Taneční škola StandardKlub Praha

Aktuality

Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality

Pages in English Seiten auf Deutsch Paginas en espańol Pages en francais Русский Pagine in italiano Web in lingua latina

Foto: Easy Dance Cup 2010

Foto: Easy Dance Cup 2010 Podívejte se na momenty ze soutěže v Nymburce zachycené v této nové fotogalerii. V naší galerii najdte i mnoho dalších fotografií a videí.


01.12.2010

Foto: Fuego Cup 2010

Foto: Fuego Cup 2010 Podívejte se na momenty ze soutěže v Říčanech zachycené v této nové fotogalerii. V naší galerii najdte i mnoho dalších fotografií a videí.


01.12.2010

Report ze soutěží v Jesenici, Příbrami, Praze a Kladně

stupně vítězů Popis uplynulých listopadových soutěží nejen z pohledu zisku mnoha dalších finále a tříd našimi páry hledejte zde.
27.11.2010

Tančíme pro dobrou věc!

Mame C-STT!Taneční škola Standardklub navázala spolupráci s charitativním projektem Martina Šmída jenž pořádá galavečery v jejichž průběhu probíhá podpůrná sbírková a benefiční akce ve prospěch sbírkového projektu Pomozte dětem!. Pomozte dětem! je dlouhodobý charitativní projekt spojený s celonárodní sbírkou organizovaný Českou televizí a Nadací rozvoje občanské společnosti, který podporuje znevýhodněné a ohrožené děti do 18 let žijící v České republice. Sbírka každoročně podpoří tisíce dětí.

Účastníci akce měli možnost shlédnout ukázky latinsko-amerických tanců, ale třeba i taneční žánry inspirované známou filmovou tvorbou jako např. flamengo ze Zorra, mambo z Hříšného tance či mix na Michaela Jackson. Do budoucna diváci uvidí i český národní tanec tedy polku.
Všichni účinkující včetně našich tanečníků vystupují bez nároku na honorář a tímto jím ještě jednou děkuji, že pomáhají dobré věci.
26.11.2010

Jak se dělají Céčka

Mame C-STT!Mame C-STT!Martin Hejhal a Viki Kalinová završili svoje působení ve třídě D a během jednoho víkendu se stali držiteli vyšší třídy ve skupině standardních i latinsko-amerických tanců stanutím na stupních vítězů!!!
Martin a Viki tančí (pardón tančili) ve třídě D teprve od poloviny září 2010 a takto rychlý zisk třídy je obrovskou motivací i příslibem do budoucna.
Velice gratulujeme a přejeme, abyste stejně rychle "prolétli" i další taneční třídou.


Dalšími adepty na vyšší třídy jsou páry, které o víkendu získali stupně vítezů a finálová umístění a aby se to nepletlo, tak obsadili postupně tři páry ve třídě D-STT tři různé posty :) 1. místo Ondřej Slezák a Katka Rydvalová, 2. místo Petr Štukjunger a Markéta Šlésingrová a 3. místo Luděk Fialka a Pavlína Morávková. V kategorii hobby se opět prosadil Martin Zavadil s Karolínou Čamkovou a získali stříbro. Těsně před branami finále stanul Petr Novotný a Renata Bartončíková, ale na jejich teprve druhou společnou soutěž se jedná o vynikající výsledek.
23.11.2010

Další pár míří do vyšší třídy

Petr Štukunger a Markéta Šlesingrová jsou především latinsko-americkým tanečním párem, ale na posledních dvou soutěžích v Praze a Jesenici se přihlásili i do standardní části soutěže a hned po sobě si vytančili dvě finálová umístění krásným 4. místem a jsou o velký skok blíže zisku vyšší třídy.
Přejeme zisk dalších finálí ve standardu i latině :)

Pozadu nezůstává ani Honza Květ s Kamilou Brožovou a Ondra Slezák s Katkou Rydvalovou, kteří se v poslední své soutěži také probojovali do finále soutěže. Jistě brzy postoupí o pár stupínků výše a připíší si na své konto zisk návrhu do vyšší třídy nebo-li F-ko (finále).
17.11.2010

Hradec Králové Open

V nedalekém Hradci Králové se konal mezinárodní závod, kam se do kategorie dospělí-STT přihlásili i čerství držitelé třídy A Vojta Mazanec a Katka Krátká. Jednalo se o jejich premiéru na mezinárodním poli a přejme jim, aby cenné zkušenosti zúročili ve svém dalším tancování a poměrně těžkém "boji" ve své kategorii.
17.11.2010

Foto: Velká cena města Berouna 2010

Foto: Velká cena města Berouna 2010 Soutěž v Berouně byla pro naše páry velmi úspěšná. V této nové fotogalerii se můžete na jejich úspěchy podívat. V naší galerii najdte i mnoho dalších fotografií a videí.


16.11.2010

Report ze soutěží - Nejúspěšnější víkend StandardKlubu!

stupně vítězů Vynikající výsledky našich párů z minulého víkendu výstižně popisuje report, který najdete zde.
10.11.2010

Nové třídy a spousta medailí

Minulý víkend byl pro naše páry nadmíru úspěšný - získaly 2 vyšší třídy a 9 medailí!
V sobotu si Vojta Mazanec s Katkou Krátkou vytančili třídu STT-A a pokračují tak v rychlém postupu své taneční kariéry.
O den později Nat Měcháček s Evou Rmoutilovou potvrdili nejen zisk medaile z předchozího dne, ale zároveň získali tolik vytouženou (a vydřenou třídu STT-B!
Oběma párům vřele gratulujeme a už se těšíme na jejich výkony v nových třídách.

Medailovým rekordmanem minulého víkendu se stali Martin Hejhal s Viki Kalinovou, kteří nasbírali hned 4 cenné kovy a potvrdili svou skvělou formu. Jsou nyní už jen krůček od zisku dvojitého C v STT i LAT!

Tím však výčet úspěchů stále nekončí. První medaili ale už druhé finálové F získali Luděk Fialka a Pavlína Morávková. Nezahálel ani Martin Zavadil s Karolínou Čamkovou, kteří na své teprvé třetí soutěži získali i přes silnou konkurenci výborné 2. místo!

Všem medailistům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích!
08.11.2010

Protančený víkend pro členy La Luny

LaLunaV neděli večer se v Lucerně konala prodloužená Optlovy taneční školy, kde již tradičně naše formace otevírá taneční sezónu. Letos se zde poprvé představila formace LaLuna. Formace byla velmi úspěšná o čemž svědčí nejen aplaus publika, ale i reference odborné veřejnosti.
Členové formace, lépe řečeno 5 ze 6 párů má za sebou maratonský víkend: Zvládli nasbírat cenné kovy na soutěžích v sobotu i neděli, přičemž někteří tancovali standardní i latinsko-americkou soutěž. Večer nejen vystoupili s předtančením, ale i celý večer protančili ve veselé náladě na prodloužené až do posledních tónů.
Zcela se všichni drželi hesla: Tanec je zábava, bavte se tancem!

V galerii je ke shlédnutí video formace La Luna z vystoupení.
08.11.2010

A-STT pro Vojtu a Katku a B-STT pro Nata a Evu

Máme A-STT! Vojta Mazanec a Katka Krátká stoupají strmě ve své taneční kariéře. Dnes si vytančili nejen 2. místo na soutěži v Berouně, ale zároveň i třídu A ve standardních tancích!
Mame B-STT! Natan Měcháček a Eva Rmoutilová získali během jednoho víkendu 1. místo v Berouně a 3. místo v Praze a stali se čerstvými držiteli třídy B-STT . Sbohem "basicu" a neomezené variace vítejte :)Gratulujeme k postupu a přejeme mnoho úspěchů v dalším tancování!

06.11.2010

Report ze soutěže O cenu města Neratovice

stupně vítězů I v minulém týdnu se řada našich párů rozjela na soutěže. Měly k tomu mnoho příležitostí - nejen víkend, ale navíc i státní svátek, kdy se konala soutěž v Neratovicích. Report najdete zde.
03.11.2010

Přijďte si zatančit a shlédnout naší formaci!

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/dance.jpgVe Velkém sále pražské Lucerny se v neděli 7.11. koná ples Opltovy taneční školy. Neváhejte, přijďte si zatančit a shlédnout vystoupení formace La Luna, kde se odehrává příběh dívky, která si u měsíce (odtud název choreografie) vyprosí milého, ale její prvorozené dítě se podobá měsíci a její milý ji proto zabije... V rámci České republiky se poprvé představí veřejnosti nové kostýmy, které byly oceněny odbornou porotou na Mistrovství České republiky.

Lístky jsou k dostání přímo na akci.

Těšíme se na všechny milovníky tance
02.11.2010

Tréninky v pátek 5. a v neděli 7. listopadu

V pátek 5.11. odpodá seminář STT-III. Místo něj bude volný trénink s vyjímkou v čase 18:30-19:30, kdy bude probíhat generálka formace na nedělní vystoupení. Děkujeme za pochopení.
V neděli 7.11. je zrušen seminář LAT-III, jelikož většina párů je na vystoupení v Lucerně.
01.11.2010

Vzhůru do vyšších tříd!!!

Od počátku sezóny se v tanečních reportech můžete blíže seznámit s děním na českých soutěžních parketech. Určitě však stojí za to seznámit Vás blíže s úspěchy posledních týdnů. Všechny páry - Luděk Fialka a Pavlína Morávková, Martin Hejhal a Viktorie Kalinová, Ondřej Slezák a Kateřina Rydvalová - které získali v září třídu "D" již mají na svém kontě minimálně 1 finále a pravidelně postupují do finále soutěží. Nově se po dlouhé době na parket vrací Honza Květ a Kamila Brožová, kteří jistě v blízké době budou také obsazování do finálových kol.
Ve vyšší třídě C bojuje Natan Měcháček s Evou Rmoutilovou o zisk posledních finále pro zisk třídy B a nově zde od září startuje i Marian Petera s Bárou Janebovou.
Ve třídě B ukazuje výborné taneční výkony Vojtěch Mazanec a Kateřina Krátká a poslední zisk finále je dělí od postupu do třídy A. Určitě budeme mít finálové nástupce u páru Lukáše Huňka a Elišky Horákové, kteří se ve třídě B rozjíždí.
Na opačném pólu u začínajících párů v kategorii hobby máme všechny aktivní páry - Ondru Texlera a Janu Asterovou, Martina Zavadila a Karolínu Čamkovou, Honzu Svobodu a Martinu Tůmovou - minimálně 1x ve finále soutěže a Honza s Martinou si odvezli z poslední soutěže bronzové medaile.

Přejme všem a nejen zde jmenovaným další úspěchy!!!
01.11.2010

Report ze soutěže FUEGO CUP 2010

stupně vítězů Soutěž FUEGO CUP 2010 v Říčanech u Prahy byla pro naše páry velmi úspěšná, řada z nich obsadila stupně vítězů nebo získala finálová umístění. Report najdete zde.
26.10.2010

Podzimní prázdniny

Z důvodu podzimních prázdnin, budou ve dnech 27.-29. října probíhat tréninky následovně:
středa 27.10. - zrušen seminář LAT-I a volný trénink na Planině, trénink v Hostivaři se koná!
čtvrtek 28.10. - všechny tréninky zrušeny
pátek 29.10. - tréninky probíhají dle rozpisu

Děkujeme za pochopení a přejeme hezké svátky.
21.10.2010

Report ze soutěže Podzimní cena KTS Silueta Praha

stupně vítězů Další soutěžní report tentokrát z Radiopaláce už je na světě. Přečtěte si, jak se dařilo hned devíti našim párům. Report najdete zde.
18.10.2010

Inzerce spuštěna

Na našich stránkách byla nově spuštěna taneční inzerce a seznamka - najdete ji na hlavní stránce v záložce Inzeráty. Svůj inzerát můžete přidat na členských stránkách procleny.sktanec.cz. Pokud nejste členy klubu, kontaktujte vedoucí klubu.
18.10.2010


|<  <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  >>  >|
 
Obsah stránek
 

Úvod   |   Mapa stránek   |   Kontakt

© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044