeřům šanci a odvezli si 1.místo!!!
Velice gratulujeme a přejeme obdobné úspěchy i ve vyšší třídě.
28.02.2010

Premiéra na stupni vítězů...

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/pohar3.gifhttp://www.sktanec.cz/galeriea/sinslavy/vysl601.jpgHonza Svoboda a Martina Tůmová své taneční kroky spojili teprve nedávno, a na Zimní ceně TŠ Krok Hradec Králové slavili společnou premiéru, která se jim vyvedla na výbornou. Ve standardu si vytančili stupně vítězů a krásné 3. místo a v latině postupovali do finále, taktéž ze 3. místa, ale bohužel taneční nasazení neudrželi a tak si na stupně vítězů v obou kategoriích počkají na další souteže.
28.02.2010

2-krát video formace Na krásném modrém Dunaji

Reprezentační ples Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy Kotelnický bál V posledních dnech měla naše formace Na krásném Modrém Dunaji napilno. V naší galerii najdete hned 2 videa z jejích vystoupení: Reprezentační ples Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy, Kotelnický bál
16.02.2010

Video: Nová formace La Luna na vystoupení v Chodově

Ples Odborů Sokolovské uhelné V Chodově u Karlových Varů na plese Odborů Sokolovské uhelné naši tanečníci zatančili formaci La Luna sestavenou speciálně pro tuto příležitost. Nenechte si ujít video z jejich vystoupení, které najdete v naší galerii.
16.02.2010

Poprvé na bedně!!!

stupně vítězů O víkendu se konal další ročník soutěže Mistrovstv Prahy DCB, sešlo se zde silné zastoupení nejen tanečníků z TŠ Standardklub Praha, ale i silná a početná konkurence v startovním poli. Příjemná byla přítomnost členů klubu a většiny trenérů. Možná i proto páry obsadily krásná místa...

Martin Hejhal a Viki Kalinová od poslední soutěže hodně trénovali, velice se zlepšili a k tomu zúročili své předchozí zkušenosti. Porotci hodnocení neviděli jinak a tak se Martin s Viki poprvé podívali na stupně vítězů a to hned ve standardu, který vyhráli a v latině obsadili 3. místo. Gratulujeme a přejeme další podobná umístění.

Svoji premiéru na Mistrovství Prahy oslavil Ondřej Texler a Jana Asterová, kteří tancovali hned ve standardu i latině, zatancovali hezky a věřím, že při dalších startech se podívají do dalších kol.

Ve třídě D jsme měli zastoupení ve standardu a latině, trošku smůly měl Honza Květ a Kamila Brožová, kteří obsadili první nepostupové místo do finále. Obdobně skončil i Vojta Mazanec a Eva Rmoutilová, kteří byli první nepostupový do semifinále. Ale v startovním poli o 34 párech je 13. místo pěkné.

V nejvyšší kategorii B-STT starovaly hned dva páry Vojtěch Mazanec a Katka Krátká, kteří slavili taktéž svůj první start v B-STT a první nepostupové místo do semifinále je jistě úspěchěm. Svůj smolný den měl Pepa Dvořák a Jana Vlasáková, kteří uvízli v prvním kole, ale doufejme, že se opět rozjezdí a budou sbírat finále.
15.02.2010

Jak býti na dvou místech současně?

Ve čtvrtek 4.2. členové TŠ Standardklub Praha podnikli logisticky velmi náročný večer, když pro návštěvníky maturitního plesu v Lucerně a večírku v rámci veletrhu Holiday World v Hotelu Duo připravili 5 tanečních vstupů. K vidění byla standardní formace valčíku, latinsko-americká formace ABBA, sólové ukázky standardních a latinsko-amerických tanců v podání párů od juniorského do seniorského věku a po dlouhé době i polka.
Všichni tanečníci odvedli výborné výkony, zvláštní poděkování patří těm, kteří v rámci večera přejížděli mezi oběma místy a čas počítali na minuty :))
Na zdárném průběhu večera se podílelo přes 30 členů klubu a nejen jim patří velké DĚKUJEME za kulturní zážitek lahodící oku i duši pro návštěvníky výše zmíněných akcí.
07.02.2010


|<  <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  >>  >|
 
Obsah stránek
 

Úvod   |   Mapa stránek   |   Kontakt

© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044