Taneční škola StandardKlub Praha

Aktuality

Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality

Pages in English Seiten auf Deutsch Paginas en espańol Pages en francais Русский Pagine in italiano Web in lingua latina

Taneční koružek dětí je 31.3.2011 zrušen.

Z organizačních důvodů se 31.3.2011 neuskuteční taneční koružek dětí v ZŠ Na Planině.
29.03.2011

Nábor členů

Ve středu 30. března od 19 hodin proběhne v malém sále ZŠ Na Planině nábor nových členů do našeho klubu.
 
Nabízíme první týden veškeré tréninky zdarma a
pomoc při hledání tanečního partnera!

 
Nemusíte chodit v párech, přijímáme i jednotlivce.
Více o náboru a podmínkách členství se dočtete v sekci Členství.
22.03.2011

Jarní soustředění je za dveřmi

Březen na parket vlezem. Tradici latinsko-amerických soustředění nelze narušit a tak opět po roce vyrážíme na intenzivní pohybový víkend. Akce se účastní přes 30 tanečníků od úplných začátečníků po soutěžní páry a jistě si každý přijde na své. Jelikož kromě pohybové průpravy, practise a seminářů na několika úrovních jsou připravené individuální hodiny s trenéry.
Všichni odjíždíme s tím, že si víkend užijeme, něčemu novému se přiučíme, nové páry se začlení do kolektivu a zkrátka si odvezeme další nezapomenutelné zážitky.
21.03.2011

Z Nového světa...

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/dirigent.gif http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/noty.gif Světlo světa spatřila na jaře 2011 nová formace. Svoji premiéru měla na 17. Reprezentačním plese Sokolské uhelné a.s. Tématicky se jmenuje Z Nového světa...

Wikipedie sděluje: Je to nejen nejvýznamnější dílo Antonína Dvořáka tohoto typu, ale lze ji zařadit nejen k absolutní špičce hudebního romantismu, ale též k nejlepším dílům světové symfonické tvorby všech dob.

Přejme formaci, abychom i na ni slýchali podobné ódy od spokojených diváků a získávali výborné hodnocení od odborných porotců na tanečních soutěžích.

Pokud budete sledovat naše webové stránky, tak se brzy dočkáte i obrazových materiálů.
14.03.2011

Jarní prázdiny - omezen provoz klubu

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/lyzar.gifV době jarních prázdnin pro Prahu 1-4 14.3.-17.3.2011 jsou zrušeny tréninky v ZŠ Na Planině. Využijte k tréninku Karlín, Panskou a Hostivař.

Šťastlivcům, kteří mají prázdniny, přejeme příjemné zimní radovánky :)
12.03.2011

Report ze soutěže Mistrovství Prahy

Report ze soutěže Dění na soutěži Mistrovství Prahy poutavě popisuje report, který najdete zde.
03.03.2011

Mistři a Vicemistři Prahy pro rok 2011

O víkendu se konala soutěž Mistrovství Prahy v kategoriích D,C,B a hobby. V barvách klubu zápolilo hned 9 párů.
Tradici titulu Mistrů a Vicemistrů Prahy v kategorii hobby se ctí převzal Martin Zavadil s Karolínou Čamkovou, kteří vytančili 1.místo a Ondra Texler s Janou Asterovou, kteří získali 2. místo. V předchozích letech v této kategorii stanuli na stupních vítězů například Lukáš Huněk s Eliškou Horákovou (dnes B-STT), Marian Petera s Barčou Janebovou (dnes C-STT) a loni Martin Hejhal s Viki Kalinovou (dnes C-STT, C-LAT)...

Příjemné bylo zastoupení párů v kategorii C a B, ještě před několika lety zde jezdilo minimum párů a na této soutěži se sešli hned 3 džitelé třídy B a 4 držitelé třídy C. Těsně před branami finále stanul Petr Štukjunger s Markétou Šlésingrovou a Luděk Fialka s Pavlínou Morávkovou. Poprvé se ve svém kratičkém působení v B-STT Natan Měcháček s Evou Rmoutilovou probojovali do dalšího kola.

Všem tanečníkům držíme palce, aby za rok touto dobou byly o 1-2 třídy výše a dnešní začínající páry byly soutěžními tanečníky.
01.03.2011

První stupně vítězů pro Ondru a Janu

Stupně vítězů :) V Říčanech se konala v malém kulturním středisku velká soutěž, které se zúčastnilo historické maximum tanečníků. Během dne se na parketu v různých kategoriích vystřídalo více jak 260 tanečních párů!! Ondra Texler a Jana Asterová poprvé okusili stupně vítězů, když se v kategorii STT-hobby probojovali ve finále na 3. místo! Držíme palce, aby se účast ve finále stala rutinou a cenné kovy přibývaly :)

Na zkušenou jeli hned 4 čertsví držitelé třídy C-STT, všichni dosáhli velmi dobrých výsledků a je příjemné vědět, že porazili i dřívější držitelé třídy A-STT. Martin Hejhal se s Viki Kalinovou probojoval až do finále soutěže. Takže první "efko" je jistě na spadnutí a třeba nejen u Martina a Viki...

V soutěži D-LAT vykoukl ze svého standardního hávu Ondra Slezák s Kačkou Rydvalovou, nechali za sebou půlku startovního pole :)

Trochu škoda, že o víkendu zůstali schované naše páry třídy B, ale je pravda, že na neomezené variace jsou Říčany trošku malé. Již teď však můžu říci, že nejen béčka, ale většina soutěžních párů v našem klubu se následující sobotu (26.2.2011) zúčastní Mistrovství Prahy, které se koná v KD Ládví. Vítáni jsou všichni fandové klubu :))), tak se přijďte podívat.
20.02.2011

Tančit se dá v každém věku

O tom že tančit se dá v každém věku se můžete přesvědčit nejen na přiložené fotografii, kde je zachycen Eda s Nicolkou na tanečním festivalu v Chorvatsku, ale i osobně...

Pro mladší tanečníky ze základních škol máme otevřenou taneční přípravku, kde se sešli moc šikovní kluci a holky, kteří s nadšením nahlíží pod pokličku tajemného tance a třeba se jednou stanou Králem a královnou tanečního parketu jako tanečníci ve StarDance.

Pro starší tanečníky od mládeže až do sta let máme otevřeno hned několik úrovní standardu a latiny, kde se učí tanci se stejným nadšením. Začínající tanečníci mají různou motivaci pro tanec, někdo z nich má radost z pohybu, jiný zase chce zazářit na plese, překvapit okolí a nebo třeba sní o soutěžích a medailých. Nic z toho není nereálné.

Nevěříte??? Tak přijďte mezi nás a splňte si svůj "malý velký sen."
20.02.2011

Report ze soutěží v Hradci Králové a Kolíně

Report ze soutěže Dva naše páry získaly třídu STT-C!
Report ze soutěžního víkendu hledejte zde.
09.02.2011

Standardní formace jsou ozdobou plesů

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/tanec_ples.gif Taneční sezóna je v plném proudu a na plesech samozřejmě nesmí chybět zahajovací předtančení. Letos jsme v různých koutech České republiky zatančili a nebo teprve zatančíme tři různé standardní formace, o které mají klienti zájem. Ať již klasická a nesmrtelná skladba na Krásném modrém Dunaji nebo show valčík La Luna či novinka na motivy hudby Antonína Dvořáka, kde jsou zařazeny všechny standardní tance protkané netradičními prvky. A pokud netančí formace, tak krásu soutěžního tance v rytmu latinsko-americkém nebo standardním předvádí naše nejlepší páry.
Více se dočtete v sekci Vystoupení.
03.02.2011

Během ledna si 3 páry vytančily vyšší třídu

 :) VELKÁ GRATULACE všem párům.
Jako první si hned při první pořádané soutěži ČSTS v roce 2011 vytancoval Luděk Fialka a Pavlína Morávková 2. místo a s ním získali i poslední 5-té finále pro zisk třídy C. Dalo by se říci, jak na nový rok, tak po celý rok!!! Držme palce ve vyšší třídě.

Poslední víkend v lednu zabodoval Ondra Slezák a Katka Rydvalová, kteří během víkendu stáli hned dvakrát na stupni vítězů. Jejich 3. místa jim přinesla poslední dvě finále a i oni se stali čerstvými držiteli třídy C. Přejeme Vám, abyste další krásné boje o posty nejvyšší sváděli i ve vyšší třídě.

Dalšími nikoliv však posledními držiteli třídy C-STT je Petr Štukjunger s Markétou Šlésingrovou. Ti vzali D-STT přímo útokem a stylem, co soutěž to finále. Nakonec jich nasbírali úctyhodných 8. Ale jelikož jezdilo méně párů, tak čekali na body. Přejme brzké úspěchy nejen C-STT, ale i v latině. Tam je finále těsně za rohem :)

Nutno k prvním dvěma jmenovaným párům podotknout, že se teprve v září staly držiteli třídy D. A Ondra a Kačkou své první taneční krůčky začali před necelými 2 roky. Těšme se, že i z řad našich současných nováčků vzejdou šikovné páry.
31.01.2011

Report ze soutěže v Rakovníku

Report ze soutěže Naše páry obsadily všechny medailové pozice ve třídě STT-D!
Report z první soutěže v letošním roce hledejte zde.
18.01.2011

Členská schůze

Pravidelně 2-krát ročně se koná členská schůze. Druhá schůze této sezóny proběhne v pondělí 17.1. od 19:30 na malé Planině. Těšit se můžete na následující témata: jarní soustředění, letní dovolená 2010, semináře LAT, nové klubové logo a další. U mnohých z témat bude záležet na vašem názoru.
Přijďte všíchni, máte šanci ovlivnit dění v klubu!
13.01.2011

Foto: To nejlepší z Kalábrie 2010

Foto: To nejlepší z Kalábrie 2010 Výběr fotografií z letní klubové dovolené u moře a vystoupení na Festivalu Kalábrie 2010 najdete v této fotogalerii. V naší galerii najdte i mnoho dalších fotografií a videí.


06.01.2011

Foto:O zbraslavskou loutku a O pohár starosty města Jesenice

Foto: Soutěže O zbraslavskou loutku a O pohár starosty města Jesenice I na soutěžích ve Zbraslavi a Jesenici nechyběly naše páry a sbíraly cenné kovy. Na forografie ze soutěží se můžete podívat v této fotogalerii. V naší galerii najdte i mnoho dalších fotografií a videí.


22.12.2010

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2011

http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/vanoce_koule.gif http://www.sktanec.cz/img/Zpravy/vanoce2.gif
Štěstí a lásku, radost a něhu,
ať přinese Vám všem vánoční sen.
Svá přání najdete na vločkách sněhu,
ať plný kouzel je Váš Štědrý den.
Krásné prožití vánočních svátků,
naplněných pohodou a rodinným štěstím
po celý následující rok přejeme
všem našim členům, trenérům, partnerům, rodičům a známým.
Těšíme se nashledanou v příštím roce!

Taneční škola Standardklub Praha o.s.

21.12.2010

Soutěžní víkend

Soutěžní víkend Víkend 11.-12. prosince byl pro 7 našich párů opět tanečně-soutěžní. V sobotu se konala soutěž v Poděbradech a naše páry se představily ve třídách B, D a Hobby. Nejlepší výsledek si vytancoval Luděk Fialka s Pavlínou Morávkovou, kteří zvítězili ve standardních tancích kategorie D. Jen o stupínek za nimi skončili Petr Štukjunger s Markétou Šlesingrovou a ziskem pátého finále se přiblížili nadosah vyšší třídy. Stejný pár bojoval i v latinsko amerických tancích a připsal si své první finále za čtvrté místo. Těsně před finálem skončili Ondra Slezák s Katkou Rydvalovou. V kategorii B si svou premiéru odbyli Petr Macháč a Petra Surynková. Konečně v Hobby soutěžích sbírali zkušenostsi Martin Zavadil s Karolínou Čamkovou a Adam Lauer s Terezou Thompsonovou.

V neděli se konala soutěž v Hradci Králové a nemohly chybět naše tři D-čkařské páry. Tentokrát se jim moc nedařilo, až na Ondru s Katkou, kteří se probojovali až do finále. V kategorii Hobby se navíc představil i další nadějný pár Jan Svoboda s Martinou Tůmovou.

Hodně štěstí na dalších soutěžích!!!
15.12.2010

Věnujte tanec!

Věnujte svým blízkým netradiční dárek - Dárkový poukaz na INDIVIDUÁLNÍ LEKCE SPOLEČENSKÝCH TANCŮ.
Naše lekce společenských tanců jsou určeny pro páry i jednotlivce. Lekce probíhají pod vedením našich zkušených lektorů. Čas a místo určíme na základě časových možností klienta.
V případě zájmu kontaktujte vedoucí klubu.
03.12.2010

Foto: O pohár primátora města Kladna

Foto: O pohár primátora města Kladna Podívejte se na momenty ze soutěže v Kladně zachycené v této nové fotogalerii. V naší galerii najdte i mnoho dalších fotografií a videí.


01.12.2010


|<  <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  >>  >|
 
Obsah stránek
 

Úvod   |   Mapa stránek   |   Kontakt

© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044