Taneční škola StandardKlub Praha

Aktuality

Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality

Pages in English Seiten auf Deutsch Paginas en espańol Pages en francais Русский Pagine in italiano Web in lingua latina

Nové soutěžní páry

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/dance.jpgDo soutěžního víru se o víkendu zapojily v kategorii hobby další dva páry. Standardní vody bude brázdit Matin Zavadil a Karolína Čamková, kteří se na své první soutěži probojovali do finále!!! Druhým párem je Renata Bartončíková a Petr Novotný, kteří zastupují latinsko-americkou větev klubu. Renata s Petrem byli na hranici postupu do dalšího kola a nejen proto věříme v brzké vyšší hodnocení.

17.10.2010

Report ze soutěže Easy Dance Cup 2010

stupně vítězů Přinášíme novinku na našich stránkách - reporty ze soutěží. Přečtěte si, jak se dařilo našim tanečníkům na soutěžích očima jedno z nich Natanaela Měcháčka.

První report popisuje soutěž Easy Dance Cup 2010, která se konala minulou neděli v Nymburku. Report najdete zde.
07.10.2010

Začátek nové sezóny - nábor členů

Nábor členů Chcete se naučit standardní a latinsko-americké tance na sportovní úrovni? Pokud je pro vás tanec zábavou, koníčkem nebo snad životním stylem, přijďte tančit k nám! Právě pro vás je určen

Nábor nových členů, který proběhne 5. a 6. října!

Nabízíme tréninky 6 dní v týdnu, semináře na 3 úrovních dle výkonnosti, pohybovou přípravu každý týden a další. Více informací o podmínkách členství naleznete v sekci Členství. Vaše dotazy rádi zodpovíme na kterémkoliv z našich kontaktů.
29.09.2010

Opět naplno v soutěžní taneční sezóně

O prodlouženém podzimním víkendu začala pro mnohé z našich tanečních párů další sezóna a pro některé z nich i premiérová...

Na stupně vítězů se probojoval Vojta Mazanec s Kateřinou Krátkou, kteří potvrdili vynikajicí formu a během září získali již druhé F a dveře do třídy A-STT se otevírají.

A premiéry??? V nových vyšších třídách začali sezónu Lukáš Huněk s Eliškou Horákovou B-STT, Marian Petera s Bárou Janebovou C-STT a hned tři páry se rozjeli ve třídě D-STT a D-LAT - Luděk Fialka a Pavlína Morávková, Ondřej Slezák a Kateřina Rydvalová, Martin Hejhal a Viki Kalinová.
Startovní pole v barvách Standardklubu bylo ještě pestřejší, jak můžete sledovat na našich stránkách. Přejme všem (nejen zde jmenovaným) párům úspěšnou sezónu 2010/2011!!!
29.09.2010

Stříbro z Týnce nad Sázavou

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/tro16_stribro.gif Vojta Mazanec s Katkou Krátkou potvrdili výbornou formu po letní přípravě a na soutěži Cena města Týnec nad Sázavou stanuli na výborném 2. místě v soutěžní třídě STT - B.
Jen tak dál!
22.09.2010

Foto: Klubový přebor 2010

Foto: Klubový přebor 2010 Podívejte se na fotografie z tradiční klubové soutěže párů naší taneční školy, která se pořádá na konci každé sezóny. Další fotografie najdete v naší galerii.


21.09.2010

Zlato a bronz ve dvou dnech pro Nata s Evou

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/tro4.gif Během minulého víkendu náš pár Nataneal Měcháček s Evou Rmoutilovou stanul hned dvakrát na stupních vítězů a předvedl, jak se má vstoupit do nové taneční sezóny. Ve Chvaleticích nenašel konkurenta a získal zlato, rozněž v Hradci Králové získal výborné třetí místo, obojí ve třídě STT - C.
Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!
14.09.2010

Poprvé na mezinárodní soutěži

Poprvé na mezinárodní soutěži Prague Open 2010 si v konkurenci jedněch z nejlepších světových párů zatančil Vojtěch Mazanec s Kateřinou Krátkou. Důležitější než konečné umístění pro ně zajisté byly zkušenosti získané na mezinárodním poli. Věříme, že brzy budou Vojta s Katkou tančit se světovými páry pravidelně.

14.09.2010

Nový rozpis tréninků

Podívejte se na náš rozpis tréninků pro taneční sezónu 2010/2011. Oproti loňské sezóně se můžete těšit na velký zrcadlový sál a pohybovou přípravu každý týden.
14.09.2010

Video: Formace La Luna na Mistrovství ČR 2010

Formace La Luna na Mistrovství ČR 2010 Podívejte se na video vystoupení formace La Luna na Mistrovství ČR plesových choreografií, kde postoupila do semifinále a obsadila 13.místo. Více videí najdete v naší galerii.


07.08.2010

Video: Taneční skupina roku 2010

Taneční skupina roku 2010 Na soutěži Taneční skupina roku získala formace Na krásném modrém Dunaji titul Mistr České republiky ve standardních formacích v rámci turné Taneční skupina roku!!! Video naleznete v naší galerii.


07.08.2010

Itálie 2010

Již potřetí se náš taneční klub vydal na letní dovolenou s tancem, tentokrát na samý jih Itálie do slunné Kalábrie. 27 členů klubu a jejich známých mělo vskutku nabitý týden: 4 vystoupení v rámci kulturního festivalu, taneční workshopy každý den, ale samozřejmě také výlety, pláže a moře. Vystupovali jsme v historickém centru Cariati i na velikém náměstí Pietrapaola. Navštívili jsme bahenní lázně, akvapark, historické Rossano, někteří dokonce Sicílii. Poznali jsme nové přátele z dalších tanečních škol, které se festivalu účastnili a se kterými jsme sestavili dokonce společné vystoupení.
Fotogalerie a videa z vystoupení se už připravují.

Účinkující na hradě Historické Rossano Bahenní lázně Taneční festival 3 tanečních škol

06.08.2010

Klubový přebor 2010 - výsledky

Přinášíme výsledky Klubového přeboru 2010. Byly rozdány 4 sady medailí a poháry pro vítěze v kombinaci STT+LAT. V kategorii začínajících vyhráli ve standarních tancích Adam Lauer s Terezou Thompsonovou a v latinsko-amerických tancích Martin Zavadil s Karolínou Čamkovou. Mezi pokročilými se na prvním místě ve standardních tancích umístili Martin Hejhal s Viktorií Kalinovou a v latině Vojta Mazanec s Evou Rmoutilovou.
V kombinaci STT+LAT vyhráli v začínajících Martin Zavadil s Karolínou Čamkovou a v pokročilých Martin Hejhal s Viktorií Kalinovou. Podrobné výsledky najdete v tomto dokumentu.
Všem vítězům gratulujeme a přejeme, ať se jim daří v soutěžení i nadále!

Ceny pro vítěze Vystoupení šermířů Vítězové kombinace STT+LAT Soutěžící, porotci a organizátoři

06.08.2010

1. místo a zisk třídy

Marian a Barča Mame C-STT! Marian Petera a Bára Janebobá si na poslední soutěži v Kladně vytančili příčku nejvyšší, ale zároveň i třídu C ve standardních tancích!
Gratulujeme k postupu a přejeme mnoho úspěchů v dalším tancování!

P.S. Krásný dárek Báře k úspěšné maturitě :)
29.06.2010

Třída A pro Pepu s Janou!

Pepa s Janou Máme A-STT! Pepa Dvořák s Janou Vlasákovou si na poslední soutěži před prázdninovou pauzou vytančili nejen 2. místo, ale zároveň i třídu A ve standardních tancích!
Gratulujeme k postupu a přejeme mnoho úspěchů v dalším tancování!29.06.2010

Přejeme pěkné prázdniny!

Volno! Přejeme všem příjemné prožití letních prázdnin, tanečníkům krásné chvíle nejen na parketech při tanečních soustředěních, ale i při zaslouženém odpočinku po celoroční práci. V plné síle se opět uvidíme v září! :)

Prosíme členy, aby ohledně tréninků a nové sezóny sledovali členské stránky.
29.06.2010

Zlaté žně

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/tro4.gif V Kladně na soutěži Kladenský kahan 2010 opět zářily naše páry. První místo ve své kategorii si odvezli Marian Petera - Barbora Janebová a Martin Hejhal s Viktorií Kalinovou, kteří stanuli na stupni nejvyšším hned 2-krát v STT a LAT.
Medaili bohužel jen bramborovou si odvezli Vojtěch Mazanec s Evou Rmoutilovou a Ondřej Slezák s Kateřinou Rydvalovou.
Soutěžních bojů se zúčastnili i Ondřej Texler s Janou Asterovou a Natanael Měcháček s Evou Rmoutilovou.
Všem párům srdcečně GRATULUJEME!!!
28.06.2010

Zlato a stříbro

Zlato a stříbro sio víkendu 19.-20.6. na soutěžích v Praze a Litoměřicích vytančily dva naše páry. Finále k postupu do vyšší třídy sbírali Marián Petera s Barborou Janebovou v kategorii STT-D. V kategorii Hobby Martin Hejhal s Viktorií Kalinovou potvrdili svoji neporazitelnost ve standardních tancích a přídali 2. místo v latině.
Finále do sbírky o jediný stupínek uniklo párům Vojtěch Mazanec - Kateřina Krátká a Natanael Měcháček - Eva Rmoutilová.
Zlepšující se formu potvrdil i Ondřej Slezák a Kateřina Rydvalová.
Blahopřejeme!!!
27.06.2010

Změny v rozpisu tréninků v příštím týdnu

V příštím týdnu dochází k několika změnám v rozpisu tréninků. Členové klubu najdou více informací na členských stránkách.
18.06.2010

B-čka do roka a do dne!

Mame B-STT! Petr Macháč a Petra Surynková si na Letním poháru města Kladna téměř přesně po roce vytančili nejen 2. místo, ale také vyšší třídu. Tentokrát STT-B!
Gratulujeme a přejeme, aby přinejmenším stejným tempem postupovali dál k ještě vyšším třídám.
17.06.2010


|<  <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  >>  >|
 
Obsah stránek
 

Úvod   |   Mapa stránek   |   Kontakt

© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044